Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam coś podobnego przy 4-1-2-1-2 (2) jak dam atak całą drużyną. Co mi wtedy Barzagli odstawia to szok. Jest wszędzie tylko nie na środku obrony co jest trochę ryzykowne. Poza tym piłka nie bardzo się go trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram sezon towarzyski (trofeum). Wczoraj zagralem 3 mecze - 3 zwyciestwa w drugiej lidze. Dwa pierwsze to spacerek, ale to co dzialo sie w ostatnim spotkaniu to cyrk. Gram 4-3-3 z Silva na lewym skrzydle i Mirallasie na prawym. Od poczatku wszyscy zawodnicy biegali na innych pozycjach. Nie wiem jak to mozliwe ale Silva ciagle byl na prawej stronie, notorycznie w obronie. Zmienialem formacje 3 razy i dalej to samk. W koncu zrobilem 3 zmiany zmiane f9rmacji i zaskoczylo. Potem to jiz byla formalność wygrac mecz, bo koles tsk jak wiekszosc zreszts biegal jednym zawodnikiem i chcial kiwac sie ze wszystkimi

Zagram sezon towarzyski (trofeum). Wczoraj zagralem 3 mecze - 3 zwyciestwa w drugiej lidze. Dwa pierwsze to spacerek, ale to co dzialo sie w ostatnim spotkaniu to cyrk. Gram 4-3-3 z Silva na lewym skrzydle i Mirallasie na prawym. Od poczatku wszyscy zawodnicy biegali na innych pozycjach. Nie wiem jak to mozliwe ale Silva ciagle byl na prawej stronie, notorycznie w obronie. Zmienialem formacje 3 razy i dalej to samk. W koncu zrobilem 3 zmiany zmiane f9rmacji i zaskoczylo. Potem to jiz byla formalność wygrac mecz, bo koles tsk jak wiekszosc zreszts biegal jednym zawodnikiem i chcial kiwac sie ze wszystkimi

Możemy zagrać towarzyski sezon dzisiaj wieczorem (po 21) lub jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś podobnego przy 4-1-2-1-2 (2) jak dam atak całą drużyną. Co mi wtedy Barzagli odstawia to szok. Jest wszędzie tylko nie na środku obrony co jest trochę ryzykowne. Poza tym piłka nie bardzo się go trzyma.

Bo jak dajesz atak cala drużyna to jeden obrońca idzie do ataku. I zostaje ci 3 obrońców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak dajesz atak cala drużyna to jeden obrońca idzie do ataku. I zostaje ci 3 obrońców

A kto powiedział że on daje full atak? Ja nic nie daje, gram tak jak zawsze i się plącza na nie swoich pozycjach pół meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakasiedlce piszę się na rewanż :) musiałem w miasto wyjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś by mnie wspomógł? :)

Chodzi o powiększenie listy celów transferowych (FUT Increased Transfer Targets Pile Size), przedmiot do kupienia za te punkty FCC, dostępny od 20 poziomu. Ja mam dopiero 13 i zanim dobiję do tego 20 to trochę mi to zajmie.

Kosztuje to 500 punktów, ale przy przesłaniu przedmiotu dla kogoś jest 50% zniżki, czyli powinno być 250.

 

Mogę się odwdzięczyć odblokowaniem czegoś do 13 poziomu.

 

 

A teraz jeszcze sprawa piłkarska.

Szukam jakiegoś napadziora do drużyny z La Liga. Mam w tym momencie Dos Santosa, Rodrigo i Bacca. Z tego co czytałem, to za wyjątkiem Benzemy jest to raczej top z La Liga. Warto wyłożyć za niego ponad 40k? Czy może lepiej te coinsy przeznaczyć na grajka na inną pozycję?

 

Cały skład wygląda u mnie następująco:

GK: Diego Alves

Obrona: Coentrao (Ansaldi), De Marcos, Pepe, Miranda (Mikel Gonzales)

Pomoc: Turan, Khedira, Rakitic (Isco, Banega, Illaramendi), Vela (Feghouli)

Atak: Bacca, Dos Santos (Rodrigo).

 

Jakies pomysły jak ten skład ulepszyć? Z piłkarzy na sensowną ilość coinsów zostaje mi Casillas, Dani Alves, Jordi Alba, James Rodriguez i Benzema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 22 dałbym rade przesłać ci te powiększenie listy. Wyślij zapro, id takie jak tutaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też moge komuś coś sprawić jak ktoś chce ;) 75lvl i 80k FCC na koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też moge komuś coś sprawić jak ktoś chce ;) 75lvl i 80k FCC na koncie

 

to ja te 80k chętnie wezmę hehehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu chyba chodzi o pkt doświadczenia a nie coinsy ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz styl gry. Ja mogę o trzecim się wypowiedzieć bo gram cały czas serie A. Tutaj dwie uwagi. W środku pomocy zamiast Mertensa wg mnie Hernanes lub Pjanic. Chyba że masz zamiar slalom robić już od połowy wtedy Mertens. Sam mam Hernanesa na SPO i jest nie do ruszenia. Jest cały czas pod grą i ma super strzały z dystansu. Tevez coś mi nie podszedł do grania. Coś jednak chyba przez te workrate H/H czasami go nie ma tam gdzie być powinien. Ewentualnie można dać Rossiego (lewą wymiata, potrafi zapakować wszystko i z każdego dystansu i a bliska to i prawą wykończy) lub może bardziej w takim ustawieniu posowałby Higuain - też bardzo dobrze można nim pograć. Vidal, Pogba to wiadomo - klasa. Gervinho i Cuadrado nie grałem bo gram inną formacją ale zawsze sprawiają sporo problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevezem nie grałem, ale jak gram przeciwko to ciśnie mnie strasznie prawie za każdym razem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało się. W 17 sezonie grania wygrałem pierwszą ligę ! Moja radość szybko minęła, bo liczyłem na darmową paczkę, a tu zonk, nie ma :( 15k i tyle. W poprzedniej odsłonie za wygranie dostawało się chyba 10k i paczkę, co i tak wychodziło korzystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty. Ja mam przesyt chyba. Grałem w 13 aż nie kupiłem 14 i mnie do końca gra cieszyła. Tak samo z 14 było. W tej chwili już momentami już mi się nie chce. Gram między 2 a 4 ligą. Tracę sporo czasu na kombinowaniu z handlem i zmienianiu składów a po kilku meczach znowu zmiany. Chyba zacznę kupować paczki za wszystko wtedy przynajmniej nie bedzie mnie ciągnęło do handlu i zmieniania składów co chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty. Ja mam przesyt chyba. Grałem w 13 aż nie kupiłem 14 i mnie do końca gra cieszyła. Tak samo z 14 było. W tej chwili już momentami już mi się nie chce. Gram między 2 a 4 ligą. Tracę sporo czasu na kombinowaniu z handlem i zmienianiu składów a po kilku meczach znowu zmiany. Chyba zacznę kupować paczki za wszystko wtedy przynajmniej nie bedzie mnie ciągnęło do handlu i zmieniania składów co chwilę.

dzieki za wczorajsza gre. Ja ciagle ten sam sklad, szkoda czasu na zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, ale czasami z nudów zmieniam rezerwowy bo pierwszego raczej nie ruszam. Jak jest moneta to ciągnie kombinować. Ale żeby nie korciło to wzmocniłem podstawowy skład kupując Nainggolan IF i Pjanic IF. Poluję jeszcze na Higuaina IF ale musi trochę zejść z ceny bo mam około 100k a kosztuje około 115k. Jak ktoś gra serie A to polecam IF Nainggolan - kosztuje tylko około 30k a wart ceny. Przeciwnicy sami oddają piłkę hehe.

Jakbyś miał czas to ja chętny na rewanż :P jak ktoś inny chce pograć to również zapraszam. Jeżeli jestem online i włączona fifa to ja, jak inna gra to mnie nie ma przy konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest paczucha darmowa od EA :-) piszcie co wam wpadlo

Ja dos Santosa dostałem haha /;(((((

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangala, Torres i Johnson. + herb Realu.

 

Bida. Komuś z was kiedykolwiek w paczce wypadło coś sensownego?

Na PS3 dużo paczek nie kupiłem, ale wcześniej grałem w FUTa na androidzie to za wyjątkiem jednego cienkiego IF miałem Mullera - reszta to dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bida. Komuś z was kiedykolwiek w paczce wypadło coś sensownego?

jak siedzialem w robocie to tylko dostawalem smsy ze kuzyn wylosowal Coste, Neuera, Hazarda i jakiegos ifa ktory poszedl za grubsza sumke (chyba to byl Heberson). Mi sie sam szit trafia, najdrozszy to chyba Gece byl za 35k...

w darmowej paczce mialem kolejna darmowa paczke ale i tak w obu sam szit.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borja Valero i Lamela reszty nawet nie pamiętam :P

Kupiłem wczoraj Higuaina IF i po paru meczach chyba go pogonię w diabły mimo że zwykłą kartą miał miejsce w podstawowym składzie. No kurna jakbym w 10 grał, zero chłopa na boisku było widać. Masakra jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz dowalili z darmowymi paczkami :o

w jednej Reus i James Rodriguez a w drugiej Cazorla, szkoda ze nie mozna ich sprzedac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×