Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo polecacie na PP z BPL? Osobiście zastanawiam się czy lepiej wziąć Naniego czy Navasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu bojach i prób złożyłem sobie skład BPK, którym w większości grałem w fifa13. Przy okazji kilka pytań:

David Silva, który był bestią w poprzednim wydaniu nie leży mi. Nasri w moim składzie go miażdży - kogo więc na zmianę?

kto na lewą pomoc - mam Younga, kogo na zmianę, Podolskim gra mie słabo - Willian czy Schurrle?

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kogo polecacie na PP z BPL? Osobiście zastanawiam się czy lepiej wziąć Naniego czy Navasa.

 

- Nani, Miralas, Lennon

 

 

 

to na lewą pomoc - mam Younga, kogo na zmianę, Podolskim gra mie słabo - Willian czy Schurrle? 

 

- Schurrle potem Young :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nani, Miralas, Lennon

 

 

- Schurrle potem Young :)

Dzięki, a grał ktoś Willianem na LM? Sprzedam Silve, kogo na cam obok Nasriiego i Eriksena?

Nie mogę właśnie wywalić jednej skończonej aukcji, pech, bo wczoraj mówiłem komuś jak to zrobić i mam tez i mój sposób ( kliknięcie w webowej aplikacji karty ) nie działa. Jak ta kartę usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu bojach i prób złożyłem sobie skład BPK, którym w większości grałem w fifa13. Przy okazji kilka pytań:

David Silva, który był bestią w poprzednim wydaniu nie leży mi. Nasri w moim składzie go miażdży - kogo więc na zmianę?

kto na lewą pomoc - mam Younga, kogo na zmianę, Podolskim gra mie słabo - Willian czy Schurrle?

żaden Silva czy Mata - De Bruyne tylko i wylacznie.

Schurrle, pozniej Willian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tutitt73, dnia 16 List 2013 - 19:37, napisał:

snapback.png

Po wielu bojach i prób złożyłem sobie skład BPK, którym w większości grałem w fifa13. Przy okazji kilka pytań:

David Silva, który był bestią w poprzednim wydaniu nie leży mi. Nasri w moim składzie go miażdży - kogo więc na zmianę?

kto na lewą pomoc - mam Younga, kogo na zmianę, Podolskim gra mie słabo - Willian czy Schurrle?

żaden Silva czy Mata - De Bruyne tylko i wylacznie.

Schurrle, pozniej Willian.

 

ojj nie zgodzę się mam i deBruyne i Eriksena i Eriksen Bije go na głowę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy, mam 2 konta z psn na jednym koncie z origina i jak loguje sie na webbappa to pierwsze mi dziala ale jak biore "change active persona" i zmieniam na drugie konto to mi wyskakuje napis ze trwaja prace modernizacyjne.... Czy tylko ja tak mam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a grał ktoś Willianem na LM?

Nie mam go, ale grając mecz z rywalem, który go posiada, nie mogłem go powstrzymać. Szalał niesamowicie. 

 

 

 

A teraz pytanie z innej beczki. Sorry, że tak pytam ciągle, ale tak to jest jak prawie 30letni facet zaczyna jarać się FUT :D 

 

vr9g.jpg

 

Czemu nie mogę wystawić go na licytację? Tak samo z Jonasem Guttierezem i Traschem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 40 lat ;)

o tym składzie pisałem

http://www.futhead.com/14/squads/2559306/

w skrócie - Silvę wymienię, choć dam mu jeszcze szansę, zapomniałęm zapytać - jak poradzi sobie Yaya na CM?

Albo taki wariant

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kmY6mkkWnKt2U:ps3

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam go, ale grając mecz z rywalem, który go posiada, nie mogłem go powstrzymać. Szalał niesamowicie. 

 

 

 

A teraz pytanie z innej beczki. Sorry, że tak pytam ciągle, ale tak to jest jak prawie 30letni facet zaczyna jarać się FUT :biggrin:

 

vr9g.jpg

 

Czemu nie mogę wystawić go na licytację? Tak samo z Jonasem Guttierezem i Traschem... 

milo, ze sa tu i starsi użytkownicy - nie mozesz go sprzedac bo dostales go w paczce powitalnej przy utworzeniu swojej druzyny ;)

ja mam 40 lat ;)

o tym składzie pisałem

http://www.futhead.com/14/squads/2559306/

w skrócie - Silvę wymienię, choć dam mu jeszcze szansę, zapomniałęm zapytać - jak poradzi sobie Yaya na CM?

Albo taki wariant

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kmY6mkkWnKt2U:ps3

Yaya poradzi sobie wszedzie dobrze, mi zawodnikami lewonoznymi w srodku pola gra sie slabo, byc moze Tobie też, np. dla mnie Ozil nie istnial. A Kevina De Bruyne za psi grosz chwale pod niebiosa ;)

na LM taki gracz jak Willian bedzie Ci sie marnowal, dal bym go w formacji gdzie moze grac jako LF lub LW, w tych formacjach ( z LM) mysle, ze Young albo "Szirle" wystarcza w zupelnosci.

natomiast pomyslal bym na kupnie Davida Luiza na CB ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano! Zacząłem grać w FUT w 14 edycji (w fifke na ps3 pociskam w zasadzie od 11) i już się zacząłem wkurzać na wstępie... 
Czy wy też mając początkowy skład z ovralem rzędu 66-68 i praktycznie same brązy (jeden złoty który wypadl na początku) losujecie w sezonach ciągle same złote teamy po overal 85 i zgraniu 100? Przed chwilą grałem dwa mecze vs pierwszy team bayernu monachium... no kurde, to aż ręcę opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano! Zacząłem grać w FUT w 14 edycji (w fifke na ps3 pociskam w zasadzie od 11) i już się zacząłem wkurzać na wstępie... 

Czy wy też mając początkowy skład z ovralem rzędu 66-68 i praktycznie same brązy (jeden złoty który wypadl na początku) losujecie w sezonach ciągle same złote teamy po overal 85 i zgraniu 100? Przed chwilą grałem dwa mecze vs pierwszy team bayernu monachium... no kurde, to aż ręcę opadają.

dokladnie, masz bardzo male szanse, ze trafisz na kogos ze slabym skladem, ludzie dopakowywuja za fifa points albo dokupione coinsy swoje ekipy na start i dlatego trafiasz na cos takiego, proponuje sklecic cos zlotego ( taniego ) i dopiero na poważnie grać, moge polecic Ci bardzo tani sklad portugalski stosunek cena/jakosc jest tu zabójczy  ;)

 

o to on 

http://www.futhead.com/14/squads/2560418/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja na razie kombinuje ze składem srebrnym z esy. Powiem szczerze, że nawet tymi leszczowymi grajkami daje radę, ale fifa już zadba o to, żeby lepszy team wygrał a ja się denerwuje. Może jak sklepie jakiś solidny składzik z ekstraklasy gdzie będa mieli zgranie 100 to będzie mi łatwiej uzbeirać siano, no i zostają jeszcze turnieje gdzie są brązy/srebra, ale to nie to samo co sezony.

A składzik na pewno wykorzystam, dzięki!

Edytowane przez Buziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem ekstraklasa z dwoma graczami "w formie" szczerze to srednio mi sie gralo, a sklad byl za 60K, ten portugalski jest naprawde mocny mimo iz jego koszt to + - 7K


jesli chodzi o napastnika to tylko jeden jedyny A. Piech, reszta nie ma podjazdu, z tanich polakow polecam Rybusa, Koseckiego zjada na sniadanie ;) jeszcze Plizga z Jagi jest wart polecenia, ale wiadomo nie sa to górne loty ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samych nonameów którzy ledwo podbijają pod 63-65 overalla i właśnie gram z kolesiem który ma brazylijski skład, neymar, hulk, ramires, oscar, ronaldinho. Naprawdę odechciewa się ultimate'a i wrócić do normalnych sezonów, bo niby jak mam zarobić siano jak grając z takim składem dostaje po 200 coinsów na mecz :| powinni coś z tym zrobić i dobierać naprawdę podobne overalle bo to się mija z celem. To jak grać z cziterem. Prosta sytuacja, pojedynek biegowy, jakimś cudem mnie nie odstawił na starcie, jego napastnik sie przewrócił o piłkę, a mimo to szybciej się wyzbierał i zabrał z piłką niż mój obrońca zdążył wyhamować i się obrócić :| 

Ciężko jest podejść pod pole karne, ale żeby oddać strzał to już zakrawa o jakieś cuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz kupic 10K coins lub wiecej na allegro i tak zaczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to za frajda? To jak przechodzić GTA na kodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to za frajda? To jak przechodzić GTA na kodach.

To w takim razie, ponabijaj sobie trochę coinsow w offline i po ogarniu kilku sezonów / turniejów będziesz fundusze na wzmocnienie składu i będziesz gotowy na ogrywanie online.

Edytowane przez GrzeluKNZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w meczach ofline da się zmniejszyć czas meczu z 6 minut? Trochę to długo jak na granie z kompem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze z PS4 mozna bezposrednio streamowac gry na twitcha :) takze problem zakupu sprzetu PVR zostal niejako rozwiazany.

Szkoda, ze jeszcze 12 dni do premiery, bo Jankesi juz graja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna będzie streamowac z samej Konsoli to bardzo ułatwi to życie i będzie można kaskę ładnie trzepać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puki co na tych "strimach" z konsoli to mozna piksele liczyc, nie wiem co za desperat bedzie to ogladal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puki co na tych "strimach" z konsoli to mozna piksele liczyc, nie wiem co za desperat bedzie to ogladal ;)

Ja ogladalem na iphonie i mialem hd jakosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak oglądałem na smartfonie to mialem w 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×