Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś grałem ligą meksykańską, bardzo fajna liga i masz gwarancję, że nie będą co drugi mecz powtarzali Ci się piłkarze którymi gra prawie każdy ;) A z zawodników to brakuje jak dla mnie jednych z ciekawszych w tej lidze, tzn Quintero i Rosinei, jeszcze Fabian. Na LM dałbym Bravo, no i osobiście nie jestem zwolennikiem tak niskich CB jak Fuentes, wolałbym Cortesa albo Reyesa :) Ewentualnie jakby jeszcze mieszać ze złotymi to można dorzucić Beniteza, no i jeszcze Perea. Ale to tylko moje skromne zdanie :biggrin:

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem ligą meksykańską, bardzo fajna liga i masz gwarancję, że nie będą co drugi mecz powtarzali Ci się piłkarze którymi gra prawie każdy ;) A z zawodników to brakuje jak dla mnie jednych z ciekawszych w tej lidze, tzn Quintero i Rosinei, jeszcze Fabian. Na LM dałbym Bravo, no i osobiście nie jestem zwolennikiem tak niskich CB jak Fuentes, wolałbym Cortesa albo Reyesa :) Ewentualnie jakby jeszcze mieszać ze złotymi to można dorzucić Beniteza, no i jeszcze Perea. Ale to tylko moje skromne zdanie :biggrin:

Dzięki za opinie! Za chwilę idę testować, jak coś mi będzie nie pasować to skorzystam z twoich rad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto mój skład z bundsligi:

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#d6gDQIVynJiMe:ps3

Niebawem na CM wejdzie Goetze :)

Powoli szykuję się do awansu do 2 ligi i stąd moja prośba:

- jakie zmiany byście proponowali? oczywiście w jakichś rozsądnych cenach :)

Pozdrówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj Reusa na napad ;) i Esswein czy jak mu tam - gosc tani jak barszcz, a nie jednemu krew zepsul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, oto mój skład z bundsligi: http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#d6gDQIVynJiMe:ps3 Niebawem na CM wejdzie Goetze :) Powoli szykuję się do awansu do 2 ligi i stąd moja prośba: - jakie zmiany byście proponowali? oczywiście w jakichś rozsądnych cenach :) Pozdrówki!

Kup Schurrle na LP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - gdy gram wyzwanie z TOTW na poziomie Ultimate, to muszę WYGRAĆ żeby dostać tego tysiaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no 1kk pękło :D

Te coiny to i tak malo istotne, wazne, ze team bardzo dobrze gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - gdy gram wyzwanie z TOTW na poziomie Ultimate, to muszę WYGRAĆ żeby dostać tego tysiaka?

Chyba tylko zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem ligą meksykańską, bardzo fajna liga i masz gwarancję, że nie będą co drugi mecz powtarzali Ci się piłkarze którymi gra prawie każdy ;) A z zawodników to brakuje jak dla mnie jednych z ciekawszych w tej lidze, tzn Quintero i Rosinei, jeszcze Fabian. Na LM dałbym Bravo, no i osobiście nie jestem zwolennikiem tak niskich CB jak Fuentes, wolałbym Cortesa albo Reyesa :) Ewentualnie jakby jeszcze mieszać ze złotymi to można dorzucić Beniteza, no i jeszcze Perea. Ale to tylko moje skromne zdanie :biggrin:

Rosinei jest srebrny przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No k**** mac, kolejny raz mi odejmuje punkty w UT. Ostatnio mecz mi się zaciął jak nigdy i czekałem 15 min,a później wyłączyłem konsole a po włączeniu dostałem komunikat że uciekłem z meczu i mi się zmniejszył wskaźnik. A przed chwilą przegrałem mecz i wchodze do menu ut i dostaje ten sam komunikat i na dodatek 2 ostatnie mecze mi zaliczyło jako walkowery :blink: Odechciewa mi sie juz w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No k**** mac, kolejny raz mi odejmuje punkty w UT. Ostatnio mecz mi się zaciął jak nigdy i czekałem 15 min,a później wyłączyłem konsole a po włączeniu dostałem komunikat że uciekłem z meczu i mi się zmniejszył wskaźnik. A przed chwilą przegrałem mecz i wchodze do menu ut i dostaje ten sam komunikat i na dodatek 2 ostatnie mecze mi zaliczyło jako walkowery :blink: Odechciewa mi sie juz w to grać.

Odpowiedź na pierwszy twój problem jest bardzo łatwa. Konsola się zacięła z twojej winy,a ty do tego jeszcze ją wyłączyłeś. Przeciwnik jak tobie się zawiesiła i czekałeś 15 min pewnie grał już nowy mecz :) Wina twojej PS3 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, a masz odpowiedź na drugi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, a masz odpowiedź na drugi problem?

Akurat czytając kilka stron tego tematu nie powinno cie to zdziwić... Taka jest FIFA i nic tego nie zmieni, a to dziwne właśnie, że EA nie chce tego zmienić i naprawić błędów... FUT pod kątem technicznym wypadł w tym roku MEEEEEGA słabo.. Gdybym wiedział, że będę miał takie problemy z bugami to zastanawiał bym się nad kupnem gry...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no ja nie mogę z tej gry. Wcześniej wyłączyłem grę gdy miałem jeszcze 7 meczy do rozegrania. Teraz odpalam i mi pokazuje ze zostało 6 i kolejny walkower... Chyba ją wyrzuce przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od weekendu coś jest nie tak. Rozegranych miałem 8 meczy (5-0-3) daje to 15 pkt i jak wygram 2 mecze mam mistrzostwo, po czym wygrywam kolejny mecz i komunikat po meczu "Utrzymałeś się w lidze".

Kolejny sezon nalicza punkty z dupy, tzn. wgl nie zalicza. Mecz wygrałem po czym konsola się zacięła, zrobiłem reset i ten komunikat mi się pojawił, następnie remisuje a ja wciąż mam 0 pkt i 3 mecze rozegrane, już sam się pogubiłem w matematyce fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. musiałem zdobyć 2pkt żeby awansować do 2giej ligi, oczywiście byłem w strefie "utrzymania się" - przegrałem 2 mecze i z 13pkt awansowałem :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dalej przy każdym wejściu do UT pojawia się komunikat, że odłączyłem się od ostatniego meczu i że zmniejszają mi ilość otrzymywanych monet. A nie zagrałem żadnego meczu .. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×