Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakieś info czy w najbliższym czasie będzie paczka za 100k? Czy dopiero jak będzie Team of the season?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/so...9JWOUVnJleJ:ps3

Siema. Nie wiem czy coś jeszcze można zmienić do 40k czy zbierać na Kompanego albo Naniego. Poradzicie? :biggrin:

Polecam na bramke Pepe Reine, za Vermaelen'a David Luiz i na ST Balotelli albo Tevez. Jeszcze bym ci polecił zmianę RM. Sturridge za Johnson'a. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.otwieram ciagle srebrne paczki bo sa tansze.Ale mam pytanie czy da sie w srebrnej paczce trafic gracza in form czyli czarna karte? brakuje mi tego trofka.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.otwieram ciagle srebrne paczki bo sa tansze.Ale mam pytanie czy da sie w srebrnej paczce trafic gracza in form czyli czarna karte? brakuje mi tego trofka.dzieki

da sie, w kazdym tygodniu sa i srebrne IF ;)

kurde nie moge polaczyc sie z UT - pewnie znowu cos z serwerami :/

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś Figueroa IF z Wigan? Patrząc na staty to powinna to być bestia na miarę Davida Luiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak EA s....lo FUT to jest mistrzostwo swiata. Srednio co 2-3 mecz dostaje walkowera, bo serwery padaja. Dodatkowo przez wprowadzenie kupna paczek za gotowke cala zabawa stracila swoj urok. Wiem, ze kasy maja z tego sporo, bo kiepskim teamem awansowalem do I ligi i czesto trafiam na lamagi nie potrafiace za bardzo grac majace dream teamy. Ale niestety to juz nie jest to i chyba sporo osob z FUT przenioslo sie do Sezonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak EA s....lo FUT to jest mistrzostwo swiata. Srednio co 2-3 mecz dostaje walkowera, bo serwery padaja. Dodatkowo przez wprowadzenie kupna paczek za gotowke cala zabawa stracila swoj urok. Wiem, ze kasy maja z tego sporo, bo kiepskim teamem awansowalem do I ligi i czesto trafiam na lamagi nie potrafiace za bardzo grac majace dream teamy. Ale niestety to juz nie jest to i chyba sporo osob z FUT przenioslo sie do Sezonow.

sezony tez maja swoje humory, sporo osob przenioslo sie na inne gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie coś występuje na Ultimate Team? O_O Cholera! Parker,Zidane,Ronaldo ;O Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :D Śmierdzi mi prima aprilisowym żarcikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dokladnie, ale naprawde EA moglo by wprowadzic karty legend-bylo by zajebiscie pograc R9 czy R7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi od kilku dni w Ultimate Team się zacina menu, podczas otwierania paczek, co chwile wywala z FUTa no i jak gram mecz to co 2mecz wywala? Jak wejdę na web appa to też wiecznie się zalogować nie mogę bo jakieś problemy z serwerem. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne :biggrin: Też bym chętnie zobaczył legendy w FUT.

Edytowane przez verelad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema co powiecie o Aguero jest wart swojej ceny?? Zastanawiam sie jakby sobie radzil w polaczeniu z Balotelim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balo u mnie nie do ruszenia :) juz kupilem Aguero i jak narazie 2 mecze 3 bramki wiec sie zapowiada niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwa godzina - wielka złota paczka dostępna ;)

Edytowane przez sebacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ch*j z tymi paczkami. Znów 100k poszło się jeb*ć i zawodnika tygodnia nie ma... Na siłę platyny robić nie będę... Sprzedaję jutro ten syfon -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×