Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

A to już wiem że mogę wytknąć kolesiowi błąd w programie ;D bo powiedział że będzie OpenBeta od 23 Lipca ;d 

 

Anywhoo ja bety i alphy omijam. Spokojnie wytrzymam do premiery ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie widzieli a się interesują. Trochę info o subclassach.

 

Warlock

 

 

Hunter

 

 

Titan

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem betę i pograłem odrobinę, zacząłem Warlockiem (w RPG zawsze gram magami), ale szybko zmieniłem na Huntera, dobiłem do 4 lvl jak na razie. Gra się przyjemnie, ale bez jakiegoś szału, może dlatego, że gram sam. Mam też kilka pytań do dłużej grających:

Jak na razie przy każdym awansie odblokowuję następną umiejętność w kolei, czy później jest jakaś możliwość zmiany tych perków albo możliwość decyzji co kupujemy? Bo jeśli np. dwóch titanów na tym samym poziomie różni się wyłącznie ekwipunkiem to trochę słabo.

Po drugie PvP odlokuje się dopiero po wszystkich misjach story?

Na koniec czy nie boicie się że teraz grając w betę zamęczycie grę i nie będzie wam się chciało grać we wrześniu?

Btw ktoś się orientuje do kiedy trwa beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wątek od kiedy postanowiłem sprawdzić betę, czyli od kilku dni. Ponad 100 stron wątku to jednak sporo do nadrobienia, dlatego byłoby miło, jakby ktoś mi jednak odpowiedział. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś muszą mieć jakiś problem z serwerami , za dużo ludzi pewnie gra bo trzy razy mnie pod rząd wywaliło z pvp i raz pve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak się przechodzi misję w fireteam to level przeciwników jest większy? Na pierwszym razem zabiłem Wizarda bez problemów. Moby miały 3 level tak jak i ja. Drugi raz podchodziłem w teamie 2 osobowym (oboje 4 level) i juz przeciwnicy mieli 6lev. W końcu dalismy sobie spokój. Na początku myślałem że był ustawiony poziom hard. Ale gdy chce dać resume mission to jest napisane że to poziom normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem betę i pograłem odrobinę, zacząłem Warlockiem (w RPG zawsze gram magami), ale szybko zmieniłem na Huntera, dobiłem do 4 lvl jak na razie. Gra się przyjemnie, ale bez jakiegoś szału, może dlatego, że gram sam. Mam też kilka pytań do dłużej grających:

Jak na razie przy każdym awansie odblokowuję następną umiejętność w kolei, czy później jest jakaś możliwość zmiany tych perków albo możliwość decyzji co kupujemy? Bo jeśli np. dwóch titanów na tym samym poziomie różni się wyłącznie ekwipunkiem to trochę słabo.

Po drugie PvP odlokuje się dopiero po wszystkich misjach story?

Na koniec czy nie boicie się że teraz grając w betę zamęczycie grę i nie będzie wam się chciało grać we wrześniu?

Btw ktoś się orientuje do kiedy trwa beta?

1. Z tym rozwojem postaci, to co widać w menu może być mylące. Umiejętności podstawowe są tylko w pierwszym, najwyższym rzędzie tych "kółek". Kolejne rzędy to są ulepszenia albo warianty tych podstawowych, w tym drugim przypadku możesz mieć aktywny tylko jeden z nich. Nie potrzeba awansować na kolejny poziom żeby je wykupić, one odblokują z się z czasem same, choć nie do końca wiem od od czego zależy szybkość z jaką się odblokowują. Być może jest tak, że gra nadal liczy EXP "w tle" i przydziela kolejne skille, ale nie pokazuje się to na pasku poziomu, żeby ograniczyć sprzęt. Pełniak pokaże o co będzie chodzić - może będzie jak mówisz i będzie kupa, ale osobiście nie wierze, że Bungie odstawi taką fuszerkę i nie da robić buildów :P

2. PvP odblokuje się na 5 poziomie.

3. Skoro gramy to się nie boimy :P Jak zamiast jednej takiej mapy jak Cosmodrome dostaniemy 6 albo więcej (a na każdej kupa misji, Strików i Raidów) plus 6 trybów PvP, to sorry, zamęczyć to ciężko :P Nie ma co ukrywać, że gra jednak wciąga.

4. Beta trwa do końca przyszłego tygodnia.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak ze odblokowuje sie wraz z używaniem. Choć w sumie to obstawiałbym tak jak ty ze wraz z expem.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dojść do trypu "Multiplayer". Gdzie on się znajduje? Bo z tego co widzę to tylko coop jest :P  "Tak jestem nie ogar.." :biggrin:

Mam tylko Tower,Moon i Earth

Edytowane przez Lemon95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dojść do trypu "Multiplayer". Gdzie on się znajduje? Bo z tego co widzę to tylko coop jest :P  "Tak jestem nie ogar.." :biggrin:

Mam tylko Tower,Moon i Earth

Crucible - mała planeta po prawej stronie ziemi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz ją miał od 5 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jej nie mam :biggrin:, posiadam 6 poziom

Edytowane przez Lemon95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jej nie mam :biggrin:, posiadam 6 poziom

Musisz iść w mieście pogadać z NPC. Jest on po prawej stronie w korytarzu, którym idziesz do swojego class mastera. 

Edytowane przez Shintokatana
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, zaraz to uczynię!

 

EDIT:

Działa już, dzięki wielkie ;-)

Edytowane przez Lemon95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść w mieście pogadać z NPC. Jest on po prawej stronie w korytarzu, którym idziesz do swojego class mastera.

...A to nie było częścią questu?

Wydawało mi się że prędzej czy później i tak trzeba do niego iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Kupiłem sobie legendarny emblemat za 1000. I tak chyba pieniądze w becie mało się przydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druzyny przeciwne w dzisiejszym evencie mialy z nami ciezkie zycie, ani jednej przegranej :P

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyc pierwsza sniperke (5 lvl Hunter) ?

P.S.
Zapraszam do wspolnej gry i ogladania DESTINY live PS4 codziennie:  www.twitch.tv/leito_pl
PSN: Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jednak Galahad nawet B na PVP wymiata.

Gość nim kosił jak posrany. Wypada się zaopatrzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×