Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

dodatkowe pytanie da się zagrać online ze znajomymi ??

hahahah zacytuję kolegę z innego forum który ściągnął demo "Kierownice Logitech nie są wspierane w Gran Turismo 6. Wypróbuj kierownice Thrustmaster, lub przystąp do rywalizacji na padzie Dualshock 3" Chyba ich Chrystus opuścił

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe pytanie da się zagrać online ze znajomymi ??

hahahah zacytuję kolegę z innego forum który ściągnął demo "Kierownice Logitech nie są wspierane w Gran Turismo 6. Wypróbuj kierownice Thrustmaster, lub przystąp do rywalizacji na padzie Dualshock 3" Chyba ich Chrystus opuścił

Pewnie w pełnej już będą, albo będą dokładać obsługę przy każdym kolejnym patchu (a znając Polyphony będzie ich "tysiąc pincet").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby w pełnej zrezygnowali z Logitecha, nawet na PS4 wątpię, żeby się to stało.

Poleciałby na nich takich shitstorm jak teraz leci na M$, albo nawet i gorszy.

Mimo wszystko dziwne, że akurat w demie najpopularniejszych kierownic nie wspierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do domu to sprawdzę osobiście czy na G27 działa.

Jeśli to prawda to chyba ktoś sobie w kulki leci i mam nadzieję że taka sytuacja będzie miała miejsce tylko w demie.

Logitech ostatnio wycofał się z rynku kierownic więc mam nadzieję, że nie pociągnie to za sobą konsekwencji w formie olania tych kierownic.

 

Jak ktoś ma szybszy dostęp do gry i kierownicę to proszę o potwierdzenie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pograć na kierownicy która ma w nazwie Gran Turismo oraz logo w centralnym miejscu? K__wa chyba żart

Czyli mój najczarniejszy scenariusz się sprawdza.

Mam nadzieję że wycofają się z tego z podkulonym ogonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emyl123

Możesz dać link do tego forum, bo nigdzie indziej nie znalazłem żadnej informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przedstawili już jakąś oficjalną kierownice do GT6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tras są: Silverstone (wariant z F1), Suzuka (krótki tor), Autumn Ring (krótki i długi), Grand Valley Speedway. A z aut tylko dwa - Nissan 350Z i Nissan Leaf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emyl123

Możesz dać link do tego forum, bo nigdzie indziej nie znalazłem żadnej informacji na ten temat.

To nie ja, to Dejf:)

Edytowane przez emyl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się dowolnie jeździć po tych trasach czy są tylko wyzwania do GT Academy?

Jakieś wrażenia z dema, czuć zmiany w fizyce, grafika, dźwięk?

 

@up

rzeczywiście, mój błąd

 

@ksawery

dzięki za info, dałeś mi dzisiaj spokój do końca dnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpiął jakiś przedpotopowy szajs od Logitecha i się potem dziwi, że mu nie działa, typu Logitech Wireless czy inny szajs...

Po postach typu "czemu moja zajebista kierownica z tesco za 30zł nie działa?!" już mnie nic nie zdziwi.

 

 

Właśnie odpaliłem demo i G27 działa idealnie, ktoś robi sobie żarty.

 

Temat uznaję za zamknięty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za zamieszanie kolega zrobił głupi żart i szukałem potwierdzenia na tym forum a że ma DFGT to wkurzył nie jednego z nas .

Już mu napisałem że czarny murzyn na niego czeka za głupie żarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalał ktoś już nowe Academy? Na razie dwie rzeczy zauważyłem na plus: szybkie loadingi, i dopracowana praca zawieszenia. Na minus wszechobecny aliasing, poszarpane krawędzie sprawiają, że gra wygląda gorzej od GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gra wygląda tragicznie. Ale rzeczą martwiącą mnie najbardziej jest sprzęgło. W obecnej formie jest to taka sama parodia jak w GT5. Jeśli tego nie poprawią, gra będzie dla mnie niewiele więcej warta od NFSów.

 

Ogólnie demo raczej kiepskawe jest - przynajmniej tak to wygląda po zaliczeniu wyścigów początkowych i jednego wyzwania w Academy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo to pewnie głównie demo fizyki, itd. Jak ktoś ma jeszcze demo z wersji GT5 to niech sobie zobaczy jak tam strasznie wszystko też wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x

Edytowane przez kacperking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalał ktoś już nowe Academy? Na razie dwie rzeczy zauważyłem na plus: szybkie loadingi, i dopracowana praca zawieszenia. Na minus wszechobecny aliasing, poszarpane krawędzie sprawiają, że gra wygląda gorzej od GT5.

 

Przejechalem 2 wyscigi i pierwsze wyzwanie.

 

Zaznaczam nie jestem mistrzem kierownicy ale w GT5 doprawdy w mojej opinii sporo pojezdzilem. Moja opinia jest subiektywna i moze odbiegac od tego co myslisz Ty albo Ty - tak to do Ciebie.

 

Tak wiec - owszem nie widac loadingow dziala to szybko i sprawnie - niemniej trzeba wziac pod uwage ze demo zawiera pare torow i 2 wozy wiec zakladam ze to mozna zaladowac podczas startu gry bez potrzeby doczytywania.

 

Zawieszenie i jego praca - moim zdaniem jest to odrobine przesadzone - pierwszy przejazd mialem wrazenie ze plywam. buja do tylu do przodu i przedewszystkim na boki.

 

DFP - wykrywana bez problemu i dziala byly chyba nawet jakies nizszy modele logitecha.

 

Zderzenia jeszcze bardziej kartonowe - jesli chodzi o dzwieki.

 

Muzyka jakby lepsza

 

Gra dla mnie nie wyglada ani lepiej ani gorzej niz GT5 - od podobne odczucia.

 

Podczas powtorek nie znalazlem jak wlezc do ekranu w ktorym mozna ja przewijac co wiecej - zmiana kamery odbywala sie u mnie tylko domylsnym selectem a nie innym przyciskiem ktory do tego celu przypisalem (to nic nie znaczy to jest tylko spostrzezenie a nie zarzut wobec gry).

 

Ogolnie bede probowal swoich sil ale silverstone stanowi dla mnie wyzwanie jak widze.

 

na te chwile to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie śmigam wszystkie sektory na złoto na Silverstone. Ale czasy czołowki to jakaś miazga, brakuje mi około 2 sekund do lidera. Nie wiem jak oni to robią :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia odpowiedniego wejścia w zakręt, sam zauważyłem, że przy odpowiednim wejściu w ten ostry nawrót przed długą prostą w środkowym odcinku Silverstone byłem w stanie uciąć czas o całe 0.5 sekundy. Wydaje się niewiele, jednak to jest dużo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo to pewnie głównie demo fizyki, itd. Jak ktoś ma jeszcze demo z wersji GT5 to niech sobie zobaczy jak tam strasznie wszystko też wyglądało.

Demo GT5 wyszło rok przed premierą, teraz zostały ok. 4 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się czasami na Silverstone. :)

 

Mój rekord to 2:25,055

 

 

Nie ma się co chwalić takimi czasami ;)

 

 

Grafika jak dla mnie bardzo podobna do piatki tylko bardziej kolorowa. Fizyka na plus, zawieszenie fajnie pracuje. Menu sporo lepsze i szybsze.

 

Natomiast główny zarzut to framerate, czasem kuleje. Mam nadzieje że w pełnej to wyeliminują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że znaczna część ludzi, która nie jest w temacie, powie że to realne nagranie :)

 

FerinoDesignGT6DemoGif2.gif

 

Zawieszenie pracuje wybornie, aż się miło patrzy na tego gifa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×