Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które grały w dodatek z UFO. Czytałem gdzieś że wszystkie teleporty oraz nieaktywne drzwi działają po skończeniu wszystkich misji. U mnie wszystko jest zablokowane oprócz teleportu do podstawowej lokacji. Mam jeszcze pytanie odnośnie trofea Weaponsmith (wiem, jest temat z trofeami ale tutaj więcej osób to zobaczy). O co dokładnie tu chodzi? O stworzenie 7 broni z różnych części czy znalezienie jakiegoś "projektu" (jak tu

)? Wszystkie bez problemu znajdę po skończeniu wątku głównego? Dodam że akurat udało mi się znaleźć wszystkie figurki :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić każdy rodzaj broni, a niektóre są nieźle zakręcone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do misji pobocznej które zleca ci tym z Paradise Falls gdzie trzeba schwytać 4 osoby. W poradniku przeczytałem że można tego questa zakończyć łapiąc tylko jedną osobę a w rzeczywistości jak wracam to daje mi kolejną obrożę. I jeszcze jedno, jaki jest najlepszy sposób na jak najszybsze zdobycie lvl'u? Nie zrobiłem na początku gry za 14lvl na złej i neutralnej karmie więc muszę grać na nowo ale chcę jak najszybciej to załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz kolejną obrożę ale quest jest już w pewnym sensie zaliczony. Wcześniej nie mogłeś wejść do Paradise Falls, po schwytaniu jednej osoby już Cię wpuszczą. Tak to wygląda jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz kolejną obrożę ale quest jest już w pewnym sensie zaliczony. Wcześniej nie mogłeś wejść do Paradise Falls, po schwytaniu jednej osoby już Cię wpuszczą. Tak to wygląda jeśli dobrze pamiętam.

Właśnie nie jest zaliczony, dalej jest aktywny i mogę łapać kolejne osoby. Ale fakt, teraz mogę wchodzić bez problemu do miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem na myśli. Możesz ale nie musisz, jedną osobę musisz złapać aby wejść do PF. To czy chcesz łapać kolejne zależy już tylko od twojej wizji postaci, którą kierujesz itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli były już podobne pytania ale jest tego 57 stron. Czy macie jakieś problemy z zacinaniem się gry lub zawieszaniem? Im dłużej gram tym gra częściej się zacina, a w końcu zawiesza się permanentnie :P Dziś doszło do tego że gra zaczęła mi się wieszać po godzinie grania... Nie przytrafiło mi się to z żadną inną grą jak do tej pory. Dodam, że posiadam wersję GOTY, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli były już podobne pytania ale jest tego 57 stron. Czy macie jakieś problemy z zacinaniem się gry lub zawieszaniem? Im dłużej gram tym gra częściej się zacina, a w końcu zawiesza się permanentnie :P Dziś doszło do tego że gra zaczęła mi się wieszać po godzinie grania... Nie przytrafiło mi się to z żadną inną grą jak do tej pory. Dodam, że posiadam wersję GOTY, jeśli ma to jakieś znaczenie.

norma, miałem to samo. nic na to nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie też standard. Szczególnie podczas włączania VATS'a. Czasem zwiesi się na kilka minut, a potem się odwiesi.

Ale wtedy lepiej już zrestartować grę, bo i tak zwiesi się znowu zaraz.

Ja robię tak, że co jakiś czas robię świeży save, a stare usuwam, zostawiam tylko świeży, i jakiś bardzo stary.

Mam nadzieję, że w New Vegas problem zostanie już poprawiony, bo problemy są z każdą wersją Fallouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi. Już się bałem, że to może moje PS3 się przegrzewa czy coś :P Staram się robić sejwy ale wiecie jak to jest, czasem sie człowiek wciągnie i prze do przodu nie patrząc na nic, a potem tyle od nowa przełazić hehe. Dobra do platyny jeszcze to pociągnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie DLC. Mam angielska wersje Fallouta, wiec czy jak sciagne dodatki z hamburegoerowego psn, dodatki beda dzialac? Czy musza to byc z anglika? Bo ile mnie pamiec nie myli, to kiedys kupilem dodatek chyb do COD4 i to jeszcze z polskiego psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie przeważnie piszę do jakiej wersji dodatki są przeznaczone. Jak masz wersję a UK to kup lepiej na PSS UK.

A najlepiej będzie jak sprzedaż normalną wersję F3 i kupisz wersję GOTY z wszystkimi dodatkami już.

Nie dość, że zaoszczędzisz, to jeszcze nie będziesz się musiał bawić w pobieranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie odnośnie dodatków. Mam wersje PL podstawowej gry, będą działaś dodatki z nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w wersji PL nie ma patchów ani nie ma dodatków, i już nigdy nie będzie. Było to napisane milion razy tutaj.

Swoją drogą chciałem powiedzieć, że ukończyłem F3 GOTY, ale tak jak zwieszało i zacinało się podczas robienia dodatków to masakra.

Jeszcze żadna gra mi tak nie chodziła...czasami konsolę musiałem restartować z 5 razy w ciągu godziny.

Mam nadzieję, że w New Vegas ten problem zostanie wyeliminowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w wersji PL nie ma patchów ani nie ma dodatków, i już nigdy nie będzie. Było to napisane milion razy tutaj.

Swoją drogą chciałem powiedzieć, że ukończyłem F3 GOTY, ale tak jak zwieszało i zacinało się podczas robienia dodatków to masakra.

Jeszcze żadna gra mi tak nie chodziła...czasami konsolę musiałem restartować z 5 razy w ciągu godziny.

Mam nadzieję, że w New Vegas ten problem zostanie wyeliminowany.

Miałem to samo- pomogło skasowanie niepotrzebnych sejwów - zostawiłem sobie tylko jeden i od tej pory ani razu mi nie zacieło  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo- pomogło skasowanie niepotrzebnych sejwów - zostawiłem sobie tylko jeden i od tej pory ani razu mi nie zacieło :yes:

Problem dotyczy tylko polskiej wersji językowej czy również angielskiej? Bo czytałem wszędzie że wersja PL nie ma trofeów, i występują jakieś błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy tylko polskiej wersji językowej czy również angielskiej? Bo czytałem wszędzie że wersja PL nie ma trofeów, i występują jakieś błędy.

Ja mam wersje GOTY i konsola się wieszała, nie wiem jak tam z wersją PL, ale trofeów to ona na pewno nie ma, a błędy pewnie są  bo z tego co mi wiadomo  do wersji PL nie można ściągnąć żadnych patch'y i bodajże DLC, ale tego na 100% pewny nie jestem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GotY wydany w polsce to rozumiem wersja w języku Angielsku, to znaczy że będa patche do niej możliwe do ściągnięcia? Czy może lepiej sprowadzać grę z zagranicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja GOTY jest jedna, a patchy do niej i tak już nie ma, ona ma już wszystkie aktualizacje + dodatki w sobie.

Po prostu wkładasz grę do konsoli i cieszysz się pełną wersją gry z pucharkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko mam pytanie co do stabilmności, bo słyszałem ze dodatki się tną. To pojedyncze przypadki czy standard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to standard. Prawdę mówiąc przechodząc dodatki bardzo dało mi się to we znaki. Mam nadzieję, że w New Vegas to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te problemy są na tyle poważne że odradził byś kopowania GotY? Bo właśnie się zastanawiam nad kupnem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Point Lookout jest najlepszym DLC z wszystkich, moim zdaniem, ale także najbardziej zawieszającym się terenem. Przyjnajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest świetna i naprawdę miło się w nią gra. Problemy dopiero zaczynają się przy dodatkach, grając "normalną" grę nie uświadczyłem większych problemów.

Czasami zwiesiło się w VATS'sie, ale to już pod koniec grania.

Ja ze swojej strony polecam bardzo, tym bardziej, że cenowo też już drogo nie jest.

A co do New Vegas to też mam nadzieję, że to zostanie poprawione.

EDIT:

Point Lookout jest najlepszym DLC z wszystkich, moim zdaniem, ale także najbardziej zawieszającym się terenem. Przyjnajmniej u mnie.

Popieram, miałem to samo. Najbardziej zwieszało mi się w Point Lookout, a najmniej chyba w Motership Zeta i Operation Anchorage.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie pytanie [mam nadzieje], jak się ma tworzenie postaci do samej gry? Chodzi mi o to czy jest odczówalna różnica między "wypas" postacią o przemyślanych statystykach, rozplanowanej droze rozwoju od takiej zwyklej co ktoś ot tak stworzył i wybiera perki na zasadzie "krawa łaźnia, ale fajnie brzmi, biore to!". W poprzednich Faloutach i wszystkich RPG'ach to lubiłem, takie maxowanie postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×