Skocz do zawartości
carsonix

Gry z zagranicy z tłumaczeniem PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją kopie Farcry 3 kupiłem w uk i mam po polsku więc ktoś tutaj albo oszukuje albo wyszły dwie wersje Farcry 3 w uk co jest raczej nieprawdą ręcze że Farcry 3 kupiony w uk z nr bles 01138 jest z polskimi napisami 

Edytowane przez raf135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możę tak zebrac wszystko do kupy i zrobić liste gier pl kupionych uk?? Devil my cry ma wersje pl kupione w uk ( może kogoś zainteresuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kopie Farcry 3 kupiłem w uk i mam po polsku więc ktoś tutaj albo oszukuje albo wyszły dwie wersje Farcry 3 w uk co jest raczej nieprawdą ręcze że Farcry 3 kupiony w uk z nr bles 01138 jest z polskimi napisami

a gdzie go kupowales? sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką prośbę, jak juz piszecie ze MA albo NIE MA (napisy, dubbing) to piszcie od razu gdzie kupiliscie. Wbrew pozorom jest to istotne. Nie bedziemy robic reklamy, ale taka informacja moze byc bardzo przydatna, zwlaszcza ze na opakowaniach nie ma pewnie o polskiej wersji ani słowa, a sklepy biorą płyty od roznych dystrybutorów.

Na zdrowy rozum, wydawca danej gry w kraju powinien byc jeden, ale jak widac na rynku pojawiaja sie rozne wersje. Ktos pisze, ze ma PL wersje kupiona w UK, a ktos pisze ze nie ma. Ale nie bierzecie pod uwage, ze moze kupujecie na ebay albo w GAME gre uzywaną, która odsprzedał jakis Polak, a który wczesniej kupil gre bedac w Polsce na urlopie. Na to tez trzeba zwrocic uwage.

Dlatego mysle, ze podawanie miejsca zakupu (nowa/uzywana) ma duzy sens.

Jak wiecie, w UK dosc mocno rozwinela sie odsprzedaz gier nawet w zwyklych marketach typu Tesco czy Sainsbury's, a dodatkowo istnieje cos takiego jak Blockbusters i oni takze handluja uzywanymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiekszosc swoich gier w uk kupuje w tesco gdyz w nim pracuje wlasnie na dziale entertainment. To gdzie gra została kupiona nie ma większego znaczenia gdyż jeżeli to prawda co kolega wyżej napisał, że sklepy mogą posiadać tą samą grę od dwóch różnych wydawców to wtedy jedyną możliwością sprawdzenia czy gra którą planujemy zakupić jest po polsku jest nr BLES. Wczoraj sprawdziłem u siebie w tesco nr bles na wszystkich kopiach Farcry 3 i wszędzie widniał nr 01138 i gwarantuje że jeżeli ktoś posiada grę Farcry 3 z tym nr bedzie miał polskie napisy bez wzgledu na to gdzie tę grę zakupi.

 

ps: od dzisiaj jest promocja na wiele gier w tesco jeżeli to kogoś interesuje może nie jakaś ogromna, ale zawsze a to ceny gier ktorych pamiętam (ceny oczywiście w funtach):

1. Metro Last Light - 25 

2. Injustice Gods Amongs - 25

3. Need For Speed Most Wanted - 15

4. Farcry 3 - 15

5. Tomb Raider - 20

6. God of War Ascention - 20

7. Bioshock Infinite - 25

8. Fifa 13 - 20

Edytowane przez raf135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Last of Us z Amazona w pełni spolszczone.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiekszosc swoich gier w uk kupuje w tesco gdyz w nim pracuje wlasnie na dziale entertainment. To gdzie gra została kupiona nie ma większego znaczenia gdyż jeżeli to prawda co kolega wyżej napisał, że sklepy mogą posiadać tą samą grę od dwóch różnych wydawców to wtedy jedyną możliwością sprawdzenia czy gra którą planujemy zakupić jest po polsku jest nr BLES. Wczoraj sprawdziłem u siebie w tesco nr bles na wszystkich kopiach Farcry 3 i wszędzie widniał nr 01138 i gwarantuje że jeżeli ktoś posiada grę Farcry 3 z tym nr bedzie miał polskie napisy bez wzgledu na to gdzie tę grę zakupi.

 

ps: od dzisiaj jest promocja na wiele gier w tesco jeżeli to kogoś interesuje może nie jakaś ogromna, ale zawsze a to ceny gier ktorych pamiętam (ceny oczywiście w funtach):

1. Metro Last Light - 25 

2. Injustice Gods Amongs - 25

3. Need For Speed Most Wanted - 15

4. Farcry 3 - 15

5. Tomb Raider - 20

6. God of War Ascention - 20

7. Bioshock Infinite - 25

8. Fifa 13 - 20

potwierdzam farcry 3 kupiony w uk nr bles 01138 w sklepie ASDA jest po polsku. Jesli bedziesz kupowal gry i beda one po polsku to dobrze jak bys napisal o tym na tym forum z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprowadza się to do numeru BLES to dopisujmy ten numer i będzie wszystko jasne. bles-01867 to numer Metro Last Light, polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie go kupowales? sklep?

ja też Far Cry 3 z Amazona miałem bez PL, a problem został znaleziony. Część pudełek z grą na rynek brytyjski została zaopatrzona w płyty z FC3 na rynek chyba francuski. I tak na pudełku nr BLES miałem 01138 a na płytce był 01137

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakiś czas temu pojawiła się informacja że Gta V będzie

po polsku. Czy ktoś wie czy ta polską wersję będzie można

kupić w UK, jestem ciekaw ponieważ zamówiłem pre-order

na Amazon.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać jakiego macie blesa w The Last Of Us?

BCES 01585 kupione w polsce

Edytowane przez Hyuga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us kupione w UK przez Amazon: BCES 01585

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę że w Polsce czy w UK ten sam BCES.To oznacza jedno że gra jest w PL.Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę że w Polsce czy w UK ten sam BCES.To oznacza jedno że gra jest w PL.Dzięki!

Przepraszam a niby o czym pisaliśmy na poprzedniej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a niby o czym pisaliśmy na poprzedniej stronie?

Niby tak ale BCES nikt nie podawał chciałem być pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dobry ten pomysł z tymi blesami więc dobrze aby kazdy kto ma spolszczona wersję pisalem blesa zawsze po zatym również chętnie się dowiem jakiego blesa ma Tomb raider i God of war Ascension  po polsku :)

Edytowane przez Kanty
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonderbook z Amazona w pełni spolszczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego Władca Pierścieni z Amazona również w wersji Pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa. Kupilem w Irlandii Far Cry 3 bles 01138 a w pudelku plyta bles 01137 i brak napisow PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedł Far Cry 3 z Amazona i ten sam wałek co wyżej. FU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy kupionę w UK na Game.co.uk GTA V będzie posiadało polską wersje jezykową? Czy jednak będzie ona dostępna jedynie na terenie Polski?

Możliwe że będzie tak samo jak z MP3 napisy pobiorą się z neta,mam taką nadzieję bo nie chce mi się zamawiać z polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisy pobrały się z neta bo dokładano je później w łatce.

Póki co nie słychać by napisów w GTA nie było na premierze.

Zupełnie inny przypadek, nie ma co wyciągać błędnych wniosków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×