Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele bylo gier gdzie jak kupiles polska wersje to z polska wersja zostawales, byly wyjatki, przewaznie exy Sony z loklizacja 2.0 (choc i tu byly wyjatki, Infamous 1 o ile dobrze kojarze), ale w niektorych grach po prostu inaczej sie nie dalo i Mag nawet nie probuj mi tutaj nic wmawiac bo na PS3 ogrywalem pierdyliard gier na premiere kiedy Ty pewnie jeszcze o zakupie ps3 nie myslales. :P Pamietam tez ze w Falloucie 3 oprocz braku zmiany, Cenega tak spieprzyla kodowanie spolszczenia ze nawet patche i DLC nie chcialy dzialac z ta wersja.

 

Ogolnie temat rzeka, ale era PS3 mocno mnie nastawila anty-spolszczenia, nie dosc ze byly po prostu slabe [osoba ktora dobrze zna angielski szybko sie pokapuje ze cos tu nie halo], czasem psuly integracje z patchami/dlc to jeszcze czasem nie dawali nam nawet opcji zmiany.

 

Nie polemizuje ze masz wiekszy staz z PS3. Po prostu posrod tych gier ktore ogrywalem i przykladu Diabolo ;) gdzie PL wersja nie miala EN, ja osobiscie nie trafilem na takie kwiatki - ale wierze na slowo.

Zgadzamy sie widze co do jednego - wybor ma byc i koniec gra na europe powinna byc jedna a nie kastrowana (i nie wazne w ktorym kierunku mam pare gier z UK/SE ktore poza EN nie maja zadnego innego jezyka bo nie i kij - np. Uncharted 2 czy Sorcery) Druga rzecz ktora denerwuje to ograniczony wybor czyli przypisanie jezyka gry do jezyka konsoli bez menu wyboru jezyka w grze. Rozumiem ze to moze byc ulatwienie i ustawienie domyslne ale chce miec pelny wybor np Remember Me i podroz po Neo-paryzu ogrywac po FR z PL napisami bo mam taki kaprys i juz.

Jakosc tlumaczen to juz zupelnie inna bajka wystarczy wspomniec KZ2 (napisy tak samo kijowo tlumaczone jak audio) czy TO1886 z paroma bledami, ktore mozna niby wybaczyc ale ktorych byc nie powinno.

 

(i juz  sie wiecej nt tlumaczen wypowiadac nie bede - w tym wątku)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się pogodzić z tym, że ten art nie jest oficjalną okładką gry

 

 

CMiEZ4VVAAEtwRb.jpg

 

 

Podobnie jak nie mogę się pogodzić, że steelbook z edycji kolekcjonerskiej jest słaby, o bardzo słaby

 

 

mgsvcollectors-jpg.jpg?w=600

 

A rzućcie okiem na to cudo, te wnętrze mmmmmmm

 

icVzaN8.jpg

 

16 dni...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy koszt się liczy, nic więcej. Po co mają zatrudniać gościa, żeby im zrobił osobne arty na pudełko jak mogą wykorzystać zwykły screen z gry :)

Biednie to wygląda mimo wszystko jeśli chodzi o steelbook.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbook to tylko kawałek blachy.. jeśli nie jest tłoczony tylko drukowany to równie dobrze mogło by go nie być. Kiedyś to steelbook miał rację bytu... miał jakieś tłoczenie, teraz to tylko masówka z printem :sad:
Zresztą chyba nie dla steelbooka zamawia się wersję z protezą :P
 

http://youtu.be/5yuC1h7LGKc

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czuję się zagubiony w tym wątku :P Jakieś przepychanki o fabułę (poprzednich serii), to  płacz o artworki czy okładkę :P

 

NIE kumam (pewnie będzie lincz nooba przez starych wyjadaczy ;)) ale CZY NIE MOŻNA się po prostu cieszyć grą, mam nadzieję świetną grą skradanką... 

 

A FAKT lokalizacja MUSI BYĆ najlepiej z możliwością wyłączenia napisów PL i tyle... Ale my dla nich jesteśmy niszowym rynkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czuję się zagubiony w tym wątku :P Jakieś przepychanki o fabułę (poprzednich serii), to  płacz o artworki czy okładkę :P

 

NIE kumam (pewnie będzie lincz nooba przez starych wyjadaczy ;)) ale CZY NIE MOŻNA się po prostu cieszyć grą, mam nadzieję świetną grą skradanką... 

 

A FAKT lokalizacja MUSI BYĆ najlepiej z możliwością wyłączenia napisów PL i tyle... Ale my dla nich jesteśmy niszowym rynkiem :P

 

Oczywiście że można i niezależnie od tego czy ktoś grał w poprzednie części w tą watro zagrać :) Co do tego nie ma wątpliwości.

 

Mówisz o tym chińskim plastiku jak w każdej kolekcjonerce? :)

 

A który plastik teraz nie jest chiński??  :blink: ??

 

Więc tak :) właśnie o ten plastik mi chodzi :) jak tylko do mnie dotrze nakręcę jakiś materiał :biggrin:  

 

The-Big-Bang-Theory-The-Robotic-Manipula

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze poszuka to można już w niektórych sklepach dostać MGS'a

 

11904716_10207562609492126_4424035076951

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym chińskim plastiku jak w każdej kolekcjonerce? :)

 

A skoro o chińskim plastiku mowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim sklepie kupujecie wersje pudełkowe? jest jakaś strategia zeby czekać do kilku dni przed premierą by kupić najtanej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu uprzedzam, że wszelkie sraki i orgazmy, kto gdzie sobie kupił i czy już lizał pudełko należy umieszczać w odpowiednim temacie odnośnie zakupów.

Kto się nie zastosuje to warn.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze mówiąc pamiętam jak pierwszy raz pokazali trailer ze szpitalem...od tamtego momentu już wiedziałem, że gra będzie pretendentem do czegoś zajebiaszczego. Jednak jedno nie daje mi spokoju....co Big Boss ma kurde na twarzy ? Czy to róg? a może jakiś odłamek miny ?.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ogarnia ktoś może jakiś dobry filmik albo opis dwóch części które wyszły na PSP?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak by zrobili taki myk, że np. gracze z listy znajomych mogli by być najemnikami dla innych graczy i wyruszać dla nich na misje było by mega :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jak patent z pionkami z Dragons Dogma ;D Takie małe pytanie...MGO będzie dostępne od dnia premiery czy dopiero po jakimś czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGO będzie dostępne od dnia premiery czy dopiero po jakimś czasie ?

 

Data premiery MGO została przesunięta na 6 października.

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie może i lepiej. Akurat przejdzie się singla do tego czasu.

 

EDIT: a jeszcze jedno...czy będzie można tam formować klany/plutony albo coś w tym stylu ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jak patent z pionkami z Dragons Dogma ;D Takie małe pytanie...MGO będzie dostępne od dnia premiery czy dopiero po jakimś czasie ?

 

No coś podobnego :p Typu ty zlecasz misję z bazy głównej, a znajomi mogą ją wykonać dla ciebie jako najemnicy :D ALEŻ mam pomysł! Chyba idę po pracę do Kojimy jako: "Creative director"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wyobrażasz sobie co by się działo ;D Ludzie by przechodzili innym całą grę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wyobrażasz sobie co by się działo ;D Ludzie by przechodzili innym całą grę ;D

 

NIE NIE NIE nie wątek główny! Tylko jako dodatkowa zawartość "zarządzania bazą" tymi FOB-ami czy jak to się zwie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuje że nie przejdę gry do dnia startu MGO i będę kosił wszystkie sidequesty itp itd. Oby ta gra była równie dobra i next genowa co Bloodborne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×