Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

a ja powiem ze im dluzej sie gra tym wyglada to coraz lepiej. Co prawda mam raptem 25 meczy w fucie rozegranych wiec jeszcze gry az tak dobrze nie znam, ale kolega z dzialu ps4 dal dobra rade jak zatrzymywac tych co biegna na pale przed siebie. Jesli jestesmy przed nimi to nie biegniemy na na nich sprintem (jak to powiadal trener, nie na raz) tylko czekamy (R2+X+galka wychylona w strone bramkarza). Wtedy nasz zawodnik bedzie przed przeciwnikiem sie cofal do tylu, a gdy ten w swoim dzikim sprincie wypusci sobie pilke atakujemy kolkiem i mamy odbior.

btw. haha kuzyn gral dzisiaj w futa i mowil ze kupil 2 paczki za co go opieprzylem, patrze na zawodnikow ktorych wyslal do klubu (totalny nie ogar w fucie to jest) a tu IF Ronny ktorego licytuja po 80k, LOL :biggrin:

nie wiedzialem ze do tego grajka nalezy rekord predkosci kopnietej pilki - 210 km/h :o

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno pisałem, że narzekacie, ale teraz po części was rozumiem, bo rzeczywiście dość łatwo wjechać w obronę przeciwnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno pisałem, że narzekacie, ale teraz po części was rozumiem, bo rzeczywiście dość łatwo wjechać w obronę przeciwnika :biggrin:

no tez gram aktualnie w 6 lidze koles jedzie bez pomyslu szybkim kolesiem typu np diouf lub musa albo kiepski doumbia.Nic nie idzie zrobic w 14 troszke inaczej to wygladało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski Doumbia, którego nie potrafisz zatrzymać? Strach pomyśleć co by było, gdyby miał w składzie kogoś dobrego:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doumbia jest kot do klepki z wyjściem na pozycje.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski Doumbia, którego nie potrafisz zatrzymać? Strach pomyśleć co by było, gdyby miał w składzie kogoś dobrego:p

nie wiem własnie co by się dzialo ale przeraża mnie jak za jakis czas większosc bedzie miała mega pake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Doumbie, ale widzę jak ludzie grają Ramosem czy Ibarbo (dobrze napisałem?) i też tak chcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez gram aktualnie w 6 lidze koles jedzie bez pomyslu szybkim kolesiem typu np diouf lub musa albo kiepski doumbia.Nic nie idzie zrobic w 14 troszke inaczej to wygladało.

Jestem w 7 lidze, na razie tylko jeden sezon grałem. Do tej pory grałem z jedną osobą mecz, która umiała grać. Reszta to tylko piłka na skrzydło i wjazd w obronę na szybkości. Ludzie na prawdę nie umieją w to grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistosci taki ibarbo jest kiepski jak barszcz a w fifie nie idzie go zatrzymac hehe


Jestem w 7 lidze, na razie tylko jeden sezon grałem. Do tej pory grałem z jedną osobą mecz, która umiała grać. Reszta to tylko piłka na skrzydło i wjazd w obronę na szybkości. Ludzie na prawdę nie umieją w to grać :biggrin:

no wlasnie dlatego byle jaki leszcz moze wygrac z Tobą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje dlaczego po każdym meczu w FUT, niezależnie od wyniku, pojawia mi się komunikat po spotkaniu, że się rozłączyłem i jest walkower 0:3. Do tego %NU też spada. Wcześniej było ok, dopiero po awansie zaczęło się coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje dlaczego po każdym meczu w FUT, niezależnie od wyniku, pojawia mi się komunikat po spotkaniu, że się rozłączyłem i jest walkower 0:3. Do tego %NU też spada. Wcześniej było ok, dopiero po awansie zaczęło się coś takiego.

Serwery FUT szaleja i lubia dosc czesto platac figle takze moze to byc zwykly zbieg okolicznosci z Twoim awansem i rozlaczaniem przez serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje dlaczego po każdym meczu w FUT, niezależnie od wyniku, pojawia mi się komunikat po spotkaniu, że się rozłączyłem i jest walkower 0:3. Do tego %NU też spada. Wcześniej było ok, dopiero po awansie zaczęło się coś takiego.

 Nigdy jeszcze tak nie miałem a mam rozegrane około 40-50 spotkań.

 

Moje dwa składy Serie A, do których jeszcze zamierzam ściągnąć Teveza, Pogbe, Marchisio, Chieliniego czy Vidala (czyli pół Juve hehe) ale na to trzeba kasy ;) Zdecydowałem się na dwa składy z jednej ligi bo jest tam sporo fajnych zawodników a i kondycja leci ostro i kontuzje dosyć często.

http://www.futhead.com/15/squads/2841657/

http://www.futhead.com/15/squads/2841942/

Co mogę na razie powiedzieć. Obrona wyrabia na zakrętach w obu składach, momentami jest ciężko ale dają radę. Castan (CB) ładnie czyści górne piłki, duże pozytywne zaskoczenie M'Vila (CDM) - poprawnie w obronie i fajnie podłącza się do akcji ofensywnych. Richards (RB) bardzo dobrze się spisuje na LB jakby ktoś potrzebował bo bieda w Serie A na tej pozycji. Sau i Giovinco co momentami wyprawiają z obroną przeciwnika to poezja. Szybcy, bardzo zwrotni i bardzo dobrze wychodzący na pozycje (zwłaszcza Giovinco). Zastanawiałem się czy nie dać ich do jednego składu ale kto będzie strzelał w drugim wtedy hehe. Co do samej gry wypowiem się po 100 rozegranych spotkaniach. Oczywiście problemem jest to jak gra przeciwnik. Bo jak trafi się gościa co gra piłką fajne akcje to jest miło ale to bardzo mało takich. A gra daje możliwość pogrania szybkich solowych akcji jednym graczem ale i zajebistej klepy w bardzo szybkim tempie. Połączenie tego i wykorzystanie powoduje zdezorientowanie u przeciwnika. Ale większość i tak gra solo sprint.

A jeszcze co do samej gry - oczywiście miejscami skopana (spierd...) jest niemiłosiernie. Wg mnie nie poprawią - nie da rady, muszą już to spisać na straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nigdy jeszcze tak nie miałem a mam rozegrane około 40-50 spotkań.

 

Moje dwa składy Serie A, do których jeszcze zamierzam ściągnąć Teveza, Pogbe, Marchisio, Chieliniego czy Vidala (czyli pół Juve hehe) ale na to trzeba kasy ;) Zdecydowałem się na dwa składy z jednej ligi bo jest tam sporo fajnych zawodników a i kondycja leci ostro i kontuzje dosyć często.

http://www.futhead.com/15/squads/2841657/

http://www.futhead.com/15/squads/2841942/

Co mogę na razie powiedzieć. Obrona wyrabia na zakrętach w obu składach, momentami jest ciężko ale dają radę. Castan (CB) ładnie czyści górne piłki, duże pozytywne zaskoczenie M'Vila (CDM) - poprawnie w obronie i fajnie podłącza się do akcji ofensywnych. Richards (RB) bardzo dobrze się spisuje na LB jakby ktoś potrzebował bo bieda w Serie A na tej pozycji. Sau i Giovinco co momentami wyprawiają z obroną przeciwnika to poezja. Szybcy, bardzo zwrotni i bardzo dobrze wychodzący na pozycje (zwłaszcza Giovinco). Zastanawiałem się czy nie dać ich do jednego składu ale kto będzie strzelał w drugim wtedy hehe. Co do samej gry wypowiem się po 100 rozegranych spotkaniach. Oczywiście problemem jest to jak gra przeciwnik. Bo jak trafi się gościa co gra piłką fajne akcje to jest miło ale to bardzo mało takich. A gra daje możliwość pogrania szybkich solowych akcji jednym graczem ale i zajebistej klepy w bardzo szybkim tempie. Połączenie tego i wykorzystanie powoduje zdezorientowanie u przeciwnika. Ale większość i tak gra solo sprint.

A jeszcze co do samej gry - oczywiście miejscami skopana (spierd...) jest niemiłosiernie. Wg mnie nie poprawią - nie da rady, muszą już to spisać na straty.

Solo sprint, albo drybling od środka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę zobaczyć jak jest w wyższych ligach. Na razie jestem w 6 i trafiają się naprawdę wirtuozi solo sprint plus drybling że tylko padem w ścianę puścić. Jeżeli tak będzie w każdym meczu to rzucam futa w diabły w tej edycji. Bo na razie wszyscy kombinują tak ale niewielu to dobrze wyvhodzi hrhehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę zobaczyć jak jest w wyższych ligach. Na razie jestem w 6 i trafiają się naprawdę wirtuozi solo sprint plus drybling że tylko padem w ścianę puścić. Jeżeli tak będzie w każdym meczu to rzucam futa w diabły w tej edycji. Bo na razie wszyscy kombinują tak ale niewielu to dobrze wyvhodzi hrhehe.

Ja w 9, dopiero jeden sezon grałem, ale fakt mi też się nie chce grać, bo nudne to jest, jak muszę kolesia ciągle tak samo zatrzymywać... Jeśli chcesz to możemy zagrać między sobą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przeważnie gram po 21. Choć dzisiaj może mnie nie być. W czasie dnia jak ktoś gra w coś innego to nie ja :)
Też właśnie chcę zobaczyć jak jest powiedzmy w 3 lidze. Jak będzie [ciach]... to ogrywam sezony albo wracam do 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklad ewoluuje.

Willi kupiony, na razie zagral 3 mecze ale gra sie nim bardzo fajnie.

Pilka trzyma mu sie nogi, przyspieszenie odpowiednie, podlacza sie w ataku jak i w destrukcji.

Dzisiaj/jutro mam zamiar wprowadzic Schurrle, Fabsa i moze Howarda/Harta.
https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=J3mjNBPGnLqkT:ps3

 

 

Wlasnie, kto jest wg Was bardziej kumaty ? Howard/Hart/Cech ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wam sie gra? mi sie wydaje ze cos sie zmienilo bez wprowadzenia patcha a dokladnie tempo rozgrywki. Na premiere to byl jakis ping pong wszyscy zasuwali jak dzik w zoledzie a po 3-4 dniach wrocilo do normy czyli tempa z fify 14. Nie wiem czy sie przyzwyczailem czy nie ale pamietam  ze jak gralem 1 mecz na 2 pady mocnymi ekipami to wszyscy zasuwali jak dzikusy a ostatnio jak gralismy tymi samymi zespolami to gralo sie zupelnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje tez to zauwazlem jest troche lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło już trochę czasu, jakimi formacjami wam się najlepiej gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co ma dwóch napastników, cdm-a i 4 obrońców. Dwóch napadziarów do szybkiej klepy, cdm do zatrzymywania ataków już w okolicy środka boiska i 4 obrońców bo przy 3 jeden boczny musi schodzić do linii w przyadku ataku skrzydłem i w środku robi się lipa bo drugi skrajny gdzieś się plącze, a nie 5 bo szkoda marnować tylu ludzi na zabezpieczenie tyłów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×