Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi wyjaśni jak to jest z save'ami na psv ?.

Czy one kasują się razem z wykasowaniem gry czy zostają w systemie ?

Ponieważ już drugi raz tak miałem że mi save'y wcięło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwasz gre = usuwasz save'y. Jedynie Save'y z gier PSP mozesz sobie zostawic a tak, wrzucasz gre na PC cala jesli nie chcesz stracic save'ow.

Niestety ale pod tym wzgledem PS Vita to najzwyklejsze scierwo.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem...czy przed każdym skasowaniem gry muszę zacząć wrzucać save'y na kartę pamięci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona posiadaczy VITY :)

Bundle Vita wi-fi + karta 4GB+ kod na LBP za 799 z MM

Na razie ściągam mniejsze gierki z PS+ i rozglądam się za kartą 32GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Pablos. :) Widzę, że cena Vity dość mocno się trzyma. Podobne promocje były kilka miesięcy temu, ale dalej są one mocno opłacalne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tych kartach na allegro 32GB za 230zł?

Coś podobnego jak tanie pady od PS3?

Szczerze mówiąc wolę zapłącić te 300zł ale mieć 100% pewności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przpadku kart do psv nie ma zamienników i chińskich podróbek, muszą być to oryginalne karty więc czy cena ich będzie 320zł czy 230zł to nic nie zmieni w jakości...

Nówka:

http://allegro.pl/ka...3180390580.html

Używka:

http://allegro.pl/karta-pamieci-32-gb-ps-vita-wysylka-gratis-i3189823173.html

Ta karta jest dobra i oryginalna a cena jest mniejsza ponieważ jak były droższe to schodziły w mniejszej ilości...sam kupiłem 8gb za 59zł i kiedy kupowałem to ludzie brali karty masowo bo był taniej...druga karta to używka i też będzie działać normalnie no chyba że sprzedający coś ukrywa...

Śmiało bierz i ciesz się że udało Ci się tak tanio wyrwać tak dużą kartę ponieważ za jakiś czas może już ich nie być.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości mam zamiar kupić sobie jakiś tablet do przeglądania internetu i się tak ostatnio zastanowiłem że może zamiast tego sprawić sobie vite. Tylko nie wiem czy spełni ona te wymagania. Co sądzicie o przeglądaniu internetu na vicie? :D "Przy okazji" ograłbym dużo fajnych tytułów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka jest o niebo lepsza niż ta na PS3, też czasami zamiast odpalać kompa to wolę sobie na Vicie przeglądać internet. Ostatnio chyba w patchu wprowadzili obsługę flasha, więc jest dobrze. Do YouTube'a jest nawet dedykowana aplikacja. Problemem może być sam internet, bo konsolka słabo łapie sygnał, ale jeśli zasięg jest dobry to nie powinno przeszkadzać. W moim pokoju ledwo łapię Wi-Fi na Vitę, bo router jest piętro niżej. Dla porównania z PS3 i laptopem tylko sporadycznie nie mogę się połaczyć z internetem. Nie orientuję się w cenach tabletów, ale polecam Vitę, bo dostajesz sprzęt wysokiej jakości i tak jak wspomniałeś, dużo świetnych gierek do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się przegląda neta i w ogóle ale playery często nie działają ponieważ psv ich nie obsługuje...do tego żeby oglądać filmiki z ytb musisz odpalać yutubca przez specjalna apkę na vicie a nie normalnie w przeglądarce...tak to wg. mnie bardzo fajnie sie przegląda neta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube na Vicie dziala lepiej niz na kompie, no i na ledowym ekraniku wszystko wyglada slicznie, jak juz na sile chcesz kupowac Tableta, Vita bedzie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam byłem zaskoczony vita dobrze sprawdza się w roli "półtabletu"

Oczywiście do tabletu z wyższej półki są lata świetlne, ale jako uzupełnienie lapka się sprawdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się przegląda neta i w ogóle ale playery często nie działają ponieważ psv ich nie obsługuje...do tego żeby oglądać filmiki z ytb musisz odpalać yutubca przez specjalna apkę na vicie a nie normalnie w przeglądarce...tak to wg. mnie bardzo fajnie sie przegląda neta...

Dzialają te, które wspierają HTML5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj przenieść grę z ps3 na psv za pomocą kabla...i na jaką cholerę konsole wołają mi o połączenie z internetem ?! przecież po to jest ten kabel żeby nie używać neta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, przed skopiowaniem trzeba zalogować się najpierw na swoje konto psn w celu jego weryfikacji.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy w promo w RTV EURO AGD karta 32gb za 279 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się, czy brać Vitę. Problemem nie jest mała biblioteka gier, bo ta mnie zadowala biorąc pod uwagę gry z psp, w które jeszcze nie grałem. Martwi mnie brak czasu na granie na ps3, więc strach pomyśleć, co będzie, jak się Vita pojawi. W sumie to wystarczyłyby mi tytuły z samego plusa. Cóż, zbliżają się wakacje, więc będzie w końcu pretekst do zakupu handhelda, boję się jednak, czy po urlopie nie będzie leżała w kącie i porastała kurzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat jednak się zdecydowałem

Sprawa bardzo indywidualna, dużo zależy jaki kto ma rozkład dnia czy często się przemieszcza

w Vitę grywam w innych godzinach/sytuacjach niż na PS3, więc obie konsole sobie czasu nie zabierają

Jak ktoś regularnie dodawał gry do PS+ to uzbierała się pokaźna kolekcja na start, w najbliższym czasie nie zamierzam na gry wydać nawet zł.

Jedyna inwestycja to sama konsolka + duża karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś gumki-ochraniacze, czy inne travel kity albo folie dobierałeś do tego? A cena samej karty też fajna, 300 zł za 32 G. Sony przegina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie kupowałem, konsolkę trzymam w pudełku tak jak była kupiona

"na dwór" z nią nie wychodzę więc nie potrzebuję, może jacyś bardziej doświadczeni posiadacze coś doradzą

karta niesytety płacz i płać, nie ma żadnej alternatywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, suma summarum, za konsolę, kartę i jakieś tam ochraniacze wychodzi więcej niż za ps3 obecnie, tym bardziej waham się, czy warto i konsola nie powędruje po wakacjach w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zwykły travel kit do psv wystarczy...w nim masz futerał, nalepki na panele dotykowe, opakowania na karty i nawet specjalny pisak do zabawy na vicie.

Ja za karte pamiecie 8gb w MM dałem 59zł więc polecam wam pochodzić i sprawdzic czy dalej u nich jest po tyle.

Karty 32gb chodziły wtedy po 240zł około.

Travel kit 70zł oryginalny i trzyma się twardo.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×