Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Godziny są ok - przynajmniej robi się chłodniej :P

Tak, ale niektorzy pracuja. Ja akurat jutro prace zaczynam wyjatkowo o 9. Wiec dzisiaj o 23 pojde. Ale gdybym szedl jutro na 6 to musialbym odpuscic potrzebuje 5h snu, za stary juz jestem;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale niektorzy pracuja. Ja akurat jutro prace zaczynam wyjatkowo o 9. Wiec dzisiaj o 23 pojde. Ale gdybym szedl jutro na 6 to musialbym odpuscic potrzebuje 5h snu, za stary juz jestem;p

Miłość wymaga poświęceń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia. Powiedz mi lepiej jak sprawdzic reputacje z dana frakcja nie bedac w grze;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna, tak się podjarałem,  że złożyłem zamówienie na Ghost Edition :D. Musiałem wybrać paczkomat :D bo jak ktoś zobaczy, że wydałem na grę tyle siana, to nie da mi żyć XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ktoś wie na jakiej zasadzie przydziela nagrody pomeczowe? Ja pie*****, wygrywam mecz na pierwszym miejscu, 5k punktów, 25 fragów, ratio ponad dwa i ch**, nagrodę dostaje 2, 3 i 4 miejsce, z czego ten z czwartego miejsca dostaje legendę na 20 poziomie (lol). Albo inny legendarny statek. Na 6 meczów Iron Banner wszystkie skończyłem na pierwszy miejscu w swoim teamie (wygrałem cztery), nagrodę dostałem raz i to jakiś szajs. Dzięki Bungie za te "unikalne permanentne nagrody za uczestnictwo".
:wallbash:

Ja też dostałem jedną gównianą nagrodę za 2h siedzenia w nocy i nie spania :P

Ogólnie mecze wyrównane w 1 chyba była przewaga większa przeciwnika. Ja tam grałem z randomami i grało się nawet nieźle..

 

 

Kolejne eventy Iron Banner:

 

- 20 lipca - godzina 4:00 (nad ranem)

- 20 lipca - godzina 23:00 (tak jak wczoraj)

- 21 lipca - godzina 4:00 (nad ranem)

 

Godziny podane przez Bungie, także żadnej ściemy :)

Ale chu.owo dobrane godziny :/ Ani razu nie zagram bo na 7 do pracy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja też dostałem jedną gównianą nagrodę za 2h siedzenia w nocy i nie spania :P

Ogólnie mecze wyrównane w 1 chyba była przewaga większa przeciwnika. Ja tam grałem z randomami i grało się nawet nieźle..

 

 

Ale chu.owo dobrane godziny :/ Ani razu nie zagram bo na 7 do pracy :/

 

Tak bywa ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto siedzieć na Eventach ? jakieś itemy są za to ? 
Albo będzie coś z bety do Premierówki? :P jakiś item/skin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto siedzieć na Eventach ? jakieś itemy są za to ? 

Albo będzie coś z bety do Premierówki? :P jakiś item/skin?

Uj z itemami;p RADOCHA plynaca z nieskalowanego pvp bezcenne;ppppppppppppppppppp

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety też ani razu się nie pojawie :/ również na 7 do pracy... nie miałbym totalnie nic przeciwko jakby te eventy trwały np 24h :P za zaliczenie wszystkich eventów coś się dostaje? Bungie mówiło, że ci co grają w bete dostaną coś w pełnej wersji gry (chyba chodziło o coś co będzie w ostatni dzień)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia. Powiedz mi lepiej jak sprawdzic reputacje z dana frakcja nie bedac w grze;p

Powiem Ci, że nie znalazłem czegoś takiego na stronce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nie znalazłem czegoś takiego na stronce :/

No wlasnie;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zrewanzowales sie, wpierw my wygralismy :p. Grales z jakas ekipa czy randomami ?

Randomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak większość ma 8 level i podobne bronie to nie odczujesz różnic bo jak?

Ale jak trafisz leszczy na niskich levelach to rzeźnia. Wygraliśmy ostatnio 20k do 5k. Co kto lubi, nam się podoba.

 

To fakt, nie odczułem tego zbytnio, bo grałem w większości z ludźmi z ~8 lvla, choć był typek, który zabijał mnie na kilka hitów, a jego trudno było położyć w kilkunastu strzałach.

Miałem praktycznie cały czas Wenus, Mars trafił się na dwie ostatnie rozgrywki i jest nawet znośny. Dostałem bron o nazwie "Timur`s Lash" o wartości ataku 358, ale dostępną od 20 lvlu... Z tego co słyszałem, twórcy nie planują podnosić maksymalnego poziomu w becie, więc może jest jednak szansa, że wyposażenie i statystyki będzie można przenieść do pełnej wersji gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, nie odczułem tego zbytnio, bo grałem w większości z ludźmi z ~8 lvla, choć był typek, który zabijał mnie na kilka hitów, a jego trudno było położyć w kilkunastu strzałach.

Miałem praktycznie cały czas Wenus, Mars trafił się na dwie ostatnie rozgrywki i jest nawet znośny. Dostałem bron o nazwie "Timur`s Lash" o wartości ataku 358, ale dostępną od 20 lvlu... Z tego co słyszałem, twórcy nie planują podnosić maksymalnego poziomu w becie, więc może jest jednak szansa, że wyposażenie i statystyki będzie można przenieść do pełnej wersji gry? 

 

Też tego nie rozumiem, wypadła mi broń na 20 lv. Nie można jej założyć. A jak się nie przeniesie do pełniaka to będzie kompletny B/S.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i poco ? nazbierasz teraz itemki i co będziesz robił jak wyjdzie gra 

i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i poco ? nazbierasz teraz itemki i co będziesz robił jak wyjdzie gra

i

Jak to co? Jeżeli ta gra miała by mieć tylko tyle contentu, że w becie ogarniesz wszytko i na pełną wersję nic nie zostanie, to po co w ogóle zawracać sobie nią głowę? W takim wypadku obietnice o największej i najbardziej ambitnej grze nic by nie znaczyły.

To ma być zabawa na lata, a nie na tydzień.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 9, ale do tej pierwszej się jeszcze przykaram.

Na razie tryb skalowania mi się nie podoba, bo ze swoimi gównianymi to itemami ledwo daje radę :-D

PS: Ja jestem tym ziomkiem który na 4 miejscu dostał epica (aka epax) Hand gun na 20 lvl. Jak pamiętam to 356 dmg

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym lvlu te nasze klasy będą jakieś zróżnicowane?

Mam wrażenie,ze w becie to jeden UJ kogo wezmiesz i tak każdy strzela tak samo i ma podobne umiejętności.

Różnica to granat u umiejętność specjana.

Klasy będą miały wybór talentow jak np w wowie?

Gram titanem i to chyba ma być jakiś tank,ale ginę jak szmata i tak:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się jeszcze zastanawia nad miejscówkami? Tutaj wszystko co będzie w Destiny i ewentualnie w późniejszych DLC:

 

uouxTrS.png

 

Nie bedzie marsa ani venus do swobodnego latania :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no fakt, dziwne. Mam nadzieje, że to tylko niedoróbka jakaś. Pamiętajmy, beta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

- Widać już klan.

- Jest limitka i Ghost Edition w Empiku :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars będzie na bank do biegania, tak samo jak Wenus. Teraz sobie przypomniałem jak gadali o questach i Strike'ach na tych planetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by jeszcze dać listę ludzi z klanu którzy są online (coś na wzór listy znajomych).

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Jeżeli ta gra miała by mieć tylko tyle contentu, że w becie ogarniesz wszytko i na pełną wersję nic nie zostanie, to po co w ogóle zawracać sobie nią głowę? W takim wypadku obietnice o największej i najbardziej ambitnej grze nic by nie znaczyły.

To ma być zabawa na lata, a nie na tydzień.

a co ty myślisz jaki będzie content?  na lv 20 tylko  zbieranie fioletowych itemów zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×