Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Update:

- Jest limitka i Ghost Edition w Empiku :biggrin:

Limitka w empiku 335zł a w ultimie z paczkomatem 320zł :P

Ogólnie to nie wiem czy nie lepiej poczekać ile będą kosztować te 2 dodatki i kupić podstawkę za 200zł + dodatki

Edytowane przez helganin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka w empiku 335zł a w ultimie z paczkomatem 320zł :P

Ogólnie to nie wiem czy nie lepiej poczekać ile będą kosztować te 2 dodatki i kupić podstawkę za 200zł + dodatki

 

Ja tak właśnie zrobię :D Czyli kupuję w EURO podstawową wersję na PS4 za 249 - 30 zł rabatu = 219 :D

 

A jak mi podejdzie MEGA ta gra (już po premierze) to i tak Season Passa trzeba będzie łyknąć :P...

 

Więc wolę podstawkę i jak coś SP, niż wydawać 320 - 350 na limitkę w której wielki ch.. jest bo do niej i tak i tak SP trzeba będzie kupić jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wolę podstawkę i jak coś SP, niż wydawać 320 - 350 na limitkę w której wielki ch.. jest bo do niej i tak i tak SP trzeba będzie kupić jak coś...

Te wersje już mają Expension Passa na oba DLC w sobie...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka w empiku 335zł a w ultimie z paczkomatem 320zł :P

Ogólnie to nie wiem czy nie lepiej poczekać ile będą kosztować te 2 dodatki i kupić podstawkę za 200zł + dodatki

Cały bajer polega na tym, że ja dostaję z pracy w formie świadczeń socjalnych punkty do zrealizowania w wybranych sklepach i jedynym interesującym mnie jest EMPIK.

Na Destiny zajawiłem się tak, że ze świadomością że przepłacam, zamówiłem już podstawkę za 251zł ...z czego 250zł nabiłem z punktów. Gra z przesyłką miała wynieść mnie realnie 5zł 

...Coraz bardziej zastanawiałem się nad anulowaniem zamówienia i zmianą sklepu ale zwrot pieniędzy i tak dostanę w formie punktów do zrealizowania w EMPIKu więc z limitki która mnie wyniesie de facto 90zł z przesyłką cieszę się jak małe dziecko :D

...i tak, limitka zawiera w sobie Expansion Pass :D

...i chyba jak większość z was uważam że content z ghost edition nie jest wart tych 220zł więcej,

 

Edycja "Destiny Ghost" zawierać będzie także:

  • Replikę Ghosta, prywatnego asystenta gracza, zawierającą reagujące na ruch oświetlenie i odtwarzającą głos Petera Dinklage (aktora, który użyczył swego głosu tej postaci)
  • List zapoznawczy
  • Artefakty Złotej Ery, zawierające fotografię, naszywkę, naklejkę i dwa slajdy z Travelerem

 

  •  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak właśnie zrobię :biggrin: Czyli kupuję w EURO podstawową wersję na PS4 za 249 - 30 zł rabatu = 219 :biggrin:

 

206zł z paczkomatem na ultimie :P

 

Ciekawe ile te 2 dodatki będą kosztować chociaż ja i tak biorę z ultimy limitkę bo są dodatki cyfrowe a pudełko postaram się sprzedać z tymi śmieciami (zostawię grę i dodatki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wersje już mają Expension Passa na oba DLC w sobie...

Czyli jak?? Podstawka też ma te 2 dodatki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko limitka i kolekcjonerska.

No i cyfrowa Digital Guardian Edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, na Allegro od paru tygodni już chodzą a na Ebayu jeszcze od wersji Alpha.

...a mniej ogarnięci lub leniwi kupujo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko limitka i kolekcjonerska.

No i cyfrowa Digital Guardian Edition.

 

Patricko dlatego wolę podstawkę i jak coś SP... Bo jak mnie wkręci to bez względu na to jaką wersję bedę miał (czy samą czy z 2 dodatkami) to i tak ten Season Pass trzeba będzie mieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to Expensian Pass nie działa tak jak Season Pass, że już wszystkie DLC za friko będą.

Expension Pass daje tylko i wyłącznie 2 DLC, a co potem będzie to cisza.

Może być tak, że dadzą znowu kolejny Pass do zakupu, albo będą pojedynczo wypuszczać DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj spędziliśmy z kumplem nockę n a becie. Byliśmy wszędzie, ograliśmy Iron baner, zaczęliśmy ogarniać pvp, kolega dostał HandGun Fiolet, co mogę powiedzieć.:

- znalezlismy prawdopodobnie miejsce 1 rajdu, który w przyszłości sie pojawi - same moby z XX lvlem, jaskinia, dużo się działo, można do niej wejść od strony rafinerii, normalnie podczas strike to wejscie jest zablokowane.

- na Tower jest piłka, którą można pokopać ze znajomymi. Niby nic, a widzieliscie kiedyś jak wyglada dziecko, które otworzy prezent na Mikołaja? tak samo zachowuje się 20scia animków, w grze biegających za piłką. Jeden wykopał ją za ogrodzenie i chyba z 5 skoczyło...

- Time Eventy są bardzo losowe, sam brałem udział w 6 i nigdy żaden się nie powtórzył, a 2 razy byłem w tym samym miejscu. Bardzo podobała mi się obrona satelity. który z hukiem, trzesieniem ziemi i fajerwerkami spada z nieba ( wyglada to KAPITLANIE ).

- nie skalowane PVP to przyszłość tej gry, albo jestes lepszy albo nie, nie ma farta, równych szans itp. I zdecydowanie Hunter to najmocniejsza postać w PVP.

 

najlepsza gra w jaką grałem. Tyle

ps. myślałem, że po WoWie i etapie dorastania mojego syna moja noc będzie należec do mnie i żony. Niestety, Destiny kładzie na łopaty.

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, hunter nie jest najlepszą postacią w pvp :) Tak samo jak nie jest nią Titan oraz warlock. Jeśli umiesz odpowiednio wykorzystać skille swojej postaci i ogarniasz grę to każdą klasą będziesz wymiatac :)

PS. Hunterem nie zabijesz 4 osób na fladze w jednej sekundzie :P

Każdy gra tym czym lubi i każdy ma takie same szanse. Różne klasy i skille dają fajną różnorodność.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę z innej beczki, gdzie Wam dropi chroma vow set ? bo ogrywam juz strikea z 5 raz zrzedu i nic mi nie dropi tylko jakies itemki na 10lvl+ w tym niebieskie... a ja chce po prostu na 8 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę z innej beczki, gdzie Wam dropi chroma vow set ? bo ogrywam juz strikea z 5 raz zrzedu i nic mi nie dropi tylko jakies itemki na 10lvl+ w tym niebieskie... a ja chce po prostu na 8 :P

RNG my friend RNG=]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś BONUSY za założenie całego SETU?? bo na razie o mam każdy item z innej parafii ;)


RNG my friend RNG=]

 

Dla nie wtajemniczonych ;) RNG = Random number generator... Czyli jedziesz do skutku, albo masz szczęście albo jesteś w czarnej d... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokli co nie ma zadnych "setow". I nic na ten temat nie wiadomo. 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka rurka no to ten random wyjątkowo nie jest mi przychylny :P ( albo i jest ale nie na bete ) anyway, jeśli nie będziecie mieli kompletu do pvp na dzisiaj to chętnie dołącze bo wczoraj zostałem brutalnie wyrzucony ale rozumiem, że mieliście ekipe ustawioną wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, ten "Lord Saladin" miał coś ciekawego? Nie miałem pojęcia, że tam stoi.. ;o

 

btw, jaki macie defense w postaciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

159

Co do nowych rzeczy z Iron Banner to wszystko jest w Galerii w moim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę tylko na chwilę przypomnieć o naszym fejsbookowym profilu :)

Adres mam w podpisie! Klikać, lajkować i budować społeczność drodzy parafianie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, ten "Lord Saladin" miał coś ciekawego? Nie miałem pojęcia, że tam stoi.. ;o

 

btw, jaki macie defense w postaciach?

159,

Tak mial jesli dobijesz rank 1 reputacji. To mozna kupic epicki cloak, recznik  i opaske.

Tak mozna kupic legendary ktore nie wymgaja 20 lvl.

Jednak poza wygladem naszej postaci nic one nie zmieniaja, ale wygladaja kozacko.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja mam tylko 154 obrony? Lipka troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy jest następny event  :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×