Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

On szuka kogos do pary z Costa. Bale to ponad 800k(?) chyba nie wiem dokladnie. Skoro Neymar(300k) nie jest na jego mozliwosci to tym bardziej nie jest Bale, ktory de facto nie jest wart tylu monet.

nie doczytalem zatem :) Jak nie ma kwitu a Benzema nie podchodzi to nic lepszego nie znajdzie w tej cenie wg mnie :) no bo kogo ? Morate ? ewentualnie Adriana przebranżowić na ST ( jak byl w 13 :D)

dzis dwa razy przegralem w finale tego srebrnego pucharu co go udostepnili polskim skladem, wkurzylem sie i kupilem cos takiego:

 

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=d6pqAntmnKsEu:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że mam dosyć Hiszpanii i wolę Anglię :P co myślicie o takim składzie złożonym na razie na Futhed'zie ;) http://www.futhead.com/14/squads/2391770/? Dodam, że napastników pewnie wymienię po jakimś czasie no i największy problem miałem z SPO i SPD ze względu na ilość dobrych zawodników, kogo byście dali na tę pozycję (max 30k na tych 2 ;) ale jeśli można spróbować tańszych to na razie ich wolę :P)? Miałem dylemat co do obrony czy David Luiz czy Kompany ale na razie chyba wypróbuję Luiza

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że mam dosyć Hiszpanii i wolę Anglię :P co myślicie o takim składzie złożonym na razie na Futhed'zie ;) http://www.futhead.com/14/squads/2391770/? Dodam, że napastników pewnie wymienię po jakimś czasie no i największy problem miałem z SPO i SPD ze względu na ilość dobrych zawodników, kogo byście dali na tę pozycję (max 30k na tych 2 ;) ale jeśli można spróbować tańszych to na razie ich wolę :P)? Miałem dylemat co do obrony czy David Luiz czy Kompany ale na razie chyba wypróbuję Luiza

Ja bym zrobił w ataku kombinację silny i szybki np. Eto'o jak cię stać.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że mam dosyć Hiszpanii i wolę Anglię :P co myślicie o takim składzie złożonym na razie na Futhed'zie ;) http://www.futhead.com/14/squads/2391770/? Dodam, że napastników pewnie wymienię po jakimś czasie no i największy problem miałem z SPO i SPD ze względu na ilość dobrych zawodników, kogo byście dali na tę pozycję (max 30k na tych 2 ;) ale jeśli można spróbować tańszych to na razie ich wolę :P)? Miałem dylemat co do obrony czy David Luiz czy Kompany ale na razie chyba wypróbuję Luiza

Vidic jest słaby raczej. Nie polecam. Grałem przeciwko niemu i jechałem go na szybkośc jak chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidic dobry jest...

Dla mnie słaby. Dla was dobry. Mam inne odczucia co do niego. 

 

A jeśli chodzi o tych napastników to sprzedałbym Lukaku i kupił Remy. Jest szybki i przy silnym Benteke się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidicia możesz zamienić na tego http://www.futhead.com/14/players/9290/jores-okore/

93 siła, high w obronie. Tylko jego podania były mizerne :P

 

Odnośnie cama, to najlepszy IMO cazorla (kozackie longshoty). defensywnego zostaw, bo tylko Toure jest od niego lepszy. A do Benteke idealnie pasował mi Aguero, no ale to już wyższa półka cenowa.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovetić się trafił w paczuszce :)

 

Ok co byście zmienili w tym składzie?

 

na wydanie około 30k

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=vE5OcODFnKsW6:ps3

 

myslę na LM oraz CB jakieś propozycje? aha zamiast Negredo mam jeszcze Diabła Benteke ale odpoczywa :D

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na LM Jarvis, a na CB belgijskie duo z Arsenalu i Spurs.

 

No i Cech do bramki.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na LM Jarvis, a na CB belgijskie duo z Arsenalu i Spurs.

 

- Jarvisa Posiadam od początku UT :), Miałem Schurrle i gość niesamowity ale mi go ukradli i chyba go kupię jeszcze raz. co sądzicie?

Z Belgi na CB jest tylko Vermaelen, a Kogo masz na myśli ze spurs?

 

Szkoda mi trochę tych Angoli mieszać bo w obronie wytworzyło się fajne Chemistry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jarvisa Posiadam od początku UT :), Miałem Schurrle i gość niesamowity ale mi go ukradli i chyba go kupię jeszcze raz. co sądzicie?

Z Belgi na CB jest tylko Vermaelen, a Kogo masz na myśli ze spurs?

Szkoda mi trochę tych Angoli mieszać bo w obronie wytworzyło się fajne Chemistry :)

cb z Belgii przychodzi mi na mysl od razu Vermaelen,Verthongen i Kompany %-)

Zuba przeciez nie grales Vidicem wiec Twoja opinia jest raczej niezbyt powazna.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompany za drogi wiec zostaje dwóch belgów. a powiem wam ze Cahilem mi sie bardzo dobrze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram w UT tymbardziej zaluje ze kupilem Fife14. Praktycznie nie mam juz przyjemnosci z gry. Za bardzo irytuje, coraz wiecej bugow sie dostrzega i niezrozumialych czasami zachowan zawodnikow. W UT gram jedynie zeby zdobyc troche coinsow...otwieranie paczek mnie zawsze najbardziej bawilo w UT ;)

Jesli chce czerpac przyjemnosc z gry to tylko z kumplami przy piwku na jednej konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cb z Belgii przychodzi mi na mysl od razu Vermaelen,Verthongen i Kompany %-) Zuba przeciez nie grales Vidicem wiec Twoja opinia jest raczej niezbyt powazna.

Grałem w innych trybach nim. Nie oceniam zawodnika po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w innych trybach nim. Nie oceniam zawodnika po oczach.

ale inne tryby ni jak sie maja do UT ;)

 

Vidic jest dobry, nie przesadzajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba  przycisnąć żeby zmienić kapitana lub numeru na koszulkach :D? bo za cholerę nie mam pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial byc dobry TOTW z SIF Ibrą i CR a tu gowienko nam EA zaprezentowalo...nie wiem czym sie ci "eksperci" sugerują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam problem z FUT 13. Otóż wystawiłem iluś tam zawodników na sprzedaż, czas aukcji dobiegł końca i.... nic. Karty jakby się zablokowały, nic nie można zrobić, ani wejść w ich właściwości, ani wystawić ponownie. Miał ktoś podobny problem? Sytuacja ta trwa już od 3 dni, nie pomaga reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w Webapp i kliknij każdą kartę osobno, problem występował już w FUT13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba  przycisnąć żeby zmienić kapitana lub numeru na koszulkach :biggrin:? bo za cholerę nie mam pojęcia...

W FIFIE na konsoli wchodzisz w swój skład, naciskasz trójkąt i masz tam różne opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłem w paczce ROnaldo :):) Co robić sprzedawać coinsy na allegro czy otwierać paczki? czy zainwestowac w kanał youtube :)?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×