Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Większość działa, są opisane w pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystko co możesz kupić na PSS z poziomu Vity działa na 100 % PSP / PS1

 

Dodatkowo kolorki są znacznie ładniejsze. 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapominajmy że wszystkie gry z psx możesz dowolnie dopasowywać do ekranu.

 

Jak nie chcesz grać w panoramie to rozciągasz itp itd. tej opcji na ps3 niestety nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to super. Trzeba będzie nabyć Vite dla jRPG. Próbowałem pograć w FF VII - IX na PS3, ale piksele na 50'' przerażają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kartami pamięci to rzeczywiście jakieś ździerstwo. Już od jakiegoś czasu się napalam na tą konsolkę, ale ta cena i te przymusowe akcesoria. Poza tym ma tego PS Plusa, gdzie co miesiąc wpadają mi nowe gierki. Niestety muszę jeszcze poczekać, może na tej konferencji w czerwcu ogłoszą spadek ceny Vity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wypatrywać promocji...ostatnio znowu w MM były karty 32gb za 180zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma sensu czekać na E3, prawda? Nawet jeśli miałaby być jakaś obniżka ceny to i tak nie będzie to nic powalającego. Skoro teraz można kupić konsolę w dużym sklepie stacjonarnym za 8 stówek z grą to raczej cudów na E3 nie ma co się spodziewać. Dobry mam proces rozumowania? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, waszczmość. Możesz czekać i liczyć na obniżkę i się przeliczyć, albo brać, grać i grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wypatrywać promocji...ostatnio znowu w MM były karty 32gb za 180zł.

To następnym razem gdy wypatrzysz taką okazję daj znaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja za 650 zl kupilem Vite z 1,5 roku gwarancji z karta 16 gb i Most Wanted, ktore sprzedalem za 90zl, Wiec konsola z karta wyszla mnie 560 zl, wiec nie wiem czy to takie wysokie ceny. Powiedzialbym, ze bardzo male ze wzgledu na mozliwosci/gry chociazby te z PS+. Dla chcacego nic trudnego, jesli ktos umie poszukac to na pewno znajdzie a inny pojdzie i kupi za 1300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja za 650 zl kupilem Vite z 1,5 roku gwarancji z karta 16 gb i Most Wanted, ktore sprzedalem za 90zl, Wiec konsola z karta wyszla mnie 560 zl, wiec nie wiem czy to takie wysokie ceny. Powiedzialbym, ze bardzo male ze wzgledu na mozliwosci/gry chociazby te z PS+. Dla chcacego nic trudnego, jesli ktos umie poszukac to na pewno znajdzie a inny pojdzie i kupi za 1300.

Kupiłeś w jakimś sklepie, czy w internecie od kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę kupić w sklepie, większa pewność, że będzie wszystko dobrze z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja identyczna, jak w przypadku ps3, czy każdego innego sprzętu. Ja również zdecydowałem się na nówkę.

Po pierwsze ze względu na pełną gwarancję. Po drugie, nie chciałem kupować kota w worku, a niektóre konsole nie wyglądały wizualnie zbyt atrakcyjnie.

I po trzecie, nówkę może zakupić na raty 0%, więc nie jest to aż tak duży wydatek. Ale co kto woli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi podlinkować jakiś obszerny test i recenzje całej vity? W necie jest tego dużo ale albo są oczywistosci, albo mało info itp. a ekipa ps3site jeszcze sie nei wysilila na poradnik tego typu co ma do ps3 i psp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś może przyjemność używania z vitą słuchawek sony pulse? Jeśli tak to będę wdzięczny za jakiś opis jak wrażenia dźwiękowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi podlinkować jakiś obszerny test i recenzje całej vity? W necie jest tego dużo ale albo są oczywistosci, albo mało info itp. a ekipa ps3site jeszcze sie nei wysilila na poradnik tego typu co ma do ps3 i psp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skype na Vitę dostał aktualizację. Teraz można rozmawiać i grać jednocześnie. Jakość dźwięku jest zdecydowanie lepsza niż na "imprezie".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś może przyjemność używania z vitą słuchawek sony pulse? Jeśli tak to będę wdzięczny za jakiś opis jak wrażenia dźwiękowe.

Ja używam i jestem zadowolony. Przy wyłączonych słuchawkach wrażenia są i tak wg mnie lepsze niż przy pchełkach - wygłuszenie otoczenia swoje robi. Jak włączysz je to możesz cieszyć sie bass impact oraz w razie potrzeby mikrofonem ze słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć w jakim stopniu PS vita jest mi w stanie zastąpić smartfona? Myśle o wersji 3g oczywiście. 

 

Jak działa przeglądarka? można powiedzieć że tak jak na telefonie bez problemu można z niej korzystać na co dzien?

Czy wiadomo cokolwiek o jakichkolwiek planach dotyczących aplikacji GPS? Bo z czapy troche ten moduł skoro nie ma żadnego programu

Jak wyglądają inne funkcje, appki itp. co jest a czego brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smartfona chyba nie jest w stanie zastąpić

ale jako taki półtablet sprawdza się doskonale

przeglądarka działa bardzo dobrze

z GPS chyba coś jest, ale nie korzystałem więc nie wiem jak to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że mam starego samsunga solid, strasznie mi się podoba Xperia Z, ale jeśli bym ją kupił to na pewno Vity przez dłuższy czas nie zakupie. Zastanawiam się nad kupnem Vity i zostaniu przy starym telefonie... 

 

Czyli jeśli chodzi o neta to spoko, GPS może coś się wykluje a cała reszta - czego według was brakuje wobec smartfonów a co jest ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz tylu apek co na androida - to oczywiste bo na smarta chyba każdy może coś napisać.

Ale nie zapominaj że jest to głównie konsola(nie tivi tivi) więc służy do grania + ewentualnie www, youtube czy skype(które są dodatkami).

 

Więc jeśli telefon ma Ci słuzyć do dzwonienia i chcesz pograć na porządnym sprzęcie to weź vitę lecz jeśli chcesz zainstalować 1287482578220245258 apek w telefonie to lepiej kup jakiegoś androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kretyńskich appkach mi nie zależy.

 

Czyli jest aplikacja na youtube czy przez przeglądarke? a np. appka na facebook? Są w ogóle jakiekolwiek appki procz przegladarki i skype ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest youtube, facebook, klient pocztowy.. Jak dzialaja Ci nie powiem (jedynie korzystalem z youtube'a - jako tako)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×