Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

On cały czas gra. Mieliśmy okazję grać z nim w oddzielnym teamie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie na jakiej zasadzie przydziela nagrody pomeczowe? Ja pie*****, wygrywam mecz na pierwszym miejscu, 5k punktów, 25 fragów, ratio ponad dwa i ch**, nagrodę dostaje 2, 3 i 4 miejsce, z czego ten z czwartego miejsca dostaje legendę na 20 poziomie (lol). Albo inny legendarny statek. Na 6 meczów Iron Banner wszystkie skończyłem na pierwszy miejscu w swoim teamie (wygrałem cztery), nagrodę dostałem raz i to jakiś szajs. Dzięki Bungie za te "unikalne permanentne nagrody za uczestnictwo".

:wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram caly czas.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to miał ktoś Marsa? Przez bite 2 godziny nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głównie Marsa i czasami Wenus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Marsa raz i w ogóle mi się ta mapa nie podoba. Venus wymiata.

 

Siriondel, ja mam tak samo. Ciągle pierwszy, a dobre itemy i tak dostaje ktoś inny. Losowo dobiera graczy, a szkoda.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam sie gralo wyjebiscie ratio win loose 6-2 chyba. 

 

Mega mega. Mi osobiscie ( no wiadomo na marsie nie gralem wiec o tej mapie sie nie wypowiadam) najbardziej podoba sie ziemia. Jakas taka swojska jest;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, non stop ziemia, Wenus i księżyc, Marsa na oczy nie wiedzieliśmy. Zamiast dać tylko Marsa i Ziemię to dali wszystko... Great job...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim obecnym w moim party dzisiaj za ten gwalt jaki zostal przeprowadzony na inncyh graczach :P. Tylko 2 przegrane, reszta same zwyciestwa, nawet fioletowa bron sie trafila w nagrode (oczywiscie od 20 lvlu - glupota).

 

Fajnie chociaz ze mozna bylo kupic unikatowe akcesoria na nasze postacie (plaszcz huntera i ta plachta titana wygladaja przezayebiscie) :).

 

 

@Pattison

 

My mielismy niezly balans, z 2 razy byl ksiezyc, z 4 razy mars i chyba 3 razy ziemia.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znów miałem na zmianę mars i Venus. Ziemia wpadła tylko raz.

Mars fajny ale według mnie punkty b i c są zdecydowanie za blisko siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim obecnym w moim party dzisiaj za ten gwalt jaki zostal przeprowadzony na inncyh graczach :P. Tylko 2 przegrane

Ciesze sie ze moglem byc autorem jednej z waszych przegranych ;) fajnie sie gralo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim obecnym w moim party dzisiaj za ten gwalt jaki zostal przeprowadzony na inncyh graczach :P. Tylko 2 przegrane, reszta same zwyciestwa, nawet fioletowa bron sie trafila w nagrode (oczywiscie od 20 lvlu - glupota).

 

No my też gwałty robiliśmy, szczególnie na początku. Aż nie wiedziałem o co chodzi, dosłownie rządziliśmy.

Wszebor nawet wyłapał epaxa Hand Guna, popatrzy sobie na niego w plecaku :P

Na początku myślałem, że jakaś drabinka jest i gramy od słabych do najlepszych, ale nie...

 

Ale parę meczy było wyrównanych i raz dostaliśmy w dupsko na księżycu, ale takie akcje co się tam działy to jeszcze nie miałem.

Walimy wszyscy w gościa, a jemu nic się dosłownie nie dzieje. I tak przez cały mecz...niby lag, ale tylko z tym jednym takie cuda były.

 

Żałuję, że nie zobaczyłem Marsa. Mam nadzieję, że jeszcze będą eventy w becie, ale raczej na bank, bo przecież Xboty też będą musiały mieć.\

 

PS.

Filmiki i screeny z Iron Bannera będą w Galerii :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze gram i obie nowe mapy są cały czas w obiegu. Mars IMO beznadziejny. Ciesny, pokręcony layout bez dobrych ścieżek, Ziemia tylko troszkę lepsza. Shores of Time najfajniejsza, First Light byłoby super bez Interceptorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia co @Siriondel. Mars ssie, wiele razy byłem pierwszy na liście, a jakiś złamas na czwartym miejscu otrzymał legendarny statek. Jeżeli chodzi o nie skalowanie w Iron Baner, to nie odczułem żadnej różnicy w porównaniu z Control, może z uwagi na bardzo wyrównanych przeciwników. Cały ten event był wielką lipą.

Edytowane przez Alison
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten event to pewnie tylko i wyłącznie test tego co będzie w pełnej wersji.

Różnice będzie czuć ogromną w pełnej wersji, jak będzie się miało full wypas postać to czuje, że będzie naprawdę różnica.

No, ale jak wszyscy będą na podobnym poziomie ze sprzętem to znowu wyrównany mecz. Mimo wszystko zawsze to jakaś różnorodność.

 

Mam nadzieję, że jutro może też coś zrobią, bo gadali, że cały weekend mogą być niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech udostępnią tą misją fabularną na księżycu.. Nie wierzę, że dali ją do bety, a ona będzie ciągle zablokowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem oszczędzać PS4 w takie upały jak teraz są, ale niestety Destiny nie pozwala.

Zagrałem dwie rundki na evenvie, niby ok, ale jednak wolałem polatać po Rosji ze znajomymi pozabijać boty.

PvP na początku strasznie chaotyczny, ale to kwestia czasu żeby się przyzwyczaić.

Także liczę, że udostepnią nam księżyc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze moglem byc autorem jednej z waszych przegranych ;) fajnie sie gralo ;)

 

No zrewanzowales sie, wpierw my wygralismy :p. Grales z jakas ekipa czy randomami ? Bo w tym drugim meczu mielismy przy 2 gosciach takie kvrewskie lagi ze do szewskiej pasji mnie to doprowadzalo. Strzelam do jednego caly magazynek, zbijam mu tylko tarcze (wyklinam jego ugandzkie lacze w myslach), on mnie zabija 1 strzalem i tarcza magicznie mu sie odnawia.

 

 

A tak w ogole to niezle mi Fist of HavocTitana nie wchodzil dzisiaj, wymienilem przed eventem skill dzieki ktoremu na sprincie dalej siegam Fistem i kompletnie stracilem wyczucie ... zreszta sami zobaczcie :D

 

 

Chwile mi zajelo ogarniecie, ale mysle ze bedzie juz tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne eventy Iron Banner:

 

- 20 lipca - godzina 4:00 (nad ranem)

- 20 lipca - godzina 23:00 (tak jak wczoraj)

- 21 lipca - godzina 4:00 (nad ranem)

 

Godziny podane przez Bungie, także żadnej ściemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą się tym eventem wypchać.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita, usiadłem o 22 od niechcenia zobaczyć czym się wszyscy tak podniecają, no cóż jest 3:41 i właśnie się kładę. Myślę że to wystarczająca rekomendacja

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się jeszcze zastanawia nad miejscówkami? Tutaj wszystko co będzie w Destiny i ewentualnie w późniejszych DLC:

 

uouxTrS.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne eventy Iron Banner:

 

- 20 lipca - godzina 4:00 (nad ranem)

- 20 lipca - godzina 23:00 (tak jak wczoraj)

- 21 lipca - godzina 4:00 (nad ranem)

 

Godziny podane przez Bungie, także żadnej ściemy :)

 

Europa dziękuje bungie za te jakże przystępne godziny.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godziny są ok - przynajmniej robi się chłodniej :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×