Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

no wszystko jasne skad te male roznice gdyby ps3 zrownalo sie z xo pod wzgledem sprzedazy to wszystko bysie odmienilo na korzysc ps3

ciekawe na ktora paltforme byl pisany mirror edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe na ktora paltforme byl pisany mirror edge

Pisany był pod PS3 z tego co słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisany był pod PS3 z tego co słyszałem

no to powinna byc przynajmniej taka sama grafa na obu konsolach ale nie gorsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu gorsza? takie porównania są w ogóle beznadziejne! niech te screeny porównawcze wsadzą głęboko gdzieś! nie wieże w te wszystkie porównania xboxa360 a ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czemu gorsza? takie porównania są w ogóle beznadziejne! niech te screeny porównawcze wsadzą głęboko gdzieś! nie wieże w te wszystkie porównania xboxa360 a ps3

ja tak szczerze nawet na nie nie patrze. Tylko z zainteresowaniem zobaczyłem na porównanie Mirror'S Edge ale żadnej różnicy nie zauważyłem Zresztą jeżeli gra ma być fajna, po co zwracać uwagę na takie nie wielkie szczegóły? Jak będę chciał to i tak ją kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to powinna byc przynajmniej taka sama grafa na obu konsolach ale nie gorsza

Eeeee

Czy tylko mnie się wydaje, że to stwierdzenie nie ma sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wieże w te wszystkie porównania xboxa360 a ps3

też nie wierze tym porównaniom.. różnice typu jasność/kontrast kolorów (z reguły na x'e wszystko żywe, kolorowe a na ps3 jakieś takie wyblakłe) to sobie mogę zniwelować w menu gry/tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też nie wierze tym porównaniom.. różnice typu jasność/kontrast kolorów (z reguły na x'e wszystko żywe, kolorowe a na ps3 jakieś takie wyblakłe) to sobie mogę zniwelować w menu gry/tv

Co prawda to prawda Tak jak już mówiłem - jeżeli długo czekam na jakiś tytuł to nie zniechęcą mnie do niego żadne gówniane porównania, na których i tak mało widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tak szczerze nawet na nie nie patrze. Tylko z zainteresowaniem zobaczyłem na porównanie Mirror'S Edge ale żadnej różnicy nie zauważyłem Zresztą jeżeli gra ma być fajna, po co zwracać uwagę na takie nie wielkie szczegóły? Jak będę chciał to i tak ją kupię

też nie patrze ale inni patrzą i później głupoty piszą na forach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też nie patrze ale inni patrzą i później głupoty piszą na forach...

Bo próbują udowodnić, że wersja na ich konsole jest "lepsiejsza" od naszej... Szkoda gadać, po prostu trzeba ich olać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale inni patrzą i później głupoty piszą

czyżby zanik skill'a 'samodzielne myślenie' i za duża podatność na czar 'autosugestia'?

edit--

zapomnialem dopisać, że fanbojami nie ma sie co przejmować bo nie myslą racjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisany był pod PS3 z tego co słyszałem

gra chula na silniku graficznym UE3 który jest multiplatformowy i dostosowywana pod ps3/x360 z tym ze główną platformą jest ps3... wiec to nie calkiem jest pisana gra od podstaw na ps3

w wersji na x360 jest chyba MSAA x 2 ale roznice sa niewielkie przynajmniej w demie jak w pelnej to niewiadomo ale napewno obie wersje wygladaja lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

A te durne fanboye znowu kwiczą i piszczą, że ich wersja wygląda lepiej. Śmiech. Trochę kolory żywsze, ale lepsze oświetlenie na PS3 i tyle. Ja sam gram od wczoraj i nigdy, w żadne demo nie grałem tyle razy. Teraz przejście dema to 3 minuty. Grę na pewno kupię i chyba nawet nie będę czekał na żadne obniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te durne fanboye znowu kwiczą i piszczą, że ich wersja wygląda lepiej. Śmiech. Trochę kolory żywsze, ale lepsze oświetlenie na PS3 i tyle. Ja sam gram od wczoraj i nigdy, w żadne demo nie grałem tyle razy. Teraz przejście dema to 3 minuty. Grę na pewno kupię i chyba nawet nie będę czekał na żadne obniżki.

Ja katuje to demko cały czas i nie nudzi mi się w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wie ktos moze gdzie dorwac video z tych animacji podczas loadingu? normalnie dalem quit trenning i sie wlaczyla taka zajebista jak stoi dwoch straznikow jeden popycha faith na drugiego a ta nokautuje pierwszego i drugiemu z karata z nogi z obrotem no normalnie wypas wszystkie sa swietne jakie do tej pory widzialem ale to juz byl totalny wypierdol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktos moze gdzie dorwac video z tych animacji podczas loadingu? normalnie dalem quit trenning i sie wlaczyla taka zajebista jak stoi dwoch straznikow jeden popycha faith na drugiego a ta nokautuje pierwszego i drugiemu z karata z nogi z obrotem no normalnie wypas wszystkie sa swietne jakie do tej pory widzialem ale to juz byl totalny wypierdol.

Ha! Też właśnie widziałem ten loading, w sumie to chyba trzy są. Mi się jednak najbardziej podoba ten w którym Faith podbiega do gościa od tyłu, łapie go za rękę,odwraca, daje klepe w potylice, jak ten upada to zabiera mu broń i tak fajnie ją upuszcza jak on leży. kosmos A tu one są http://www.gt.tv/player/usermovies/283979.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ha! Też właśnie widziałem ten loading, w sumie to chyba trzy są. Mi się jednak najbardziej podoba ten w którym Faith podbiega do gościa od tyłu, łapie go za rękę,odwraca, daje klepe w potylice, jak ten upada to zabiera mu broń i tak fajnie ją upuszcza jak on leży. kosmos A tu one są http://www.gt.tv/player/usermovies/283979.html

Dzieki ziom przeszukalem polowe neta a w podstawowym miejscu nie sprawdzilem.Dali rade z tymi akcjami sa calkowicie w stylu faith i pasuja do parkour wykonywane z gracja ,efektowne i zarazem efektywne wlasnie takie szczegoly tworza calosc i przekonuja mnie ze tworcu wiedzieli dokladnie co chcieli stworzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

A z tymi kolorami to ładna ściema Przecież jak na PS3 ustawię mniejszą jasność to mogę mieć lepsze kolory niż te z X'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak juz jestesmy przy kolorach,grafice to widzieliscie jakie te szyby sa matowe ?na trailerach odbijaja jak lustra cale otoczenie a w demie juz tylko prawdziwe odbicie bylo na jednym budynku w scenie z helikopterem a te obok juz sciema na ale licze ze w pelnej bedzie jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko fajne, szykuje się zarąbista gierka. W końcu coś nowego wymyślili oby tylko przejście tej gry nie zajmowało 5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×