Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś będę testował huntera Bad Juju 331 + Inverse Shadow (kask) + Inverse Shadow (rękawice) może być rzeźnia na trallach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś może chętny do Nightfall, Raid, Weekly ? Moja ekipa splatynowała grę i już nikomu się nie chce :(

jak ktoś będzie chętny to zapraszam: PSNid: pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nowa mapa pvp w dodatku HoW.

1d3cf97c0b0b0065d218531e684ec919.jpg

Zupełnie odmienny styl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym Return to Castle Wolfenstein tylko bardziej kolorowe xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie wiedziałem co to za gra

Jeśli cały dodatek będzie w takim klimacie to w końcu coś nowego się szykuje, ale boję się że to tylko mapa pvp :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cały dodatek będzie w takim klimacie to w końcu coś nowego się szykuje, ale boję się że to tylko mapa pvp :sad:

No to raczej jedynie mapa PvP, dlatego że do lokacji z dodatku już dawno można się dostać poprzez glitche i wiadomo co będzie - King's Watch, The Terminus i jeszcze jedna lokacja na Venus :( A raid będzie na Reefie. Mi również się podoba ta miejscówka, przypomina Dishonored. Więcej takich świeżynek i może zacznę grać na mapach z dodatków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam 20lvl i dopiero jestem na venus (zaraz po scence na Reefie). Pytanie moje, czy oplaca mi sie teraz kupowac DLC, czy spokojnie moge czekac az wyczerpie mi sie kontent?

 

Przyznam ze gra mnie wciagnela niemilosiernie. 

 

DLC dodaje duzo kontentu? Dobrze ze juz niedlugo kolejne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nowa mapa pvp w dodatku HoW.

1d3cf97c0b0b0065d218531e684ec919.jpg

Zupełnie odmienny styl :)

 

 

Destiny: WWII? Dla mnie bomba klimat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Przyznam ze gra mnie wciagnela niemilosiernie. 

...

 

Ja się od niej uzależniłem  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze po przesiadce na ps4 i odpaleniu triala na nowej konsoli stwierdzilem ze gra jakos przestala mnie krecic. Nie poczulem masakrycznego przeskoku grafiki etc. Tydzien pozniej jednak mnie strzelilo tak samo jak na ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie.Chodzi mi o wątek związany z Pocket Infinity. Jest na tą broń takie bounty Shattered Memory Fragment i zaczyna się od znalezienia ghosta w takim budynku na Venus.Zadanie dostaje się od Bounty Trackera.Teraz pytanie kiedy i od czego to zależy że bedą dostępne u niego te zadania na exotic bounty. Bo z tego co wyczytałem to on ma kilka tych exotic bounty. Teraz nie wiem czy to jest związane z rangą u Vanguarda (reputacja ?) , czy z ilością wziętych i wykonanych od niego zwykłych bounty , czy od posiadanego levelu, czy jeszcze od czegoś innego. Na YT trudno z filmików wywnioskować dlaczego właśnie komuś się pokazały u Bounty Trackera te zadania. Ja mam huntera na 30 lvl i wiem że powinny być od 20 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówię... To jest losowe jak cała ta gra. Nigdy nie przewidzisz co, jak i kiedy wydropi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level musisz mieć 20 (chyba oczywiste).

Musisz wykonywać bounty u Trackera - wtedy jak już Patricko wspomniał losowo wpadają bounty na egzotyki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówię... To jest losowe jak cała ta gra. Nigdy nie przewidzisz co, jak i kiedy wydropi.

Dzięki. Tak podejrzewałem, ale chciałem się upewnić bo słabo z moim angielskim więc myślałem, że coś przegapiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez przypadek odkryłem jak robić daily mission dwa razy dziennie. Zalogowalem się z rana i zrobiłem jakieś bounty. Po godzinie 11 zrobiłem daily i wylaczylem konsole. Po chwili włączyłem i patrzę że daily mam aktywne. Zrobiłem jeszcze raz i nagrody wpadły bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jutro przed jedenastą go nie zrobisz bo o 11stej się przecież resetuje. 

Twoja genialna "metoda" zadziała grając co drugi dzień.

 

 

Czemu? Loguje się przed updatem. Czekam na nowe daily. Robię je. Robię reloga i mogę zrobić je jeszcze raz. I tak codziennie. Podobno działa też z bounty ale nie testowalem

 

 

W takim razie przepraszam - ciekawy bug - warto przetestować.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Loguje się przed updatem. Czekam na nowe daily. Robię je. Robię reloga i mogę zrobić je jeszcze raz. I tak codziennie. Podobno działa też z bounty ale nie testowalem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jutro przed jedenastą go nie zrobisz bo o 11stej się przecież resetuje.

Twoja genialna "metoda" zadziała grając co drugi dzień.

W takim razie przepraszam - ciekawy bug - warto przetestować.

u niektórych taka metoda zadziała tylko w sobotę i niedziele ;)

Ale swoja droga musieli cos zmienić, lub dzien wczesniej nie robiles daily. Bo dotychczas jak się logowalem przed 11 (po zmianie czasu 10) to daily wyświetla się jako zrobione bez nagród.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując dodatek Dark Below grając na PS3 będę go miał także kiedy przesiądę się na PS4? Czy trzeba będzie kupić oprócz właściwej gry ponownie także dodatek? A może to podąża za kontem z PSN, tak jak rozwój postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując dodatek Dark Below grając na PS3 będę go miał także kiedy przesiądę się na PS4? Czy trzeba będzie kupić oprócz właściwej gry ponownie także dodatek? A może to podąża za kontem z PSN, tak jak rozwój postaci?

 

Znając politykę Activision jest to bardzo wątpliwe.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że nie wątpliwe - dodatek jest cross-buy. Kupiłem dodatek na ps4 i na ps3 mam jako darmowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok: to mnie zaskoczyłeś. Nie spodziewałem się takiej rozrzutności  ze strony Activision  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×