Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kur&&&, śmiać mi się chce już z tej gry. Jest tak niedorobiona i całe serwery EA, że brak mi słów. Przed chwilą grałem w sezony online w UT. Miałem 11 pkt i trzy mecze mecze do końca (awans coś od 17). Ładuje mecz, po 4 minutach nas rozłączyło i dostaje komunikat, że utrzymałem się w lidze. WTF? A gdzie moje dwa pozostałe mecze?? do tego w bilansie przed meczem miałem 17 porażek a po meczu 20... Kurwa EA tak robi w ch*** graczy że szok.

 

 

A tak poza tematem to pilnie poszukiwany RW z BPL pod 433. Mam Ox-Chamberlaina, nie chce Walcotta, Mirallasa, Deulofeu, Lameli, bo są słabi, że głowa mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zlikwidować? karta nie usuwa się, cały czas "completing" jak na załączonym obrazku

post-47640-0-80096000-1384678927_thumb.j

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tematem to pilnie poszukiwany RW z BPL pod 433. Mam Ox-Chamberlaina, nie chce Walcotta, Mirallasa, Deulofeu, Lameli, bo są słabi, że głowa mała.

 

Nani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur&&&, śmiać mi się chce już z tej gry. Jest tak niedorobiona i całe serwery EA, że brak mi słów. Przed chwilą grałem w sezony online w UT. Miałem 11 pkt i trzy mecze mecze do końca (awans coś od 17). Ładuje mecz, po 4 minutach nas rozłączyło i dostaje komunikat, że utrzymałem się w lidze. WTF? A gdzie moje dwa pozostałe mecze?? do tego w bilansie przed meczem miałem 17 porażek a po meczu 20... Kurwa EA tak robi w ch*** graczy że szok.

 

 

A tak poza tematem to pilnie poszukiwany RW z BPL pod 433. Mam Ox-Chamberlaina, nie chce Walcotta, Mirallasa, Deulofeu, Lameli, bo są słabi, że głowa mała.

IF TOWNSEND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie, czy w tej grze da się kupić bonus dodatkowych monet co mecz? Chodzi oczywiście o FUT 14, bo w 13 wiem że się dało. Szukałem i nie mogłem znaleźć, przeoczyłem coś?

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba na Xbox'ie są... Oglądam jak polski użytkownik gra na X360 i kupił sobie ten bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygralem ten puchar jednej nacji za 2 razem, latwizna te zlote puchary - w srebrnym gralem dziesiat razy i nie moglem ;)

 

testowalem Torresa i jako tani napad do BPL Torres Negredo daja rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur&&&, śmiać mi się chce już z tej gry. Jest tak niedorobiona i całe serwery EA, że brak mi słów. Przed chwilą grałem w sezony online w UT. Miałem 11 pkt i trzy mecze mecze do końca (awans coś od 17). Ładuje mecz, po 4 minutach nas rozłączyło i dostaje komunikat, że utrzymałem się w lidze. WTF? A gdzie moje dwa pozostałe mecze?? do tego w bilansie przed meczem miałem 17 porażek a po meczu 20... Kurwa EA tak robi w ch*** graczy że szok.

A tak poza tematem to pilnie poszukiwany RW z BPL pod 433. Mam Ox-Chamberlaina, nie chce Walcotta, Mirallasa, Deulofeu, Lameli, bo są słabi, że głowa mała.

Ben Arfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie Mirallas jest słaby to chyba grac nie umiesz, jeden z lepszych RM w tej grze...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co - znalazł ktoś sposób na niewygasającą kartę po zakończonej aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z Web App'em ? Ciężko mi się do niego dostać, bo niby jest modernizacja serwerów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z Web App'em ? Ciężko mi się do niego dostać, bo niby jest modernizacja serwerów.

mi dziala, wlasnie siedze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziala, wlasnie siedze 

MI działać, też działa, tylko muszę z co najmniej 5 razy odświeżać stronę,żeby się na niego dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI działać, też działa, tylko muszę z co najmniej 5 razy odświeżać stronę,żeby się na niego dostać.

za pierwszym razem wchodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem wchodze.

więc nie wiem, zmieniłem przeglądarke, też to nic nie daje. Problem pojawił się od momentu zmiany Web App'a. No nic zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są jakieś istne jaja. Happy hour, otworzyłem dwie paczki za 15 i 7,5k ani jednego gold rare playera. I'm too old for that shit ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie Mirallasa na RM zobaczymy czy jest taki dobry :biggrin:

 

PS: Kogo kupić do składu z Premier League na CDM ??? Ramires??

Edytowane przez Eskimos47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie Mirallasa na RM zobaczymy czy jest taki dobry :biggrin:

 

PS: Kogo kupić do składu z Premier League na CDM ??? Ramires??

Ramires, chyba, że masz kasę na Yaya

Jak wywalić z listy aukcji kartę, która się skończyła i jest cały czas "completing"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otworzylem 4 paczki z HH. W pierwszej Pique i Terry w 2 Cazorla w 3 znowu Pique a w 4 prawie nic poza srebrnym za ok 1,5k coinsow. Nie bylo tak zle z tymi paczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×