Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

bo szczerze jak czytam że częste zawieszki problemy z przejściem bo coś nie trybi jak powinno ...

wersja goty jest stabilniejsza ??

puchary pal licho ... żeby tylko grać się dało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma polskiej wersji goty

ja mam wersję uk, zainstalowane wszystkie dlc i nic się nie tnie (no ale to wersja normalna: da się ją spatchować...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem GOTY i cięło się i wieszało tongue.gif Chociaż nie tak bardzo żebym nie zrobił platyny i wszystkich pucharków z DLC. Czyli nie jest tak źle thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem GOTY i cięło się i wieszało tongue.gif Chociaż nie tak bardzo żebym nie zrobił platyny i wszystkich pucharków z DLC. Czyli nie jest tak źle thumbsup.gif

ja mam zwykłą wersję ang i zero problemów także polecam tą wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam angielską ze względu na dodatki, grając w Operation: Anchorage cięło strasznie, ale ogólnie jest ok.

W F3 gram po raz drugi, muszę przyznać, że gra jest strasznie żywotna, pomimo, że troszkę jeszcze pamiętam to mimo wszystko wciąga. Jeśli ktoś jeszcze nie grał - niech lepiej to zrobi bo w tym przedziale cenowym ciężko o lepszą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że to forum konsolowe,ale w drodze wyjatku może ktoś pomoże z wersją PC - otóż wersja GOTY zawiesza się już na początku gdy jako berbeć idę do tatusia, jako gracz konsolowy nie znałem takich problemów co robić?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - to forum konsolowe.

Mimo wszystko postaram się Ci pomóc - znajdź forum pecetowe, zaloguj się i opisz problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesamowicie korci mnie ta gra .... stąd moje pytanie ... tylko prosze tak obiektywnie (w miare możliwości :) )

Czy z 3 w wersji pl są duże problemy czy da się przejść tylko czasem przymykając oko ... ???

Da się grać, a wiesza się jak każda wersja, mimo to gra wciąga jak cholera i będziesz przymykał oko na niedociągnięcia. Jednakże obawiam się, że po zakupie wersji PL skończysz jak ja - ciągle było mi mało tej gry więc w końcu i tak kupiłem GOTY i teraz mam obie wersje. Dlatego zastanów się jeszcze czy nie warto od razu kupić tej ostatniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi :)

postanowione. Będzie goty ... najwyżej troche słownik odkurze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądnąłem prawie cały temat i nie mogę znaleźć...czy gdzieś można kupować naboje do broni i broń?? czy tylko są gdzieś pochowane, albo zbieranie po umarlakach zostaje? bo irytuje mnie już to, że 4-5 misja a ja mam zaledwie w dwóch broniach zaledwie po kilka naboi...dość ciężko się gra. Myślałem, że w tym Megatonie jakiś sklepik odpowiedni jest, ale nic takiego nie znalazłem i jeszcze jedno, te kapse są do czegoś potrzebne?(podejrzewałem, że jak jest jakiś sklepik to może nimi się płaci, ale jak nic takiego nie znalazłem to nie zbieram ich :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapslami się płaci w sklepach i u handlarzy. Poszukaj, bo kilka sklepików w mieście jest. Możesz też zaczepić wędrownych handlarzy.

BTW to postapokaliptyczny świat, więc o tego typu towary jest trudno. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no to elegancko bo przy dupie ani jednego kapsla:D...może od początku zagram lepiej jak mam zaledwie 4 misje.

dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zacząłem...może masz jakieś dodatkowe podpowiedzi co do tej gry?żebym po kilku misjach nie musiał znowu zaczynać od nowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dość prosta, więc nic specjalnego nie poradzę. Graj z głową i tyle. Przy awansie bierz tylko to co się przyda (np. zwiększaj percepcję, siłę i inne cechy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku ważne są Lockpick i Science, otwiera to wiele drzwi i daje szybszy dostęp do ekwipunku.

Właśnie kończę F3, dodam, że po raz drugi, wróciłem ze względu na dodatki... i muszę przyznać są one w sumie przeciętne, raczej krótkie i bez szaleństw. The Pitt mi się całkiem całkiem podobał, fajny pomysł, fajna miejscówka. Teraz przechodzę Broken Steel, chociaż nie oczekuję po nim zbyt wiele.

Grę polecam, teraz jest taniutka, co prawda grafika może odstraszyć bo jednak obecne gry wyglądają lepiej, irytować mogą stosunkowo częste zwiechy, nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dobra gra. Wszystkie dodatki są, a przynajmniej były bezpłatne dla użytkowników PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam do was kilka pytań, bo gram w polską wersję gry mam już dwudziesty poziom a jako uzytkownik PS+ dostałem wszystki dodatki i zastanawiam się czy nie przerzucić się na angielską wersje. I stąd moje pytania:

- czy save z polskiej wersji działa z angielską wersją gry?

- czy po wgraniu dodatków będę mógł osiągnąć 30 poziom, będąc w połowie gry czy pierwsze muszę grę przejść i dopiero po włączeniu broken steel dostane doświadczenie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam do was kilka pytań, bo gram w polską wersję gry mam już dwudziesty poziom a jako uzytkownik PS+ dostałem wszystki dodatki i zastanawiam się czy nie przerzucić się na angielską wersje. I stąd moje pytania:

- czy save z polskiej wersji działa z angielską wersją gry?

- czy po wgraniu dodatków będę mógł osiągnąć 30 poziom, będąc w połowie gry czy pierwsze muszę grę przejść i dopiero po włączeniu broken steel dostane doświadczenie?

Pozdrawiam

Save z polskiej wersji nie działa z angielską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem na drugie pytanie, 30 lv możesz osiągnąć przed wykonywaniem misji z Broken Steel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie odkopać temat. Przeczytałem cały. F3 nabyłem niedawno i szarpię namiętnie. Na półce czeka Fallout: New Vegas (i jeszcze chyba dłuuugo poczeka). W kilku miejscach tego tematu znalazłem informację, że nie można dalej się szlajać po zakończeniu wątku fabularnego F3. Nie wiem jak jest w innych wydaniach, (mam goty). Po "standardowym" zakończeniu (że był taki bohater, poświęcenie, bla bla bla...) pokazały mi się napisy no i ekran tytułowy. Ostatni save był autosavem przed rozmowa z płk Jesienią. Załadowałem i inaczej wybrałem opcje w dialogu. Wysłałem do wklepania kodu Fjuksa. Poszła znów prezentacja (że był taki bohater, gęba Fjuksa ze szczerym uśmiechem, poświęcenie, bla bla bla...) no i obudziłem się w klinice w Pentagonie w DLC Brotherhood Of Steel. Zrobił tak ktoś (wykorzystanie Fjuksa) mając wersję "nie-goty" i bez DLC?

Edytowane przez DarthJoe666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobił bo bez tego nie ma takiej opcji.

edit; bez tego - bez DLC

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film w klimacie gry - Fallout: Nuka Break

Całkiem ciekawy, acz nie tak dynamiczny jak ostatnio Beyond Black Mesa. Polecam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×