Skocz do zawartości
erwines

Lightning Returns: Final Fantasy Xlll

Rekomendowane odpowiedzi

Po ochłonięciu i xhwili hejtu parę stron temu, czekam na wiecej info o grze, jak i trailer gameplayowy byłby mile widziany... póki co wiemy tylko tyle czym ma być... jak to rozegrają zalezy tylko od nich i jakby z gry zrobili niera w swiecie ff13 i ładniejszą grafiką bym sie nie obraził gdyz to właśnie ten paroletni brzydki graficznie twór w tej generacji najwiecej pozytywnych emocji ze mnie wycisnął... Może "ff13-3" bedzie działa podobnie... Boli niestety to że nier działał na uczuciach wyzszych (ojcostwo, opieka nad śmiertelnie chorą córką, bardzo ciekawe postacie) tak niestety ff13 do tej pory na tle fabularnym delikatnie mówiąc ssał...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakby było w lepszej jakości to bym sie doczytał XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi wygląda momentami jak by nowego assasina chcieli zrobić :/ .

Nie wiem krótki filmik a juz coś mi śmierdzi casualem pod masy żółtodziobów .

Obym się mylił, w sumie wisi mi ten FF nie czekam na niego może się okaże że akurat miło zaskoczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Czekamy na date premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schranz ma rację - póki co nie grzeje i zapowiada się wstępnie action/kicz... A miałem nadzieję na grę w stylu nier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF 13-2 mnie osobiście bardzo wkręcił,FF 13 dopiero teraz po 50h. zrobił się wciągający,ale Lightning Returns po ogladnieciu trailera, chyba mi totalnie nie wejdzie.Potraktuje to jako spin off w stylu "Dirge of cerberus" .

Wolałbym nowego pełnoprawnego FF w starym stylu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja PIER@#$# o 12 rano pisałem że śmierdzi assasinem a o 14

http://www.ps3site.pl/lightning-powraca-z-pierwszym-zwiastunem/137530

Po prostu żenada i zgadzam się w 100% z tym co pisze Musiol w komentach po prostu *uj opada .

Jak bym mógł to bym nabił SE na pal i wypier@#$ił w kosmos .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ta "assynowa" otoczka nie przeszkadza... Bardziej zastanawia mnie kolejny tytuł z widocznym już w pierwszym trailerze i wszędobylskim kiczem najnowszych 2 odsłon... Naprawdę trudno wpierdzielić lightning w swiat podobny do uniwesum starszych części lub tak wyczekiwanego przeze mnie na podobieństwo niera?? Ręce mi opadają jak widzę kolejnego finala w słitaśnym niby cebrpunkowym ale osłodzonym do przesady uniwersum... Juz w kingdom hearts była zachowana wieksza powaga sytuacji anizeli w ff13 -2 a lightning returns zapowiada się na podobne klimaty z dodatkiem wspinaczki po jakis dachach i harcach na rurze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszta co chceta ale system walki zapowiada się lepiej niż w poprzedniczkach gdzie ożenili zbyt dużą dynamikę z turami co się skończyło mega uproszczeniami w samej mechanice walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie badziewiaka bo głupio nie mieć jednej części jak na półce ma się wszsytkie 1-13 i spin offy ale podchodzę do tego tytułu z wielka rezerwą... Z moich ulubionych serii niestety poziom trzymają już tylko 3 - mgs, yakuza oraz silent hill (i to też nie zawsze ;) ), no niestety firmy jadą strasznie po swoich mainowych markach i juz chyba nie da się tego zmienić...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie sie z ocenami do czasu ogrania tytulu. Moze byc crap, ale nie koniecznie.

Jesli troche ochloniecie i przypomnicie sobie zachwalany przez czesc z Was tytul na Wii pt. "Last Story" to zdacie sobie sprawe, ze tam tez jest skakanie, uniki, akcja i chowanie sie za murkami niczym w Gearsach.. Mimo tego wszystkiego tytul jest zachwalany jako kawal dobrego RPG. Chillout.

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, pizdning biegnie przez miasto zamkniete z lewej i prawej budynkami, a i tak czuc jakby jakies 10 fps bylo. Ta walka, ten jej design w tej puszcze, jaka padaka jpdole :laugh:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt zalatuje asasynem ale jak dla mnie pod względem grafiki jest to majstersztyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tej grafiki jak pod względem designu i całej tej otoczki uniwersum Fabula Nova Crystallis zasysa jak smok wawelski wode z Wisły po spotkaniu z szewczykiem Dratewką. Klimat przez to jest jakiś dziwny + do tego jeszcze najgorsza ekipa w serii i bezpłciowa Lightning której perypetie są mi całkowicie obojętne. LR FFXIII może uratować jedynie porządny gameplay bo powyższe raczej się nie zmieni.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko ile tu jest Final Fantasy w Final fantasy .

Powinno działać...

.He he żenada to co zobaczyłem ja pierdole okrojone FF 13-2 tyle że bez Noela i potworków z samą lightning jeszcze niech dadzą walkę na zasadach tej z FF13-2 i już całkiem niech sobie tę grę do dupy wsadzą to dopiero będzie QTE z tym że w walce z danym przeciwnikiem trzeba bedzie użyć np ICE STRIKE :cicle: lub horizontal slash :x: he he i gra pewnie na 6h bo nie wierze że będzie ponad 15h . Tak jak czekałem na FF13-2 i się nie zawiodłem tak tym tytułem Square dało całkiem dupy i tu na bank ani ja ani Schranz czy nam podobni się nie pomylą gra może i będzie ciut grywalna he he ale to szajs który już spierdoli lata grania jarania się i co najważniejsze legendy którą nie wątpliwie jest seria FF FUCKIN SHIT , ba nawet może i ja w nią kiedyś zagram ale na pewno nie dam za to gówno 100zł jak co to pożyczone i na pewno nie podejdę do tej gry jak do FF którą być powinna. Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jak dla mnie najlepsza gra jaką zrobili to pierwsza liniowa 13 .

Była drużyna pare postaci mniej/bardziej ciekawych spoko system walki .

Lokacje nie porażały rozmiarami rynienka nie była tym czego byśmy oczekiwali od tak olbrzymiej produkcji jak FF ale mimo wszystko gra dawała radę, fabularnie też było ok i po endingu byłem ogólnie zadowolony .

13-2 - 2 postacie na krzyż odejście od story driven i ogólnie giera bez większej głębi jak dla mnie .

Oczywiście grało się nawet przyjemnie ale do starych fajnali startu nie ma i mieć nie mogło - wyniakało to z samych założeń gry .

13-3 - tak była na początku reklamowana ale już od 13-2 widać było że kombinują jak koń pod góre co by każdy przeciętny zjadacz chleba posiadający przy okazji Ps3 kupił FF .

To co mnie najbardziej wqurwia to fakt że oni nie chcą już robić gier JRPG wykastrowali tą serię już doszczętnie .

Gdzie są wstawki fmv ?

Gdzie jest drużyna 5-8 osób gdzie każdy miał by swoją historię swoje motywacje itd .

Gdzie jest ta fabuła która chwytała za serce .

Gdzie jest mapa świata airship swobodna exploracja bonusy sekretsy minigierki ?!!

I co ja mam się teraz jarać że wychodzi jakiś FF gdzie latam 1 lightning wciskam 2 przyciski na krzyż i skaczę sobie po dachach czy drabinkach ?

Dla mnie to jest żałosne ta gra swoją zawartością przegrywa z produkcjami ze snesa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes SE Wada zafascynowany zachodem ubzdurał sobie, że zrobi z Finala to samo, co Acti z Call of Duty. Zakładając, że Nomurze się uda i Versus będzię grą na miarę najlepszych części, to i tak marka którą sobie wypracuje, zostanie zajechana przez sequele. I tak będzie pewnie z każdym nowym numerycznie finalem. Ja osobiście bardzo polubiłem trzynastke, uniwersum i całą ekipę. Teraz po zagraniu w sequel i po każdorazowym obejrzeniu jakiegoś trailera mam odruchy wymiotne.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finale były kiedyś wspaniałymi grami, nie grałem tylko w FF3 a FF7 to dla mnie gra wszechczasów, niestety wszystko się kończy i casualowe granie spłyca nawet najlepsze marki, "trzynastkę" nawet lubiłem, FF13-2 nawet nie ukończyłem i oddałem znajomemu, tego czegoś nawet palcem nie tknę i mam szczera nadzieję że się nie sprzeda

autorzy określają system walki jako "niesamowite Active Time Battle"..........nie wiem czy się śmiać czy płakać, dobrze że ja miałem możliwość zagrania w Finale gdzie tworzyło się wspaniałe historie i bohaterów i takich kretyńskich określeń nie było

Gry jRPG przestają powoli istnieć, przynajmniej w swojej pierwotnej postaci więc ja wysiadam i myśle że nawet Versus tego nie zmieni (i jeśli miałbym wróżyć z fosów i tworzyć teorie spiskowe postawiłbym na to że wydanie tej gry się przedłuża ponieważ chcą ją spłycić dla niedorozwojów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Versus nie wyszedł do tej pory bo SE postanowiło wycisnąć tanim kosztem jak najwięcej $ z uniwersum 13-tki. Na początku mieli w planach XIII, versusa i Agito, ale doszła do głosu zimna kalkulacja kosztów i zysków i tak Agito przekształcił się w type0 a versusa prawdopodobnie przemianują na XV. Ot co.

Ja się zastanawiam jak ta walka w LR będzie wyglądać, czy będzie się odbywać na terenie eksploracji z pełną kontrolą nad ruchami postaci czy tak jak w poprzedniczkach na specjalnych arenach, Lightning będzie biegać sama i tylko będzie się wybierać odpowiednie ataki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, jedyny godny jrpg tej generacji ma premiere za miesiac i jak nigdy nie ma nic wspolnego z nazwa final fantasy...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×