Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo sobie kupić na środek pomocy z tych 3 pomocników: Gerrard,Coutinho czy De Bruyne ?? Zamierzam jeszcze kupić Ramiresa ale to potem bo muszę zebrać coinsy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektózy goście maja po 100 milionów coinsów zarobku na rynku transferowym! musza chyba jakies przekrety robic zeby w 2 miechy tyle zarobic, przeciez to wychodzi prawie 2 miliony coinsow dziennie zysku , jak patrzyłem na a llegro to gosc ma 100 milionow wystawione (paczka 100tys = 69zł,obliczyłem ze  wyjdzie mu 70 tys jak wszystko sprzeda), widzałem  jak na Yaya Toure  przekrecają ludzi jeden drugiemu podbija np z 103 tys na 204 tys i tak specjalnie zeby ktos niezauwazył i mu sie nacisło, widac ze robia to specjalnie bo powtarzaja sie cały czas ci sami użytkownicy,normalnie handlując nie jest mozliwe aby tyle zarobic pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektózy goście maja po 100 milionów coinsów zarobku na rynku transferowym! musza chyba jakies przekrety robic zeby w 2 miechy tyle zarobic, przeciez to wychodzi prawie 2 miliony coinsow dziennie zysku , jak patrzyłem na a llegro to gosc ma 100 milionow wystawione (paczka 100tys = 69zł,obliczyłem ze  wyjdzie mu 70 tys jak wszystko sprzeda), widzałem  jak na Yaya Toure  przekrecają ludzi jeden drugiemu podbija np z 103 tys na 204 tys i tak specjalnie zeby ktos niezauwazył i mu sie nacisło, widac ze robia to specjalnie bo powtarzaja sie cały czas ci sami użytkownicy,normalnie handlując nie jest mozliwe aby tyle zarobic pozdro

AHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak szukam jakichś grajków na liście transferowej, to pokazuje mi się komunikat, że wystąpił błąd i rozłączono mnie z FUT. TO normalne? Np wczoraj przy każdej próbie złożenia oferty za kogoś wywalało mi ten błąd. 

Też tak mam, zauważyłem że czasami sobie nie radzi gdy licytacja karty dobiega końca - zamiast przekształcić (napisać) że aukcja "wygasła'" wywala komunikat i trzeba szukać od nowa. Jak przebijesz stronę dalej czyli np. do aukcji które mają do zakończenia 30 sec (mniejszy bałagan na bieżącej stronie), to nic takiego już się nie pojawia. Może poprawią to jakimś patchem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza jak czasami karta danego grajka jest czarna?

 

Oznacza to, że jest trochę lepsza niż zwykła karta tego samego zawodnika. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza jak czasami karta danego grajka jest czarna?

tzn, ze jest " w formie " ma wyższe statystyki i kosztuje duzo duzo wiecej :P

odpuszczam ten silver cup, do konca zostalo 7 godzin, a ja mam za slaba psychike aby go wygrac, w finale przegralem naście razy - nawet prowadzac w 88 minucie 2-1 przegrywalem w dogrywce 2-4. DOSC bo zlame pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje po kościach, że to ten sam shit tylko, że zapakowany w ładniejszy papierek :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrypty w next gen fifie to mamy na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No otóż to. Sam mam zamiar sprzedać ps3 i fifę i zakupić ps4. Ale tutaj się muszę porządnie namyślić nad tym czy zakupić fifę 14 czy może coś innego. Znając panów z Ea jak ktoś ładnie tutaj napisał:

Czuje po kościach, że to ten sam shit tylko, że zapakowany w ładniejszy papierek :biggrin:

 

 

Dokładnie to samo myślę :P

 

Ktoś wspominał o tym, że niektórzy mają po 100mil na handlu. Ale teraz to nie jest sam profit tylko wszystkie zawarte transakcje typu kup/sprzedaj. Każda ilość coinsów jest wliczana. Ja sam mam przed 1 miesiąc 4 miliony, a moją taktyką było tylko kup taniej/sprzedaj drożej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem wlasnie przygode z FUT tym razem 14 :) i mam ogloszenie parafialne ze moge wymienic ok 80k monet z FUT13 na FUT14.Ogolnie fajnie sie pozmienialo w FUT14 az niemozna sie wprost oderwac.Ale bez Trofeum z graczem tygodnia jakos mniej mnie ciagnie do niego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że jest trochę lepsza niż zwykła karta tego samego zawodnika. :yes:

tzn, ze jest " w formie " ma wyższe statystyki i kosztuje duzo duzo wiecej :P

Dzięki panowie za odp.

A taka karta to jest po prostu, czy zwykłą kartę się jakoś przeobraża w nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne karty wyjmuje sie tylko a wylacznie z paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz kogo kupić na środek pomocy gram składem z Premier League: Gerrard,Coutinho czy De Bruyne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na środek brał Gerrarda, De Bruyne bardziej pasuje mi jako ofensywny pomocnik. 

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odp.

A taka karta to jest po prostu, czy zwykłą kartę się jakoś przeobraża w nią?

co tydzien w srode EA wypuszcza 11 tygodnia (+ lawka rezerwowych) za zasługi na prawdziwych boiskach ;) i od tego czasu do nastepnej srody mozna trafic tych zawodnikow w paczkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto sie skusi na paczke 50k ?? ;) ja chyba sobie otworze moze bede mial szczescie wkoncu.

 

Najlepszy Vidić...a reszta bez większego szału.

 

Ale do szału doprowadza mnie ta gra..prowadzisz 1-0, dostajesz czerwoną kartke po naprawde  lekkim faulu a na sam koniec przeciwnik dostaje karnego kompletnie z dupy bo twoj zawodnik ktorym nie sterowales zderzyl sie z przeciwnikiem w polu karnym w akcji bez pilki...co za gra. A sytuacje w ktorych sie wychodzi sam na sam, a tu sedzia konczy 1 polowe czy mecz to juz nawet nie zlicze na palcach obu rąk. Zbyt wiele odbiorow jak bumerang wraca do przeciwnika...jakims cudem zawsze pilka jest wybita pod innego zawodnika rywala. Gra z naprawde duża iloscia schematow i "zaprogramowanych" zagrań.

Naprawde wolalbym zeby bylo normalnie, zalezalo od umiejetnosci kadry, a przedewszystkim samego gracza a nie od durnego momentum czy cholera wie co jeszcze.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te paczki za 50k, bo ja jej nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te paczki za 50k, bo ja jej nie widzę...

Już nie ma :P Były w paczkach specjalnych.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się spóźniłem ehh, a ile FP kosztowały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że nie wiem co jest w ogóle grane, jestem w 7 Lidze FUT i najczęściej mój bilans wygląda tak 2-0-6 i zazwyczaj rzutem na taśmę się utrzymuję. Ale odkąd kupiłem Cecha i Luiza wygrałem 5 meczy z rzedu i to na luzie... ja tej gry w ogóle nie rozumiem, jeszcze strzelam bramki gdzie Richards daje z połowy piłę idealnie do CAM a ten wykańcza jak rasowy napastnik, dzisiaj jeszcze pierwszą przewrotką w ogóle w mojej karierze strzeliłem Negredo. Oczywiście Powtórki z Fify są takie że tej bramki nie uwzgledniły i nie miałem jak zapisać myślałem że mnie coś trafi... Dziwna jest ta gra :) Raz wyzywam i rzucam padami tak teraz jak reką odjął wygrywam wszystko co się da... 

 

a to wszystko takim oto składem: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kEI0kHAinKtOZ:ps3

 

Mam na myśli zmienić Walcota na Naniego i być może Negredo na Sturridge. Reszta jest idealna :biggrin:

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie sie jakbyscie pierwszy raz grali w FIFE... Co roku przecierz fifa to jest chybil trafil mozesz miec strzalow 30 i 29 celnych jeden gol a przeciwnik 4 strzaly i 4 gole... Ja pamietam w tam tym roku srebna ekstraklasa na poczatku wygralem odrazu wszystkie ligi za jednym razem, zrobilem sobie bundeslige znowu wygralem i pozniej spdalem do 5 ligi.Narzekamy a i tak gramy dalej i kupujemy co roku nowa fifke

Edytowane przez Trading24/7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×