Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz możesz pić krew i odnawiać sobie dzięki temu hp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka pytań.

Ostatnio wędrowałem po pustkowiach, w poszukiwaniu jakieś ciekawej misji poboczne/questy , bo w Megatonie nie ma żadnej ciekawej. Jakbyście mieli namiary na jakąś ciekawą, napiszcie w temacie (przypominam, że pomagam dobrym ludziom, nie łowcom niewolników i ćpunom ;D ).

Jeszcze jedno, znalazłem nowego towarzysza - psa ochlapa - bardzo przyjemny psiak, niestety mi zaginął jak posłałem go po amunicje. Potem szukałem go, czy czasem, się nie odrodził. Ale go nie ma? Gdzie się podział? ;>

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kompan nie pojawia się nawet po szybkiej podróży, a nie dostałeś komunikatu że zginął, to powinien siedzieć przed wejście do schronu, gdzie zaczynało się grę.

Co do questów - nie wiem które dokładnie już zrobiłeś :P Swoją drogą, to niemal każde zadanie można rozwiązać w sposób negatywny/pozytywny. Jesli lubisz takie zagwozdki, to odszukaj Tenpenny Tower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, nawet jak robisz questy dla złych to przeważnie możesz je tak rozwiązać że wyjdzie Ci to na dobre.

Ty graj po prostu swoje i nie pytaj co, gdzie robić bo gra traci urok. Masz w Pipboyu swoją karmę, to jak coś pójdzie nie tak to robisz load z autosave i próbujesz na inny sposób.

Mam nadzieję za to że mieszkanie w Megatonie sobie ogarnąłeś? Bo to najlepsze w całej grze wg mnie.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Megatona ma swój urok. Zwłaszcza w drugim wykonaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, szczególnie nocą wciskając guzik i obserwując pięknego atomowego grzyba. :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko odnośnie misji "Trzeba strzelać im w Głowę". którą zleca nam Pan Crowley w podziemiach. Zadanie wydaje się na wyraz interesujące. Mamy za zadanie zabić kilku (jak to nazywa pan Crowley) Ghuli hipokrytów. Tutaj pojawia się moje pytanie, gdyż moja postać jest bohaterem pozytywnym. Czy za zabicie tych ludzi, czy też za same wykonanie,stracę swoją dobra karmę?

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj w Underworld innych ghouli na temat rzeczywistych motywów Crowley'a, będziesz musiał ich przekupić lub przekonać rozmową. Wtedy nie będziesz musiał zabijać nikogo prócz jednej osoby. Żeby zdobyć klucz Dukova polecam pogadać z jedną z jego imprezowych panienek ;). Jak będziesz miał jakieś pytania to pytaj, znam tą grę na wylot.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba strzelać im w Głowę" można spokojnie wykonać bez mordowania delikwentów, wystarczy z nimi pogadać.

Przy odpowiednio wysokim "Speech" można ich przekonać do oddania klucza dobrowolnie, w innym przypadku będziesz musiał zapłacić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był już wałkowany, ale wolę zapytać: czy lepiej brać wersje GOTY, czy podstawkę, którą można teraz za 30 zł dostać? Martwią mnie te zwiechy w wersji GOTY dla DLC, o których wcześniej pisaliście. Brak języka polskiego i trofików mi nie przeszkadza, więc rozchodzi się właśnie o te DLC i optymalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielskie GOTY ma wszystkie patche, a wersja pl nie ma żadnych. Jak umiesz angielski to bierz GOTY. Dodatki mimo problemów są warte ogrania.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat oferta za 30 zł, którą właśnie widzę dotyczy wersji angielskiej, więc patche można pobrać. Biorąc jednak pod uwagę osobną cenę samych DLC, to zdecyduję się jednak na wersję GOTY. Dzięki.

Edytowane przez yuppie94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Angielskie GOTY ma wszystkie patche, a wersja pl nie ma żadnych. Jak umiesz angielski to bierz GOTY. Dodatki mimo problemów są warte ogrania.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Szczerze mówiąc nie wiem jakie ma patche wersja GOTY, ale u mnie na poziomie powyżej 22 gra się niemiłosiernie.

Przycinki animacji i freezy ekranu są notoryczne - przy walce z Deathclawami można się pociąć. Dodatkowo zwiechy konsoli średnio co godzina - dwie, i to na kompletnie "pustej" planszy.

Mam już 30 poziom i próbuje ukończyć The Pitt, ale niestety nic z tego.

Doczytywanie planszy trwa z 5 minut, gra rzęzi i tnie jak zlagowany anemik - po prostu MASAKRA.

Nie wiem jak działa angielska "podstawka" ale chyba lepszym rozwiązaniem jest kupienie podstawki i DLC, bo jak dla mnie GOTY to gra przez mękę.

EDITa:

Mothership Zeta to na razie najgorszy dodatek z kompletu, nie zacząłem jeszcze Broken Steel, ale rozumiem że ten pojawia sie po zakończeniu głównego wątku tak?

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupisz dodatki osobno czy wersję GOTY to będzie to samo. Nawet na kompie ta gra tak tragicznie chodzi. Już nic na to nie poradzisz. Pisz z pretensjami do Bethesdy. No lepiej żeby Fallout 4 nie był tak tragicznie niedorobiony.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu, albo GOTY, albo sama podstawka, za drogo wychodzi kompletowanie DLC.

Mori, ale kampania w wersji GOTY Ci nie przycinała, schody zaczęły się dopiero przy DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle od samej kampanii ile od samego poziomu postaci lub tez pojemności "sejwa", nie wiem dokładnie gdyż jest to powiązane.

Po porostu tuż powyżej 20 poziomu - miejscówka Old Onley w pobliżu Krypty 92 w moim przypadku, i Death Clawy - zaczęły się freezy ekranu i zwiechy konsoli. Z każdym kolejnym poziomem stawało się to coraz bardziej upierdliwe i denerwujące. I notoryczne.

Obecnie mam ostatni 30 poziom i pogrywam w The Pitt i coraz bardziej zaczynam marzyć o wywaleniu tego czegoś przez okno.

Wstyd i hańba.

A zostało jeszcze zakończenie i Broken Steel :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam takie małe pytanko dotyczące miejscówki "Fort Constantine" a konkretnie to domek nadzorcy czy jakoś tak. W domku znajduje się w piwnica, a w niej bunkier. Słyszałem, że można tam znaleźć jedną z lepszych pancerzów z gry, jednak nie mogłem dostać się do środka ,bo nie miałem odpowiedniego klucza. Wyczytałem w internecie, że ten gość ghul pan Crowley (czy jakoś tak) w podziemiach, on posiada te klucze, które dajesz mu za wykonanie misji "tylko strzały w głowie". Więc użyłem podstępu i wykradłem mu trzy specjalne klucze i o dziwo dostałem się do bunkru. Jednak gdy doszedłem dalej, dostrzegłem trzecie drzwi, które także otwiera się za pomocą klucza, jednak takowego już nie posiadam, wiecie może gdzie taki zdobyć? Myślałem, że specjalne klucze Crowleya starczą, a jednak nie ;) Macie jakieś pomysły, gdzie zdobyć ten klucz? Jak tak to będę cholernie wdzięczny za każdą wskazówkę.

P.S mam jeszcze jedno pytanie. Na stołecznych pustkowiach znalazłem ogniwo obcych, jak je wykorzystać? Czy jakaś broń to obsługuje?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne już znalazłeś rozwiązanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć - może komuś się przyda. Do otwarcia wszystkich drzwi w Fort Constantine, są potrzebne 3 klucze od Dukova, Teda, Dave'a oraz jeden klucz znajduje się w ciele martwej kobiety o imieniu Tara. Jak przechodze sobie Fallouta 3, również, zawsze mu zabieram ten armor stwierdzając, że on na niego nie zasługuje. Myśle sobie "hej, w końcu to ja tutaj będę ratował świat przed enclave" i zazwyczaj daje go swojemu npc, a sobie ubieram T-51b winterized power armor.

Co do ogniwa obcych, jest to amunicja do broni z dodatku "mothership zeta" lub z random encountera, gdzie tak jak napisałeś na pustkowiu będą leżały dookoła te ogniwa a gdzieś pośród nich znajdować się będzie broń "firelance". Jeśli pamiętasz gdzie leżały te ogniwa, proponuje wziąć dogmeata (nie wiem czy w polskiej wersji też się ten pies tak nazywa) i udać się w to miejsce i kazać szukać mu broni. Jeśli dobrze to rozegrasz znajdziesz jedną z najsilniejszych broni w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne już znalazłeś rozwiązanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć - może komuś się przyda. Do otwarcia wszystkich drzwi w Fort Constantine, są potrzebne 3 klucze od Dukova, Teda, Dave'a oraz jeden klucz znajduje się w ciele martwej kobiety o imieniu Tara. Jak przechodze sobie Fallouta 3, również, zawsze mu zabieram ten armor stwierdzając, że on na niego nie zasługuje. Myśle sobie "hej, w końcu to ja tutaj będę ratował świat przed enclave" i zazwyczaj daje go swojemu npc, a sobie ubieram T-51b winterized power armor.

Co do ogniwa obcych, jest to amunicja do broni z dodatku "mothership zeta" lub z random encountera, gdzie tak jak napisałeś na pustkowiu będą leżały dookoła te ogniwa a gdzieś pośród nich znajdować się będzie broń "firelance". Jeśli pamiętasz gdzie leżały te ogniwa, proponuje wziąć dogmeata (nie wiem czy w polskiej wersji też się ten pies tak nazywa) i udać się w to miejsce i kazać szukać mu broni. Jeśli dobrze to rozegrasz znajdziesz jedną z najsilniejszych broni w grze.

Co do tych kluczy, to jeszcze nie znalazłem rozwiązania. Dzisiaj dopiero będę grać w ten tytuł (przedtem katowałem Borderlands 2). Jak byś mógł podać dokładną lokacje ciała tej kobiety, to będę bardzo wdzięczny ;)

Wracając do ogniwa obcych, mhm problem w tym, że ochlap (pies) nie żyje mi od dłuższego czasu, wiec postaram sam się rozejrzeć w tych rejonach, jak nie znajdę to trudno. :)

Wielkie dzięki za wskazówki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ona opierdała się o jakieś very-hard locked door w piwnicy. U Ciebie, może jej nie być bo używałeś jakiś wyrzutni rakiet, granatów itp. i gdzieś ją porozrzucało po pokoju:D. Ona wygląda jak raider.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, kupiłem grę fallout 3 nawet z polskim dubbingiem lecz nie mam opcji wykonywania osiągnięć.

Czy jest jakiś sposób, żeby się odblokowały te trofea tzn. w ogóle pojawiła opcja wykonania ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo kupiłeś tą gorszą wersję, czyli polską :)

Tutaj nie ma aktualizacji, trofeów, żadne DLC z nią nie działają, itd.

Masz po prostu podstawową wersję gry, tyle że w PL języku.

Radzę sprzedać i kupić wersję GOTY z dodatkami. F3 to genialna gra, a dodatki też warte ogrania.

Także nie zastanawiaj się tylko naprawiaj błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurza stopa haha.

a edycja GOTY jest pl ? jeżeli chodzi o rpg to wolałbym jednak znać dokładnie fabułę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, GOTY jest tylko ANG.

Tylko ANG wersje Fallouta są z trofeami i aktualizacjami + DLC.

Polska wersja F3 to po prostu porażka jeśli chodzi wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wersja GOTY to totalna porażka jeśli chodzi o optymalizację, o czym pisałem wczesnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×