Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Moje marzenie jest takie by PD wypuściło wszystkie bolidy, którymi jeździł AS. Nie wiem czy to w ogóle licencyjnie możliwie ale jeśli wrzucą choćby mp4-6 to najpierw upijam się z radości a potem zaczynam jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Super, fajnie ale jak dadzą kalkę dźwięku silnika z Formuły Gran Turismo, to będzie fail roku ;)

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewał bym się cudów w tym aspekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla tych co maja jeszcze GT5 a chca wygrac  pare samochodow do GT6:

 

W skrocie:

Nazwa wydarzenia:Finałowe wydarzenie sieciowe Gran Turismo 5

Czas trwania:Od 05.00, 1 maja 2014 r. do 04.00, 31 maja 2014 r.

Program wydarzenia:

1 etap finałowego wydarzenia sieciowego: wyścig samochodów Mazda Roadster Touring Car ’11 na torze testowym Top Gear
2 etap finałowego wydarzenia sieciowego: 24-godzinny wyścig samochodów Nissan GT-R N24 Schulze Motorsports ’11 na torze Nürburgring - poprawka to jest proba  czasowa, wlasnie odpalilem ten event.

 

 

Fury ktore sa nagrodami:

  • Abarth Grande Punto ‘09
  • Renault Sport Megane R.S. Trophy ‘11
  • Nissan Fairlady Z (Z34) ‘08
  • Tesla Motors Model S Signature Performance ‘12
  • Subaru S206 NBR Challenge Package ‘12

 

Wiecej szczegolow tutaj: http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_8806688.html

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Obiecałem sobie, że nie kupię drugi raz tego samego tj. GT 5,5 (6) jak gdzieniegdzie czytałem, to jednak teraz słyszę, że warto. Uwielbiam GT 5, ale już mnie nie motywuje do grania więc wypadało by zmienić.

Wystawię swoją kolekcjonerkę z GT5 na allegro i poszukam 6 też w tym miejscu. Mam jednak pytanie, na allegro są okładki z GT 6 ze znaczkiem PL i bez niego. Czy te wersje czymś się różnią? Z tego co wiem to obie zawierają napisy a język dostosowuje się do XMB? Czy zakup nowej GT 6 ze sklepu da mi coś? Są tam jakieś kody?

Widziałem też wersję Anniversary, która pewnie też jest PL? Warto tą wersję Anniversary kupić? Ona raczej zawiera kod i pewnie muszę kupić nową aby móc skorzystać z dodatkowej zawartości?

Pytam o język PL pomimo, że to wyścigi a nie gra z rozbudowaną fabułą, by później przy sprzedaży jednak móc zaoferować ten język dla kupujących.

 

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje ENG też posiadają Polskie napisy, więc możesz brać śmiało, różnią się tylko opisem językowym na okładce. Jedyne kody jakie były to na dodatkowe auta z tym specjalnym malowaniem na 15 lecie.

Anniversary różni się od zwykłej tym że tych aut masz 25 a nie 10 jak w normalnym pudełku, teoretycznie w zwykłym pudełku nie powinieneś mieć kodów na te auta już, bo to była oferta premierowa, ale jak wiadomo z tym jest różnie. Bierz normalną wersję, po co przepłacać za 25 dodatkowych aut które mają po prostu specjalne barwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za odpowiedź :) Jeżeli ktoś ma ochotę na kolekcjonerkę z GT5 z ramkami do tablic rejestracyjnych (nieużywane) to dziś pewnie wystawię.

 

Edit:

GT 6 już u mnie. Pozdrawiam sprzedającego z Bydgoszczy :D

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pobraniem aktualizacji 1.06. Wywala błąd 80110102. Dodam, że aktualizacje do innych gier, czy pobieranie z PS store jest ok. 

Kombinowałem z portami. TCP: 80, 443, 5223, 465, 983 ; UDP: 3658, 10070. Przypisałem też w routerze statyczne IP konsoli. Nic nie pomogło.

Mam router Gigaset 504 AG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ustaw DNS 8.8.8.8 i 8.8.4.4

powinno pomóc...

 

=================

 

Z tymi patchami GT6 była kiedyś akcja - 2s :yes:

Nawet na oficjalnej stronie GT6 "proponowali" klikać OK w ciągu 2 sekund bo inaczej dupa zbita...

Może to jest właśnie przyczyna ?

Ja się z tym nie zetknąłem bo wszystkie łaty pobieram przez PS+ automatycznie i nigdy nie miałem problemu z instalacją, konsola robi wszystko sama.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odslona GT Vision, tym razem od BMW:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

More information on the Ayrton Senna Tribute content headed for Gran Turismo 6 was confirmed in a post on the official PlayStation Blog late yesterday, including a release date of Tuesday, May 27th.

Details of two “Senna Challenges” in the game have also been released, which will take place using the Lotus 97T on re-constructed 1985 versions of Monza and Brands Hatch.

The goal will be to beat Senna’s pole-position lap times at each circuit (1’25.084 and 1’07.169, respectively), with the car being awarded for achieving the Bronze time (it will also be available to purchase with in-game credits from a new “Senna” dealership without completing the events).

As announced yesterday, one of Senna’s first DAP racing karts will also be released in the game at that time. Stay tuned for more announcements!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś dziwoląg :P

W GT6 jest lepsza fotka, choć ta powstała dawno temu, ale zapewne auto nie wiele się zmieniło. Wygląda fajnie, lepiej od BMW, które w sumie niczym się nie różni od ich prawdziwych modeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, mam pewien problem, otóż gram sobie na kierownicy DFGT i podczas niektórych wyścigów np. pierwszy event gdzie mamy przejechać jak najdalej na 1 litrze paliwa, strasznie szarpie mi kierownica na boki (minimalnie), bardzo głośno się przy tym zachowując. Ktoś też tak ma? Czego to może być przyczyna?

 

Pomijam już szarpanie przy próbach driftu. W ogóle się grać z Force Feedbackiem nie da....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt6 kupiłem niedawno i puki co jestem z niego zadowolony ocZywiście ma swoje wady i zalety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Senna! Czy jest dostępne? Relacjonujcie jak się pojawi i zaciągnięcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAZ ze swoim gran waitisimo 6, pozwala nam się w spokoju zestarzeć czekając na kolejne obiecane dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, edytor tras z GPS pewnie dostaniemy w okolicach 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2020 wydadzą wszystkie samochody (Koncepty) hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2020 wydadzą wszystkie samochody (Koncepty) hehehe

Prędzej te auta będą jeździły po ulicach niż zostaną dodane do GT6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×