Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym też się niestety nie zgodzę. To, że programowano ją w pierwszej kolejności na PS3 nie przyniosło skutku w tym, że gra wygląda lepiej niż na Xbox'ie 360. Na x360 gra wygląda 'ostrzej', a w tej grze, w tym sztucznym betonowym i sterylnym miejscu jest to jeszcze bardziej porządane niźli w innych tytułach. To stwierdzam po wersji demo na obu konsolach. Zobaczymy ja kto będzie wyglądać w pełnej wersji.

ja mam odmienne zdanie na ten temat widziałem obie wersje dema i ostrzej wydaje się wyglądać wersja na ps3 , a także są różnice w kolorach moim zdaniem wersja ps3 bardziej jest zimna wpadająca w niebieski a na x360 ciepła co gorzej troche pasuje do tego stylu jaki jest w tym mieście.... jedyna różnica zauważalna to gorsze AA na ps3 i może dlatego odniosłeś wrażenie ze jest ostrzej. Duży wpływ na jakoś obrazu/kolorow maja tez ustawienia telewizorów..

co do dema i jego swiezosci to napewno nie jest ono z najnowszej wersji kodu , demo takie robi sie nie w jeden dzien a trzeba poswiecic okolo 2-3 tyg , jak juz wiadomo to samo demko bylo pokazywane juz na targach GC i E3 co samo w sobie pokazuje kiedy ono było zrobione

edit. trzeba jeszcze dodac ze karty graficzne w ps3 i x360 sa roznych firm (nvidia i ati) kazde generuje troche w inny sposob grafike dlatego gry nigdy w 100% nie beda identyczne zawsze beda sie roznic kolorami ich nasyceniem itp.. jednej osobie podpasuje obraz taki ktory generuje ps3 innej ten z x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

Hmmm... zdaje mi się, czy EA już całkowicie szerzy propagandę PS3? Mi tam nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... zdaje mi się, czy EA już całkowicie szerzy propagandę PS3? Mi tam nie przeszkadza

Mistrz ZEN, czyli Piotruś Moore za nadrzędny cel postawił sobie zniszczenie m$. To rewanż. Hie hie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na podstawie czego mam się wypowiadać? Podretuszowanych screen'ów? Wydaje mi się, że demo ma zachęcić do kupna gry dlatego powinno wyglądać jak najlepiej więc jeżeli demo odstawałoby znacząco od poziomu pełnej wersji raczej nie zostałoby wypuszczone. Takie moje zdanie.

Na Panasonicu LZD85 oraz na jakimś Samsungu. Uważam jednak, że małe różnice to nieistotny szczegół, a sama gra robi świetne wrażenie na obu konsolach.

A czemu wydali stare demo motorstorma 2 i inne gry?

Jak już porównujesz to porównuj na takich samych TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu wydali stare demo motorstorma 2 i inne gry?

Jak już porównujesz to porównuj na takich samych TV.

Zapytaj się. ale nie mnie.

Jeżeli kupisz mi Xboxa 360 to będe porównywał na tym samym, a ja jednak widziałem różnicę, a żaden z tych dwóch telewizorów nie był upośledzony tak by rozmazywać lub wyostrzać obraz. Wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja mam takie pytanie. czy te różnice w wyświetlaniu obrazu w wersjach na ps3 a x360 są aż takie ważne żeby praktycznie w każdym temacie znalazło się o nich min. 2 strony 'bezcelowej' dyskusji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj się. ale nie mnie.

Jeżeli kupisz mi Xboxa 360 to będe porównywał na tym samym, a ja jednak widziałem różnicę, a żaden z tych dwóch telewizorów nie był upośledzony tak by rozmazywać lub wyostrzać obraz. Wybacz.

To po co piszesz ze raczej wydają lepszą wersję by zachęcała? Teoretycznie tak powinno być ale nie zawsze tak jest.

Ten sam kontrast, ta sama rozdzielczość, te same podświetlenie i te same parametry? Jeżeli porównywałeś to u kogoś to fajnie, ja też tak porównam sobie u siebie a potem pójdę do kogoś innego 10 minut drogi dalej by mieć grę w pamięci i ją porównywać lol, porównuje się coś koło siebie a nie tak.

dobra ja mam takie pytanie. czy te różnice w wyświetlaniu obrazu w wersjach na ps3 a x360 są aż takie ważne żeby praktycznie w każdym temacie znalazło się o nich min. 2 strony 'bezcelowej' dyskusji?

Ja na nie zlewam, zawsze gry na PS3 są bledsze lol, pamięta ktoś porównanie DMC4? istne mleko =D fanboye muszę to nadal robić ja na to zlewam i na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj się. ale nie mnie.

Jeżeli kupisz mi Xboxa 360 to będe porównywał na tym samym, a ja jednak widziałem różnicę, a żaden z tych dwóch telewizorów nie był upośledzony tak by rozmazywać lub wyostrzać obraz. Wybacz.

nie muszą być te telewizory upośledzone ale maja inna matryce inne ustawienia ,inny kontrast . inne poprawiacze obrazów itp itd dlatego takie porowanie jest bezsensowne i pips ma racje jak ma byc w jakis sposob miarodajne to musi byc na tych samych telewizorach i tych samych ustawieniach i najlepiej jeszcze side to side chodz tak jak juz pisalem roznice w kolorystyce itp i tak beda bo w ps3 i x360 siedza inne k.graficzne które inaczej renderuja obraz..

bezsensowne i tak jest się spierać która lepsza bo to w większości i tak subiektywne oceny najważniejsze ze gameplay jest świetny i kolejna gra z powiewem świeżości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W pełni się zgadzam z osatnim zdaniem. Być może to czynnik 'telewizorów' zawinił i nie oceniłem obrazu tak jak powinienem. Tutaj znalazłem jeszcze porównanie, jednak takie zestawienia mnie nie przekonują. Ważna jest zabawa i zadowolenie, a nie minimalne różnice w grafice.

http://www.eurogamer.pt/tv_video.php?playlist_id=16772 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak np. za zdobycie platynki dostało by się kamerę TPP, ciekawe jak by to wyglądało.

Mam wielki dylemat ;/ nie wiem co kupić, Assassina, NFS'da nowego czy Mirrors edge właśnie a kasy starczy na jedną z tych gierek tylko, jednak bardziej myślę o Assassinie i Mirrorsie, ale chyba wezmę Mirrorsa bo ma trofea czyli kilka razy będę mógł pograć :>

edit. trzeba jeszcze dodac ze karty graficzne w ps3 i x360 sa roznych firm (nvidia i ati) kazde generuje troche w inny sposob grafike dlatego gry nigdy w 100% nie beda identyczne zawsze beda sie roznic kolorami ich nasyceniem itp.. jednej osobie podpasuje obraz taki ktory generuje ps3 innej ten z x360

takie OT: zawszę wolałem rodzinę Nvidia Geforce niż te ATI Radki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips olej AC. Faith zjada Altaria na śniadanie. W tej grze feeling jest nieopisany! Biegnąc po dachu czujesz wiatr. Wykonując ślizg pochylasz się żeby przypadkiem nie dostać rurą po głowie. Poza tym... nie wierzę, że ME mogłoby mieć bardziej monotonne misje niż AC. Tego chyba nie da się pobić. Jak Ci się nie spodoba ME to możemy śmiało się wymienić ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pips olej AC. Faith zjada Altaria na śniadanie. W tej grze feeling jest nieopisany! Biegnąc po dachu czujesz wiatr. Wykonując ślizg pochylasz się żeby przypadkiem nie dostać rurą po głowie. Poza tym... nie wierzę, że ME mogłoby mieć bardziej monotonne misje niż AC. Tego chyba nie da się pobić. Jak Ci się nie spodoba ME to możemy śmiało się wymienić ^^

Na AC dużo ludzi narzeka a ja ukończyłem całego u kolegi w wakacje i mimo to jakoś mam chęć pograć w niego znów ;p ME też fajne dlatego mam duży dylemat ;/ Chyba wybiorę ME bo ma trofea i kilka razy przejdę a AC kupię kiedy indziej najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup ME, zagraj, sprzedaj i kup Asasyna

Assasin's Creed tu w Londynie kosztuje nowy w sklepie 12 funtow.. Mirror's Edge 40. Nie wiem jak w Polsce (zawsze mozna stad zamowic), ale ja bym kupowal ME, a te 50 zeta w miedzyczasie uzbieral czy cos. I masz obie. NFS to juz nie jest pierwsza liga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin jest dobry ale ME jest w moim odczuciu o niebo lepsze. AC kup sobie jak stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup ME, zagraj, sprzedaj i kup Asasyna

Ja jestem z tych co jak już kupią jakąś grę to żal mi jej sprzedawać ;p

No nic wezmę ME tylko za ile tą grę będzie można kupić w dniu premiery np. w MM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem calkowicie co wy w tej grze widzicie... demo jest badziewne wyglada jak tandeta ze starego xboxa. Kamera z 1 osoby zenujace... do tego animacja , budynki samochody stoja na bardzo niskim poziomie wygladaja jak jakies pudla kartonowe. Sorry ale dla mnie ten tytul to porazka to ma byc gra nowej generacji na ps3 ?? zal zal i jeszcze raz zal. Tak samo niebo , chmury jakies takie dosyc dziwnie wygladajace (brak mi slow by je opisac) oczywiscie gra nie zasluguje by sie ukazac na PS3 jak dla mnie to jest jedna wielka pomylka. Widac tworcy gry dluuugo zwlekali na wydanie gry o takiej grafice bo wyglada jak gra typowo na PSX... O fabule sie nie bede rozpisywal bo mnie nawet nie interesuje... Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem calkowicie co wy w tej grze widzicie... demo jest badziewne wyglada jak tandeta ze starego xboxa. Kamera z 1 osoby zenujace... do tego animacja , budynki samochody stoja na bardzo niskim poziomie wygladaja jak jakies pudla kartonowe. Sorry ale dla mnie ten tytul to porazka to ma byc gra nowej generacji na ps3 ?? zal zal i jeszcze raz zal. Tak samo niebo , chmury jakies takie dosyc dziwnie wygladajace (brak mi slow by je opisac) oczywiscie gra nie zasluguje by sie ukazac na PS3 jak dla mnie to jest jedna wielka pomylka. Widac tworcy gry dluuugo zwlekali na wydanie gry o takiej grafice bo wyglada jak gra typowo na PSX... O fabule sie nie bede rozpisywal bo mnie nawet nie interesuje... Dziekuje.

twoje uwagi jak zwykle nieocenione i orginalne i wszyscy sie nimi zasugerujemy

jak ci grafika wyglada na PSX to mam rade: kup sobie telewizor z HD i kabel HDMI ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem calkowicie co wy w tej grze widzicie... demo jest badziewne wyglada jak tandeta ze starego xboxa. Kamera z 1 osoby zenujace... do tego animacja , budynki samochody stoja na bardzo niskim poziomie wygladaja jak jakies pudla kartonowe. Sorry ale dla mnie ten tytul to porazka to ma byc gra nowej generacji na ps3 ?? zal zal i jeszcze raz zal. Tak samo niebo , chmury jakies takie dosyc dziwnie wygladajace (brak mi slow by je opisac) oczywiscie gra nie zasluguje by sie ukazac na PS3 jak dla mnie to jest jedna wielka pomylka. Widac tworcy gry dluuugo zwlekali na wydanie gry o takiej grafice bo wyglada jak gra typowo na PSX... O fabule sie nie bede rozpisywal bo mnie nawet nie interesuje... Dziekuje.

Widzimy w niej to co ty w niej nie widzisz, inaczej się opisać nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gra. Demo zroobiło na mnie duże wrażenie. Na PS3 oczywiście. Może kupie pełną wersje (chyba że gra będzie zbyt krótka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaThEo - to pojechałeś ładnie jak dla mnie jedna z lepszych gier graficznie na PS3 - a jestem wybredny, jak wszyscy wiedzą Graficznie wysoki poziom, design jest naprawdę ładny i przyjemny, skakanie po dachach fajna sprawa, ale i tak najważniejsza będzie tutaj akcja i fabuła, bo nie samą grafiką człowiek żyje, a skakanie szybko się znudzi. Jeśli będzie dobra akcja, będzie stala u mnie na półce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno przejscie gry zajmuje 6-7 h , lol , no thx . Jakby gra nie byla zaje....a to i tak za 7h gry 180zl niedam bo za te mamone moge cieszyc sie jungle'a w FC2 badz zwiedzac stacje kosmiczna w DS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno przejscie gry zajmuje 6-7 h

Podobnie jak sporej większości wydawanych w dzisiejszych czasach gier. Ameryki nie odkryłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak sporej większości wydawanych w dzisiejszych czasach gier. Ameryki nie odkryłeś.

Ale miało być około 12H ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem calkowicie co wy w tej grze widzicie... demo jest badziewne wyglada jak tandeta ze starego xboxa. Kamera z 1 osoby zenujace... do tego animacja , budynki samochody stoja na bardzo niskim poziomie wygladaja jak jakies pudla kartonowe. Sorry ale dla mnie ten tytul to porazka to ma byc gra nowej generacji na ps3 ?? zal zal i jeszcze raz zal. Tak samo niebo , chmury jakies takie dosyc dziwnie wygladajace (brak mi slow by je opisac) oczywiscie gra nie zasluguje by sie ukazac na PS3 jak dla mnie to jest jedna wielka pomylka. Widac tworcy gry dluuugo zwlekali na wydanie gry o takiej grafice bo wyglada jak gra typowo na PSX... O fabule sie nie bede rozpisywal bo mnie nawet nie interesuje... Dziekuje.

LOL . Bez komentarza .

Demko przekonało mnie do tej gry , poczekam aż stanieje tak do 100 - 120 zł i wtedy biorę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×