Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź w Webapp i kliknij każdą kartę osobno, problem występował już w FUT13

Ale tak jak pisałem, problem dotyczy FUT 13, a do FIFY 13 nie ma już aplikacji webowej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłem w paczce ROnaldo :):) Co robić sprzedawać coinsy na allegro czy otwierać paczki? czy zainwestowac w kanał youtube :)?

Ja bym sprzedawał na allegro i zainwestował w gry lub akcesoria na PS4 :)

EDIT: Jeśli kupujesz PS4 ;)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiłem w paczce ROnaldo :):) Co robić sprzedawać coinsy na allegro czy otwierać paczki? czy zainwestowac w kanał youtube :)?

Pokażesz screena ? :)

 

Ja trafiłem CR7 w 13 gdzieś w tym temacie powinien być screen nawet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żarcik chciałem wiedzieć co każdy z was by zrobił bo ja tak myślę że jakby tak szczęście dopisało to bym się zastanawiał co robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha aż poszukam mojego screena i zaraz wstawie :biggrin:

 

Trafiłem również Ibre w 13 :biggrin:


Na stronie 132 jest foto :biggrin:

Edytowane przez Dkrecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Boga nie moge wygrac tego srebrnego pucharu, wielu rzeczy juz probowalem i nic, a to w finale w karnych przegram, a to 3 wrzutki 3 bramki dla rywala, 3 dzien non stop gram i odpadam w jakis beznadziejnych okolicznosciach, ucieklem sie az do Aleksandra Eswajna

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kZW4aN67nKtf2:ps3

 

jutro bede łupał i jak nie ugram tego pucharu to sie wkurw... 

 

swoja droga grajac teraz ze srebrnymi teamami nawet nie zdawalem sobie sprawy wczesniej ile jest OP silver grajkow %)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak ze złotym, w fiale chyba 20tym wygralem w karnych i po tym wystapil blad i byla sobie paczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak ze złotym, w fiale chyba 20tym wygralem w karnych i po tym wystapil blad i byla sobie paczka...

zloty to ja wygralem za pierwszym razem %)

srebrny dostepny jeszcze przez 2 dni takze musze ogarnac to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką powtórkę bramki, mimo że mecz przegrałem 2:1 i suchara. Czuję że nie idzie mi najgorzej w FUT'a bo choć gram jak legia w pucharach to ja chociaż bramkę strzelę :P Badum tsss ... :/ 

 

Jakby to usłyszał Szpakowski skomentowałby ten mój żart pewnie w ten sposób "Żenada, po prostu żenada"...

 

OK, żart był teraz bramka, pewnie są tacy co strzelają w meczu po kilka takich ale mi się jakoś spodobała :]

 

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/profile/media#/fifa/football-club/profile/media/PS3/gwalbert/2014/video/176833422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w AppStore była aktualizacja aplikacji do FUT. Po updacie nie uruchamia się ani na iPhonie 5 ani na IPadzie Air. Czy ktoś ma ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim 5s to samo, fajna aktualizacje dali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kijowo ;) Ja na SGS3 po wejsciu w apke informuje ze jest nowa wersja to daje ok aktualizuj a ten wchodzi do...AppStore :P Ladnie EA namieszala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak szukam jakichś grajków na liście transferowej, to pokazuje mi się komunikat, że wystąpił błąd i rozłączono mnie z FUT. TO normalne? Np wczoraj przy każdej próbie złożenia oferty za kogoś wywalało mi ten błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalujcie ja i na nowo zainstalujcie.

To pomagalo przy poprzedniej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalujcie ja i na nowo zainstalujcie.

To pomagalo przy poprzedniej aktualizacji.

próbowałem, bez skutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez nie pomaga. Skopali konkretnie ta apke po aktualizacji..EA jest w tym dobre ;)

 

 

O zmienili FUT Webb App ;) No nareszcie wyszukiwanie po nazwie.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wlasnie wrocilem do domu i zrobilem aktualizacje. Tak jak u was nie moglem sie zalogowac i apka wywalala blad. Odinstalowalem ja z telefonu i ponownie zainstalowalem z App store i wszystko smiga w jak najlepszym porzaku.

iPhone 5 z softem 7.0(11A465) jezeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ale informacja dzisiaj:

 

 

Witaj,

Pragniemy podziękować Ci za Twoją cierpliwość w czasie, gdy my badaliśmy sprawę włamania na Twoje konto FIFA 14 Ultimate Team i brakujących kart.

Po dokładnym przeanalizowaniu Twojego przypadku zdecydowaliśmy się dodać 84500 monet do Twojego konta FIFA 14 Ultimate Team. Monety zostały dodane w dniu 14/11/2013.

 

Brawo dla Ea! Szok że mimo czekania miesiąc zdołali rozwiązać sprawę.. jestem w szoku. No to lecimy na zakupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ktoś się włamał i sprzedał zawodników za wartośc 84,5k, a więc zwrócili mi kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś grałem 3 mecze, wszystkie wygrałem ale od razu po ich zakończeniu wyskoczyło że jakiś błąd i zaliczyło mi jako wyjście z gry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ehiK6AIXnKtvi:ps3

 

Tak to wygląda na dziś, co byście zmienili?

 

Myslę nad Cechem, Lennonem, Cazorlą, Sturridgem.

Etoo zamiast Jovetica, Nani zamiast Mirallasa, David Luiz za ktoregos z CB i Kompany, na bramke Cech, Cazorla slabszy od De Bruyne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecierpie Eto a więc go nie chcę, chcę grac takimi zawodnikami których lubię oglądać na żywo :). Kompany za drogi. Więc zostaje mi Nani i Luiz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etoo zamiast Jovetica, Nani zamiast Mirallasa, David Luiz za ktoregos z CB i Kompany, na bramke Cech, Cazorla slabszy od De Bruyne :)

 

 

 

Ten Eto'o  warty ceny, bo jak na 42k przy tych cenach to masakre musi robic jakas... 

...heh... no przynajmniej jak negredo tylko jakis taki dwumetrowy  ;)

...no i ceny chyba ida w gore bo zaczynam cos sprzedawac... mam nadzieje ze do swiat mozna bedzie pohandlowac z dobrym zyskiem

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×