Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Znakomicie to wszystko wygląda na tym gameplay'ach, rozgrywka jest już mniej sztywna, bardziej naturalna, bardzo dobrze widać postęp fizyki właśnie z kokpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autumn Ring będzie miał zmianę pory :). Ciekawe czy pokazują nam na razie jedynie tory z zmianą pory, czy wszystkie trasy będą miały tą opcję. Oby, bo każda trasa wygląda lepiej w tej opcji.

Widać też, że zmienili system cieniowania. Teraz cień w kokpicie jest mniej wyraźny, ale za to nie widać znanych z GT5 ząbków. Jest taki jakby rozmazany na krawędziach. Pewnie na zewnątrz auta będzie podobnie.

Co do fizyki, to rzeczywiście wygląda jakby lepiej, ale ciężko to ocenić z tego powodu, że już w GT5 dobrze fizyka wygląda na powtórkach. Pewnie różnicę poczujemy dokładnie dopiero po premierze i to pod warunkiem, że mamy dobrą kierownicę.

Po pierwszej zapowiedzi pomyślałem, że poczekam aż GT6 zejdzie do 100PLN, ale z czasem jestem coraz bardziej pozytywnie do gry nastawiony. Bardzo jestem ciekaw co pokażą na E3 i mam nadzieję, że ujawnią jakieś pocieszające wieści odnośnie trybu singleplayer, który to w GT5 najbardziej kuleje. Z tego powodu właśnie zakupiłem Shifta 2. Fizyka wyraźnie mniej wyraźna, ale nie jest źle (poprawili patchem laga i obniżenie ciśnienia w oponach sporo poprawia) a singleplayer jest boski :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, mam nadzieję, że poprawią jazdę zza samochodu, bo w piątce bardzo sztywno się tak jeździło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera zza auta musi byc dynamiczna, zawsze! Jak jest sztywno przyklejona jak w GT5/6, to niestety, ale w ogole nie czuc auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera zza auta musi byc dynamiczna, zawsze! Jak jest sztywno przyklejona jak w GT5/6, to niestety, ale w ogole nie czuc auta.

Właśnie u mnie jest tak, że przy sztywnej kamerze zza auta znacznie lepiej czuć samochód. Widać dokładnie kiedy auto traci przyczepność. Pewnie dlatego dali taki a nie inny system kamery.

Niestety taki widok nie jest zupełnie ładny ani efektowny, a jak ktoś taki widok włącza to oznacza, że woli trochę bardzie arcadowe podejście do tematu. Dlatego mimo, iż lepiej czuje samochód na sztywnej kamerze zza auta, to też bym wolał, by była dynamiczna. Powinni to koniecznie zmienić, albo dać ludziom wybór.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera zza auta musi byc dynamiczna, zawsze! Jak jest sztywno przyklejona jak w GT5/6, to niestety, ale w ogole nie czuc auta.

Dokładnie... jeżeli wybieramy widok zza auta to kamera musi być "luźna" a nie przyczepiona do zderzaka... bo wtedy nie ma możliwości wyczucia samochodu... to nie auto skręca tylko tło sie przemieszcza... nie wiem czemu taka kamera jest w GT. Pamietam jeszcze pierwsze filmiki pokazujące gameplay z GT5 (z E3 bodajże) gdzie kamera zza auta była dynamiczna ale jak widać finalnie jest "doczepiona do tyłka" co uniemożliwia granie. ok zgadzam sie że najlepszą kamerą do wyczucia auta jest "ze zderzaka" ale czasami lubie pograć z widoku z tyłu. Nie wiem czemu jest to taki problem żeby zrobić rozwiązanie takie jak w Colin MCrea rally 2.0 gdzie kamere można było sobie samemu ustawiać ( odległość od samochodu, wysokość a nawet włąśnie wychylenia podczas skręcania)... to chyba jedyny tytuł że twórcy dali taką możliwość ... przy milionie opcji w GT mogli by i dodać taką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaką pojemność będzie zajmować GT6?

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In addition to the things we’ve already announced, like the new rendering engine, the new physics, suspension, and handling modeling, the AI and the sound simulation is something that we are working on.

 

NO W KONCU! :)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już dawno zapowiedzieli, że demo pojawi się 2 lipca. Czy mi się to przyśniło :D ? W każdym razie czekamy i rozgrzewamy kierownice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się postrali, pograłem przed chwilą z 20 minut i widzę, że jest trochę tej zawartości. Co prawda to nadal zaledwie 1/100 tego co będzie w pełnej wersji, ale jednak cieszy, że dali coś więcej niż 1 trasę i 1 samochód. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znać czy academia jest na takiej samej zasadzie jak w zeszłym roku

czyli odcinki niemodyfikowalnym ustalonym wozem i porównanie czasów znajomych

Czy może jest coś więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie widzę gry w sklepie? :D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×