Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Gry są wydawane na kartridżach czyli tak samo jak na DS czy 3DS. Można też kupować i ściągać z PSS. Oba warianty wymagają posiadania karty pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ta karta pamięci , dzisiaj o tym przeczytałem że co najmniej 8gb powinna byc , szkoda że nie można dać micro sd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sony zabezpieczyło się i nie da się obojętnie jakiej karty wsadzić do PSV...wiec musi byc oryginalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do odstąpienia kod "UNLOCK EXCLUSIVE IN-GAME CONTENT FOR ASSASSIN'S CREED 3 LIBERATION ON PLAYSTATION VITA.Pierwsza osoba co zacytuje mój post! Kod wyślę na PW.

Kod trzeba wykorzystać do 31 marca 2013

Edytowane przez KAMIL-SZCZECIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do odstąpienia kod "UNLOCK EXCLUSIVE IN-GAME CONTENT FOR ASSASSIN'S CREED 3 LIBERATION ON PLAYSTATION VITA.Pierwsza osoba co zacytuje mój post! Kod wyślę na PW.

Kod trzeba wykorzystać do 31 marca 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja nie znaju, więc pytaju - o co chodzi z grami na pss na vitę, które mają opis przy zakupie "do odblokowania" czy jakoś tak? Czy o to, że wcześniej zakupiona gra na ps3 po odblokowaniu działa również na vitę i tym samym wymagany jest oryginał na ps3? Czy pochrzaniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja nie znaju, więc pytaju - o co chodzi z grami na pss na vitę, które mają opis przy zakupie "do odblokowania" czy jakoś tak? Czy o to, że wcześniej zakupiona gra na ps3 po odblokowaniu działa również na vitę i tym samym wymagany jest oryginał na ps3? Czy pochrzaniłem.

Podaj jakis przykladowy tytul bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są chyba wersje próbne które możesz odblokować kupując unlock do nich czyli coś w stylu normalego klucza do gry...chyba że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetpack joyride czesto zawiesza mi konsole i wyskakuja bledy aplikacji na vicie.. tylko podczas grania w jetpacka.

macie tez tak?

czesto tez konsola zawiesza sie na amen i musze 20 sekund trzymac przycisk uruchamiania aby konsola na nowo uruchomila sie.. to samo z dotykiem czesto sie jebie na przednim panelu..

konsole kupilem nowke w saturnie.

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągnąłeś patche do gry? Zdaje się, że jeden z nich poprawiał problemy ze zwiechami i spadkami frame rate'u.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągnąłeś patche do gry? Zdaje się, że jeden z nich poprawiał problemy ze zwiechami i spadkami frame rate'u.

wlasnie dzieje sie to od kiedy pobralem patcha ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE oficjalnie zapowiedziało że po wydaniu FFX HD na PsV i Ps3 biorą się za FFX-2 HD :) czekam ojj czekam..może wezmą się za FFXII HD ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakis przykladowy tytul bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Np Dungeon Hunter albo Resistance, plus parę innych na ps vitę, mają odpis "Odblokuj", gdzie wszystkie inne "Gra na PSN" czy coś podobnego. Ciekaw jestem, czy to po prostu opis bez znaczenia, czy coś się za tym kryje.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej bez roznicy. W przypadkach typu odblokuj bedzie trzeba chyba trial sciagnac aby miec pelna wersje po wybraniu tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej bez roznicy. W przypadkach typu odblokuj bedzie trzeba chyba trial sciagnac aby miec pelna wersje po wybraniu tej opcji.

Tnx. W swoim czasie przekonam się na żywym organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za post pod postem. Jak się prezentują finale VII - IX na vicie, ograł ktoś? Przy okazji, bom lama, czy te części są ze sobą fabulanie powiązane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie maja powiazania i wygladaja dobrze... zapraszam do tematu rpg rozne poglady graczy tam cks niecos o ffach poczytasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadam tu bo w pomocy jednak mniej ludzi siedzi. Otóż podłaczyłem vite do ps3 wyskoczyła mi nowa aktualizacja 2.06 podajże i konsolka się zacieła własnie na zielonym tle z info o dostepnej aktualizacji 2.06 i niestety nic nie idzie zrobić kombinacja przycisków R+PS+POWER nic nie daje. dziwne jest to że gdy przycisnałem wyłacznik to pokazał się panel z anuluj i wyłacz niestety nieda się wyłaczyc konsolki natomiast klawiatura dotykowawa normalnie działa bo jak sie wygasi lekko konsolka to przy ponownym dotknieci sie podświetla plansza z tym nieszczesnym wyłaczyc i anuluj ale niestety niereaguje. miał ktoś coś podobnego?? pomoże ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj podobnie...konsolka wyłapała freeza i mimo że panel podswietlał sie po dotknieciu to nic nie dało sie zrobic...odłóż psv na bok aż sie samo rozładuje i podłącz do ładowarki, wtedy juz bedzie normalnie po włączeniu...mnie to przynajmnie pomogło i nic nie straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś coś podobnego?? pomoże ktoś??

Trzymasz power przez 30s. Konsola robi reset i wchodzi w recovery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okazje kupić PS Vite WIFi za 620 zł. Jest nówka ze sklepu, ma tylko mała rysę na ekranie, której nie widać w czasie gry. Czy opłaca się taki zakup? Czy konsole mają stanieć i lepiej dorzucić do 3G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przymierzam się do kupna Vity, ale naszła mnie myśl, iż chyba rozsądnie będzie zaczekać na ten nowy model z wyjściem HDMI? Jakiś czas temu pojawiały się plotki na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Madnessr - Ja bym nie brał. Szkoda brać sprzęt z defektem na starcie. Dodatkowo z tego co rozumiem nie ma żadnej karty ? Jeśli tak to kolejny wydatek. Lepiej kupić coś używanego z dużą kartą na allegro w niezłej cenie lub poczekać chwilę na dobrą okazję w sklepach jeśli zależy Ci na nowej. Na amazonie niemieckim jakiś czas temu była nowa Vita z kartą i LBP za około 690. A 3G jest moim zdaniem nic nie warte.

@Bartek_Red - Z tego co wiem to nie padła jeszcze żadna konkretna data, więc ciekawe ile przyjdzie czekać na ten model i jakie ceny osiągnie on na starcie. Jeśli Ci się nie pali i wiesz, że będziesz używać HDMI to możesz zaczekać, choć obecny model jest już w obiegu od jakiegoś czasu i można kupić go z drugiej ręki w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okazje kupić PS Vite WIFi za 620 zł. Jest nówka ze sklepu, ma tylko mała rysę na ekranie, której nie widać w czasie gry. Czy opłaca się taki zakup? Czy konsole mają stanieć i lepiej dorzucić do 3G?

Nie opłaca się...poza tym skoro nówka to nie powinna mieć rysy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawowa. Kupował ktoś z was na niemieckim Amazon? Wychodzi około 720 zł. Czy lepiej 3g?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×