Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz wcześniej miało być "released 27 May" i nie było ... tak więc ten termin też może być nie dotrzymany ... nowe dźwięki, b-spec i inne rzeczy też miał być krótko po premierze a tutaj nic ... ani słowa co i jak, mieli podać w lutym szczegóły na temat nowego toru i jakoś nadal się ich nie doczekaliśmy. Więc lepiej im nie wierzyć na słowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie pykam w gt5, póki jeszcze jest premia 200%, bo chce dobić 40lvl, i sobie czekam na pełną wersję gt6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj Lotus i bolid F3 to chyba najlepiej brzmiące pojazdy w grze i może to dobry znak i doczekamy wreszcie aktualizacji poprawiających dźwięk naszych "kosiarek"  wyścigowych :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co jest za złoto w challlenge F3 (drugi)? Zrobiłem srebro, brakuje mi jakieś 0,2s do złota i zastanawiam się o co walczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay F1 Lotus

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, za złoto w f3 jest tylko kasa. Sprawdziłem sam. Fajna bryczka swoją drogą, szybka i łatwa w prowadzeniu.

Dźwięk Lotusa klasa.

Ps. Po początkowej podjarce tym dodatkiem przychodzi smutny wniosek: zdecydowanie za krótka zabawa :( Do wygrania Lotusa brakuje srebra na Brands a potem pozostaje już tylko praca nad złotem i koniec single player.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli dodać jeszcze McLarena MP4/4 z 1988 , no ale cóż nie można mieć wszystkiego ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wcześniej miało być "released 27 May" i nie było ... tak więc ten termin też może być nie dotrzymany ... 

Na szczęście stało się inaczej :D

Mega fajny update. Duży zastrzyk frajdy, świetne maszyny i kawał historii  :thumbsup: Dla każdego coś miłego. Marudy i tak będą marudzić, ale kto by się nimi przejmował...?!  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, mam pewien problem, otóż gram sobie na kierownicy DFGT i podczas niektórych wyścigów np. pierwszy event gdzie mamy przejechać jak najdalej na 1 litrze paliwa, strasznie szarpie mi kierownica na boki (minimalnie), bardzo głośno się przy tym zachowując. Ktoś też tak ma? Czego to może być przyczyna?

 

Pomijam już szarpanie przy próbach driftu. W ogóle się grać z Force Feedbackiem nie da....

Przeszedłem to na DFGT i nie zauważyłem nic dziwnego.

 

KAZ ze swoim gran waitisimo 6, pozwala nam się w spokoju zestarzeć czekając na kolejne obiecane dodatki

Jak opóźniają premierę żeby dokończyć produkt (aka GT5) - źle. Jak wydają szybciej niedokończony produkt żeby nie trzeba było czekać - (aka GT6) - źle  :blink:  :whistling:

Edytowane przez vkmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak opóźniają premierę żeby dokończyć produkt (aka GT5) - źle. Jak wydają szybciej niedokończony produkt żeby nie trzeba było czekać - (aka GT6) - źle  :blink:  :whistling:

 

Z calym szacunkiem. GT5 bylo opoznione ale tez mialo kupe patchy ktore dodawaly kolejne rzeczy, usprawnialy rozgrywke, zmiejszaly farmienie kredytow itd. Wiec ja czytajac dluga historie aktualizacji GT5 bylem szczesliwy ze nabylem GT5 Academy Edition i mialem poczucie ze zaplacilem na produkt a nie wersje dopieszczana po wydaniu. 

 

W przypadku GT6 to mozna odniesc wrazenie ze wydaje sie w pelnej cenie (choc gra szybko taniala) wersje rozwojowa... porownujac GT6 do GT5 Academy Edt. widac ze zawartosc jest dodawana i pewnie bedzie az do wyjscia GT7. 

 

Co do GT6 powiedzialem sobie ze nie kupie - i nie kupilem, natomiast otrzymalem w prezencie rocznicowym i pierwsza stycznosc z gra (od zera do odblokowania online) jest raczej pozytywna. Wiecej napisze pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście stało się inaczej :biggrin:

Mega fajny update. Duży zastrzyk frajdy, świetne maszyny i kawał historii  :thumbsup: Dla każdego coś miłego. Marudy i tak będą marudzić, ale kto by się nimi przejmował...?!  :biggrin:

A no wyszło, F3 fajna, Lotus też choć irytuje mnie słaby dźwięk silnika (prawie jego brak) na biegach 1-3, ale tak zapewne miało być, F1 z tamtych czasów nie oglądałem.

Wszystkie eventy ozłocone, najtrudniejszy Brands Hatch Lotusem, jak miałem 1.07.210 to musiałem sobie zrobić przerwę bo nic nie wychodziło, koniec końców udało się zrobić 1.06.738. Mam nadzieje że zobaczymy ciąg dalszy.

No i fajnie że są dwa nowe warianty torów do ścigania się online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gran Turismo

2 sesje za mna: pierwsza odblokowalem na szybko online, druga rozegralem jeszcze raz te same wyscigi innymi wozami wylaczajac wszystko oprocz detekcji martwej strefy i ABS (ustawionego na 1), przejechalem tez pare innych i 2 sezononowe. 

 

Mysle ze czas na pierwsze wrazenia. GT6 do menu trzeba odrobinke przyknac, ale czas ten jest duzo krotszy niz w GT5, wydaje sie ze do niektorych rzeczy latwiej sie dobrac, niemniej np sortowania wozow w garazu nie zauwazylem od razu. Ogolnie "kafelki" sa w miare przejrzyste. 

 

Muzyka wydaje sie byc ciut lepsza niz w GT5, niemniej i tak mam ja dosc cicho ustawiona, wiec bede musial wiecej posluchac zeby ocenic. 

 

Model jazdy jest nieco zmieniony, ciezko mi to ocenic, ale uwazam ze tutaj nastapila ewolucja i mnie ona pasuje. Radosc z jazdy (a to stanowi kluczowy element o najwyzszej wadze w ocenie) nawet slabszymi wozami jest duza . Za to ciezej bylo mi opanowac gokarty. 

 

Niestety teraz juz majac za soba 2 sesje dalej podtrzymuje swoje zdanie - GT6 to GT5,5 - troche przebudowane, troche poprawione ale dalej sterylne. Subiektywnie odnosze wrazenie ze nie odbijamy sie od barierek jak w GT5 i ze wiecej predkosci wytracamy jesli przyhaczymy, ale to troche za malo. Widac otarcia na lakierze to plus. Wnetrza paru wozow (pierwszej hondy, i 2 renowek) mnie nie powalila na kolana. Brak wnetrza w 2 konceptach, zepsula poczucie tego ze teraz mam mozliwosc przejechac sie czyms wyjatkowym. GT6 niestety ma wiele z grzechow ktore mialo tez i GT5. Karnotowe zderzenia, dzwieki silnikow, samochody standard (subiektywnie wole mniej a dopracowane i dopieszczone nizli hurra mamy 1200 wozow). 

 

Prosze mnie zle nie zrozumiec GT6 ma cos w sobie co nie pozwolilo mi odejsc wczoraj od kierownicy przez 4h ale to nie znaczy ze jest idealne stad lista tych rzeczy ktore mi subiektywnie nie pasuja. 

 

Oceny poki co nie wystawiam, pogram wiecej to bede mial lepszy obraz calosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na urodziny auto w GT6 :-) szkoda ze juz identyczne lambo countach stoi w moim garażu... Mogliby sprawdzać czy juz się nie ma danego modelu i dawać jakiś inny. Mówiąc wprost - nietrafiony prezent :-D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest aktualizacja: http://eu.gran-turismo.com/pl/news/00_8161749.html

 

Vision Gran Turismo
„Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo” został udostępniony. Zobacz, jak sprawuje się ten dynamiczny samochód z napędem na cztery koła, który ma w sobie DNA sportowych GTI Volkswagena.

Gdy aktualizacja zostanie zainstalowana, samochód będzie można kupić dzięki opcji [Vision GT] znajdującej się w dziale [sAMOCHODY] w „Moim Centrum”. Innym sposobem na zdobycie samochodu jest ukończenie okrążenia (czas nie jest istotny) w nowych zawodach sezonowych, dostępnych przez ograniczony czas.

Kombinezon „Volkswagen Vision GT” został dodany do działu [stroje specjalne] w opcji [Wyposażenie kierowcy], która znajduje się w sekcji [TUNING I WARSZTAT] dostępnej z „Mojego Centrum”. Innym sposobem na zdobycie kombinezonu jest wyścig sezonowy, dostępny przez ograniczony czas.

Red Bull Ring
Pełna i krótka wersja toru Red Bull Ring została dodana do gry. Jest to bardzo szybki tor z długimi prostymi sekcjami, ale posiada również trudne, wąskie zakręty. Czas, jaki uzyskasz, zależy znacznie od tego, jak poradzisz sobie na tych zakrętach. W 2014 roku wyścigi Formuły 1 powróciły na ten tor po 11 latach. Ten tor łączy w sobie teraźniejszość i przeszłość.

Dodano nowe samochody
Następujące samochody zostały dodane do opcji [salony samochodowe], która znajduje się w dziale [sAMOCHODY] w „Moim Centrum”. Znajdziesz je również w opcji [samochody polecane] mieszczącej się w tym samym dziale:

• GT-R NISMO GT3 Nissan GT Academy Team RJN ‘13
• Lexus IS F CCS-R ‘11
• Toyota TS030 Hybrid ‘12

Poprawki w modelu symulacji fizyki
Do modelu symulacji fizyki w Gran Turismo 6 wprowadzono następujące uaktualnienia:

(1) Dynamika samochodu na wewnętrznych częściach zakrętów oraz na wybojach została poprawiona;
(2) Efekt geometrii kół został zmieniony (głównie dotyczy to opcji „Kąt pochylenia kół”);
(3) Poprawiono kontrolę nad niektórymi samochodami z ciężkim tyłem;

Podstawowe ustawienia części tuningowych zostały zmodyfikowane, aby dostosować je do powyższych zmian.

Inne poprawki w samochodach
We wszystkich wersjach modelu Mitsubishi Lancer Evolution X będzie teraz można włączyć [Wspomaganie kierownicy] dostępne w [Opcjach jazdy] w szybkim menu.

Inne poprawki i zmiany dotyczące gry offline
- Do [Rejestratora danych] można teraz przejść z szybkiego menu prób czasowych. Uwaga - w ten sposób będziesz miał dostęp tylko do części funkcji. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji sieciowej.
- Do [ustawień samochodu] dodano opcję [Przywróć domyślne], która przywraca samochód do stanu jak z salonu.
- Starty po sygnale są teraz dostępne na torach z sygnalizacją.

Inne poprawki i zmiany dotyczące gry w sieci
- W prawym dolnym rogu okna poczekalni wyświetla się teraz zegar, który odlicza czas do początku zawodów i do zakończenia głosowania na tor.
- Czas wczytywania prób driftu i prób czasowych (odcinek) został zmieniony.

*Uwaga - po instalacji aktualizacji może być potrzebne około 30 minut, aby ją poprawnie dokończyć. Czas wymagany może różnić się od czasu wyświetlanego na ekranie. Dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że nowa zawartość wam się spodoba!

z nowa aktualizacją doszła mała nowość, a dokładniej na ekranie dostajemy informacje kto jest w pit stopie:

18-06-2014_00_zpsf0a149ba.jpg

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen GTI Roadster  ponad 100km czyli kilka wyścigów objechałem no i bryczka całkiem fajna choć brakuje jej mocy czyli raczej najsłabsza ze wszystkich które wydali w GT Vision,reszty nowych pojazdów jeszcze nie sprawdzałem.Tor Red Bulla dość przyjemny.

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - serdecznie przepraszam, ale nie mam w tej chwili czasu grzebac w 90 stronicowym watku.

Prosze powiedzcie czy bylo tak ze przez jakis czas GT6 powodowalo crash (3 pikniecia i odbudowe bazy)??

Bo cos mi swita ze ludzie opisywali taki problem.

 

Dzis po aktualizacji z lenistwa na padzie przejechalem sie tym VW, zapisalem ladnie gre... wyszedlem z gry i wlasnie spotkala mnie niespodzianka w postaci 3 pikniec i odbudowy bazy...

I tutaj ciekaw jestem czy to nieszczesliwy zbieg okolicznosci czy moze ktos jeszcze tak mial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - serdecznie przepraszam, ale nie mam w tej chwili czasu grzebac w 90 stronicowym watku.

Prosze powiedzcie czy bylo tak ze przez jakis czas GT6 powodowalo crash (3 pikniecia i odbudowe bazy)??

Bo cos mi swita ze ludzie opisywali taki problem.

 

Dzis po aktualizacji z lenistwa na padzie przejechalem sie tym VW, zapisalem ladnie gre... wyszedlem z gry i wlasnie spotkala mnie niespodzianka w postaci 3 pikniec i odbudowy bazy...

I tutaj ciekaw jestem czy to nieszczesliwy zbieg okolicznosci czy moze ktos jeszcze tak mial?

Normalka, nie zawsze ale zdarza się. Kilkunastu moich znajomych ma to co kilka/naście dni...

Najczęściej podczas wyłączania GT6, ale zdarza się też, że konsola potrafi się zwiesić nawet podczas ekranu startowego.

Wtedy pomaga jedynie ręczne wyłączenie... i bach ... odbudowa bazy danych...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×