Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Prawde powiedziawszy to po pierwszych zwiastunach, wrażeniach z gry w Neo+ i tematyce, spodziewałem się crapu. Do wczoraj, póki nie zagrałem w demo. Jestem zaskoczony pozytywnie. Pewnie ją kupię, ale jak będzie chodzić w granicach 100 zł i zapewni mi chociaż 10h zabawy w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos coś więcej na temat kodów to time trial w demie? Czy preordera trzeba zamówić w jakimś konkretnym miejscu żeby dostać kod czy co? Ja mam preorder zamówiony z GAME UK i z chęcią wypróbowałbym time triala, ale nie wiem skąd wziąć kod a żadnego takiego nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos coś więcej na temat kodów to time trial w demie? Czy preordera trzeba zamówić w jakimś konkretnym miejscu żeby dostać kod czy co? Ja mam preorder zamówiony z GAME UK i z chęcią wypróbowałbym time triala, ale nie wiem skąd wziąć kod a żadnego takiego nie dostałem.

napisz do nich. powinienes dostac. na stronie mirror's edge jest kilka oficjalnych miejsc gdzie sie preordery sklada i m.in. GAME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będe katował pełniaka, demko przeszedłem już z 10 razy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz jestesmy przy kolorach,grafice to widzieliscie jakie te szyby sa matowe ?na trailerach odbijaja jak lustra cale otoczenie a w demie juz tylko prawdziwe odbicie bylo na jednym budynku w scenie z helikopterem a te obok juz sciema na ale licze ze w pelnej bedzie jak powinno.

To specjalny zabieg i tak miało być od początku, więc nic się w tym względzie nie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grołem w to na ps3 i na X. I wita co? Na ps3 to jeest pikselozo a X wyglonda wrencz jak prawdziwa konsola jakiejś dzisiontej genaracji!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to super a teraz szybciutko leć do łazienki i zmień pieluchę bo widze ze energio cie rozpiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noocnik ale ja nie jestem fanbojem !!!! Ja muwie to co widze, a ślypy nie jestem (no może troche hehehe)

śmieszne (no może troche nie hehehe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle widzisz bo wersja na ps3 jest ładniejsza, a gra była pisana pod konsolę SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To źle widzisz bo wersja na ps3 jest ładniejsza, a gra była pisana pod konsolę SONY.

Z tym też się niestety nie zgodzę. To, że programowano ją w pierwszej kolejności na PS3 nie przyniosło skutku w tym, że gra wygląda lepiej niż na Xbox'ie 360. Na x360 gra wygląda 'ostrzej', a w tej grze, w tym sztucznym betonowym i sterylnym miejscu jest to jeszcze bardziej porządane niźli w innych tytułach. To stwierdzam po wersji demo na obu konsolach. Zobaczymy ja kto będzie wyglądać w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co odpowiadacie na głupie wypowiedzi?! niech moderatorzy się nimi zajmą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym też się niestety nie zgodzę. To, że programowano ją w pierwszej kolejności na PS3 nie przyniosło skutku w tym, że gra wygląda lepiej niż na Xbox'ie 360. Na x360 gra wygląda 'ostrzej', a w tej grze, w tym sztucznym betonowym i sterylnym miejscu jest to jeszcze bardziej porządane niźli w innych tytułach. To stwierdzam po wersji demo na obu konsolach. Zobaczymy ja kto będzie wyglądać w pełnej wersji.

A nie wiesz że te demo jest bardzo stare? Gra teraz wygląda pewnie jeszcze lepiej więc się nie wypowiadaj o demie sprzed roku czy tam iluś miesięcy.

ejejej. Moje wypowiedz nie som gupie !

Właśnie widać.

---

Ma ktoś fotkę jak wygląda w realu koszulka co do preorderów dodają (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to kijowo Myślałem że ta co ona nosi, eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem obie wersje dema : na x'a i ps3 i z czystym sumieniem moge powiedzieć, że naps3 wygląda ciut lepiej. na jakim tv widziałeś te dema?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta koszulka to jest wersja standard - 'lecimy po kosztach' czy pro - 'pokoloruj se sam'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w IMAXie dzis i takie reklamy..

mirror1gw7.jpg

mirror2bj3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem w IMAXie dzis i takie reklamy..

mirror1gw7.jpg

mirror2bj3.jpg

Nieźle, normalnie kampania reklamowa jak z GTA:IV tylko jedno mnie martwi ;/ nie widzę tam napisu Xbox360 a to źle wróży dla tego tematu bo zaraz zjawia się płaczące fanboye gdzie napis Xbox360 lol.

Dużo bardziej wolałbym jej koszulkę, rękawiczkę i to na ramię w pre orderze niż takie coś, huh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjebane reklamy. A nie ma co marudzić do koszulki, fajnie że dodają cokolwiek, bo przecież nie jest to wersja kolekcjonerska. Pips, ale po co ci jej koszulka? Chyba nie powiesz mi że masz piersi, które można by okiełznać taką koszulką bez ramiączek, no chyba że chcesz podarować jakiejś lasce, no to zwracam honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka nie najgorsza. Gdyby Faith była w kolorze, wyszłaby z tego prawdziwa tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama wyjechana Bardzo mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjebane reklamy. A nie ma co marudzić do koszulki, fajnie że dodają cokolwiek, bo przecież nie jest to wersja kolekcjonerska. Pips, ale po co ci jej koszulka? Chyba nie powiesz mi że masz piersi, które można by okiełznać taką koszulką bez ramiączek, no chyba że chcesz podarować jakiejś lasce, no to zwracam honor

Nie no koszulka w wersji męskiej czyli tam gdzie wypukłości () to płaskie by było. Trochę się PK interesuje i fajnie było by pobiegać w takim komplecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wiesz że te demo jest bardzo stare? Gra teraz wygląda pewnie jeszcze lepiej więc się nie wypowiadaj o demie sprzed roku czy tam iluś miesięcy.

A na podstawie czego mam się wypowiadać? Podretuszowanych screen'ów? Wydaje mi się, że demo ma zachęcić do kupna gry dlatego powinno wyglądać jak najlepiej więc jeżeli demo odstawałoby znacząco od poziomu pełnej wersji raczej nie zostałoby wypuszczone. Takie moje zdanie.

Widziałem obie wersje dema : na x'a i ps3 i z czystym sumieniem moge powiedzieć, że naps3 wygląda ciut lepiej. na jakim tv widziałeś te dema?

pozdro

Na Panasonicu LZD85 oraz na jakimś Samsungu. Uważam jednak, że małe różnice to nieistotny szczegół, a sama gra robi świetne wrażenie na obu konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×