Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bajka. Bardzo mi się spodobało i napewno kupię. Właściwie to wiedziałem, że ją nabędę od pierwszej zapowiedzi w PSX Extreme. Ja wolę śmigać po dachach niż pocić sie w kombinezonie nurka głębinowego i odpalac jakieś potwory :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łykam tą grę. Jeszcze nie wiem skąd wezmę pieniądze. Może skok na bank? Ale kupie ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecali rewolucje w FPP? Dostaliśmy ją!

Tylko nich nikt nie podchodzi do tej gry jak do FPS'a, a będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem demo już pare razy, niemoge się doczekać premiery dla mnie must-have. Ale najlepiej się gra bez tej kropki po środku ekranu i bez runner's vision, ułatwienia som dla każuali! A nawet jeśli przejde gre w 8 godzin to nie będe żałował dwóch stów, bo będe pewnie jeszcze przechodził kilka razy na różnych poziomach trudności i bawił się tym drugim trybem gry (race, time trial...zapomniałem nazwy xD). Mam jeszcze pytanie, będą trofea w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem demo już pare razy, niemoge się doczekać premiery dla mnie must-have. Ale najlepiej się gra bez tej kropki po środku ekranu i bez runner's vision, ułatwienia som dla każuali! A nawet jeśli przejde gre w 8 godzin to nie będe żałował dwóch stów, bo będe pewnie jeszcze przechodził kilka razy na różnych poziomach trudności i bawił się tym drugim trybem gry (race, time trial...zapomniałem nazwy xD). Mam jeszcze pytanie, będą trofea w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem demo już pare razy, niemoge się doczekać premiery dla mnie must-have. Ale najlepiej się gra bez tej kropki po środku ekranu i bez runner's vision, ułatwienia som dla każuali! A nawet jeśli przejde gre w 8 godzin to nie będe żałował dwóch stów, bo będe pewnie jeszcze przechodził kilka razy na różnych poziomach trudności i bawił się tym drugim trybem gry (race, time trial...zapomniałem nazwy xD). Mam jeszcze pytanie, będą trofea w tej grze?

edit: sorry za 3 posty internet mi zamulił ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też raczej kupie bo takiej gry dawno nie było Przeszedłem ją kilka razy i nadal będę przechodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie, będą trofea w tej grze?

Będą trofea. Wystarczy wpisać na google "Mirror's Edge trofea" i ...ta-dam!

trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie, będą trofea w tej grze?

A jakże

Up, over, under, onwards

String together the following: jump, coil (over obstacle), slide (under obstacle)

Free flowing

String together the following: wallrun, jump, speedvault

May I have this dance?

String together the following: wallrun, turn, jump, wallclimb, turn, jump

aaaand safe!

String together the following: wallrun, jump, coil (over obstacle), skill roll

Jak w Tekkenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy da sie zrobic zeby bylo widac cala postac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Nigdy nie było screena z TPP. Zresztą ta gra to FPP i tak pozostanie TPP by ją chyba za bardzo ułatwiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika mi sie podoba widac ze ea przylozylo sie do tej gry i na naszej konsoli wyglada super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłożyło się to fakt Ale podobno na xpudle wygląda lepiej... Ale cóż, trzeba się cieszyć z tego co się ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyłożyło się to fakt Ale podobno na xpudle wygląda lepiej... Ale cóż, trzeba się cieszyć z tego co się ma

co tam moze wygladac lepiej tekstury super cienie jak dopiero jedna ocena byla 9 od playstation magazin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak są jakieś różnie, to pewnie nie duże. Zresztą mi to nie przeszkadza - grafika i tak jest świetna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem xbox360 ale sprzedalem i kupilem ps3 chcialbym zobaczyc te roznice graficzne miedzy xboxem a ps3 w grach multiplatformowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fanboy zawsze znajdzie jakieś różnice pomiędzy obiema wersjami jakiejś gry i opublikuje je

// EDIT //

Dobra, nie offtopujmy, to nie jest temat na takie rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak są jakieś różnie, to pewnie nie duże. Zresztą mi to nie przeszkadza - grafika i tak jest świetna

mysle ze ludzkie oko nie jest wstanie zauwazyc roznic ja mam lg 22' tv+monitor obraz mam zyleta kolorki super w kazdej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby nie jest wstanie wychwycić? To czemu co chwile czytamy porównania gier i zawsze gierka na jedną z konsol ma lepszą grafikę itp.? Rzadko trafia się gierka, która na wszystkie platformy była by identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu niby nie jest wstanie wychwycić? To czemu co chwile czytamy porównania gier i zawsze gierka na jedną z konsol ma lepszą grafikę itp.? Rzadko trafia się gierka, która na wszystkie platformy była by identyczna.

najlepiej kupowac gry ktore robi sony wtedy wiem ze sa dopracowane i grafa jest super jak np.little big palnet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu niby nie jest wstanie wychwycić? To czemu co chwile czytamy porównania gier i zawsze gierka na jedną z konsol ma lepszą grafikę itp.? Rzadko trafia się gierka, która na wszystkie platformy była by identyczna.

bo gra jest robiona pod jeden sprzęt i później zmieniając kod przerzucana na drugi, który przeważnie cierpi na tym, bo nie współpracuje poprawnie z pierwowzorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo gra jest robiona pod jeden sprzęt i później zmieniając kod przerzucana na drugi, który przeważnie cierpi na tym, bo nie współpracuje poprawnie z pierwowzorem.

czyli najpierw pisza na xbox360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kupowac gry ktore robi sony wtedy wiem ze sa dopracowane i grafa jest super jak np.little big palnet

To jest bez sensu. Czemu mam niby kupować tylko takie gry? Niekoniecznie każda gra musi być dopracowana, na dodatek nie każda musi mi przypaść do gustu. Wtedy co? nie kupować innych gier innych developerów? Dobra, koniec tej pogawędki bo śmietnik się robi z tego tematu

czyli najpierw pisza na xbox360?

To zależy... Większość developerów pisze pod Xboxa, ale powoli się to zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy... Większość developerów pisze pod Xboxa, ale powoli się to zmienia

a później wydaje na ps3. no bardzo ale to naprawdę bardzo powoli się to zmienia że najpierw piszą pod ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy... Większość developerów pisze pod Xboxa, ale powoli się to zmienia

a później wydaje na ps3. no bardzo ale to naprawdę bardzo powoli się to zmienia że najpierw piszą pod ps3.

no wszystko jasne skad te male roznice gdyby ps3 zrownalo sie z xo pod wzgledem sprzedazy to wszystko bysie odmienilo na korzysc ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×