Skocz do zawartości
carsonix

Gry z zagranicy z tłumaczeniem PL

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że Hitman z UK nie jest Pl. Nie cierpię dubbingów w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma. Potwierdzam Hitman jest po angielsku ale w pudełku dostałem kod na trial 30 dni PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Lord of the Rings i Lego Batman 2 - w jakiej są wersji? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji a na Amazonie są w niskiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w LotR i Batmanie są dialogi. Mi tam rybka ale w Lego gram z córką i napisy Pl by się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamowilem Two Worlds II z UK i mimo tego, ze na pudle wyraznie napisane, ze PL nie ma to jednak gra jest w calosci PL:) takze jak ktos reflektuje to moze zamawiac:)

gdzie można zamówić gry z UK ? i jak przebiega taka transakcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można zamówić gry z UK ? i jak przebiega taka transakcja ?

Zamawiasz w sklepach z UK. Transakcja z reguły przebiega bezproblemowo.

Sklepy typu Amazon.uk lub zavvi. Bez karty nie masz co tam zaglądać.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co pytać czy Hitman jest w polskiej wersji językowej, czy w jakiej jest inna gra - sprawdźcie wydawce ! Po cholere Cenega miała by wysyłać swoje gry do UK ?! Proste i logiczne, Sony nie dogadało się z nimi nawet w sprawie polskiej wersji na PSN :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholere Cenega miała by wysyłać swoje gry do UK ?! Proste i logiczne

Cenega nie rozprowadza swoich gier bo ich nie ma. Jest dystrybutorem gier m.in. R*, Eidos, Bethesdy itp. To oni umieszczają w swoich grach kilka wersji językowych. Czasem bywa tak że gra z UK ma napisy lub nawet dialogi Pl. Zastanów się następnym razem zamiast pisać bzdury i wstawiać durne emotikony.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

assasin 3 i far cry 3 sa na pewno po polsku? jestem przed zakupem i chcialbym sie upewnic. Z gory dzieki i wesolych swiat zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham City od herbaciarzy ma PL napisy? Deus Ex:Human Revolution też ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham City od herbaciarzy ma PL napisy? Deus Ex:Human Revolution też ma?

Batman ma, Deus nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowało to Start the party z Niemiec dociąga sobie łatkę polonizującą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy Ghost Recon Future Soldier z UK będzie miał pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko napisal w watku o grze, wiec moznaby i tu nadmienic. Far cry 3 z brytolandi z pl

A ja niestety muszę dodać, że nie każda płyta z Far Cry 3 posiada PL, gdyż moja sztuka z Wielkiej Brytanii napisów po polsku nie posiada ... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety muszę dodać, że nie każda płyta z Far Cry 3 posiada PL, gdyż moja sztuka z Wielkiej Brytanii napisów po polsku nie posiada ... :dry:

Mam tego samego BLES'a co Ty na płycie, więc wątpię, żeby na jednej było, a na innej nie...

Nie wiem co jest nie tak, że to wskoczyć nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega nie rozprowadza swoich gier bo ich nie ma. Jest dystrybutorem gier m.in. R*, Eidos, Bethesdy itp. To oni umieszczają w swoich grach kilka wersji językowych. Czasem bywa tak że gra z UK ma napisy lub nawet dialogi Pl. Zastanów się następnym razem zamiast pisać bzdury i wstawiać durne emotikony.

Cenega robi spolszczenia i jest dystrybutorem na ten rejon europy w wielu przypadkach. To lepiej Ty użyj synaps bo wystarczy spojrzeć na pudełko - Rockstar nie zleca robienia tłumaczeń 2 firmom, bo było by to czystym debilizmem. Gry które są tłumaczone przez producentów (np Portal 2) są dostępne w UK z tłumaczeniem. Jeśli natomiast tłumaczenie jest zlecane dystrybutorowi (np Cenega) gra jest spolszczona tylko w Polsce.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedze troche temat, ale we wtorek 15.01.2013 ma premiere Devil may Cry.

Jesli ktos zakupi w Anglii to prosze podajcie czy udalo sie znalezc PL wersje (napisy). I jesli tak, to gdzie zostala gra zakupiona (Game, Gamestation, Tesco itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge potwierdzić tylko że Max Payne 3 kupione w UK ściągneło se polskie napisy, a Gran turismo 5 AE kupione w asda ma nawet dubbing po Polsku i jestem z tego bardzo zadowolony bo myślałem że tylko napisy będą a tu nagle się odzywa Martynka. Bo też chciałem ściągać z Polski gry ale zaryzykowałem i dobrze trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×