Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Tej no prosze Cie;) zdarzają się takie podania ale nie przypominam sobie meczu gdzie zespół grałby w ten sposób przez całe 90min i miał dzięki takiej "pseudotaktyce" kilkanaście sytuacji sam na sam... Odkąd gram w PESa a jest to od edycji 2004 to oczywiście, że używałem i używam trójkąta nadal, ale sytuacje gdzie się uciekało były znikome a w tej odsłonie to jest ewidentnie błąd w grze. A ten filmik co wkleiłeś to nic innego jak genialne podania w kilkunastu meczach gdzie pewnie na jeden mecz zdażyło się takie podanie i to pewnie po jakiejś kontrze lub po prostu błędu taktycznego obrońców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasłyszane nieopodal:

"HEART" będzie działać tylko offline :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to będą oprawy na stadionach. Ma to w jakiś sposób działać na piłkarzy - mecze away i home, a przede wszystkim derby. Zależy to także ilości kibiców każdej z drużyn.

Tak podobno będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka postów wyżej było o tym :)

 

I koledzy wyżej właśnie o tym piszą i będzie to działać na piłkarzy w meczach offline, co jest dobrym posunięciem ze strony Konami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy demo wyjdzie....Gdzieś czytałem, że podobno ma wyjść jedno demo w sierpniu ale czy to prawda hmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaże się pod koniec miesiąca, kiedy mają ogłosić datę wydania dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że te HEART(ja to nazywam handicapem) będzie można i w offline wyłączyć bo tak to to porażka na całej linii żeby jeden z zawodników miał handicapa to nie do przyjęcia w grze w której jest rywalizacja. Niech moce przerobowe idą całe w gameplay a nie jakieś śmieszne udziwnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby nie do przyjęcia? Ja widzę w tym spory element realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, o ile nie będzie to przesadzone to jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra video a nie realizm.Za takie zbliżenie do realizmu to ja im dziękuję. W grze Video w tym przypadku gatunku sportowy główne założenie to rywalizacja na w miarę równych zasadach a wprowadzając handicapa niszczą te równe zasady dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z demem cisza,a w tamtym roku 20 lipca już można było testować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku maja dopiero oglosic pod koniec lipca kiedy wyjdzie demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś nowego do poczytania dzięki baku83. Szykuje się ogrom zmian a więc przydał by się Pes w końcu po polsku aby wszytko skumać ale skoro Galapagos nic nie daje znać to można chyba zapomnieć o tym. Gra niby gotowa w 80% to w sumie mało bo zostało 2,5 miesiąca do premiery gdzieś, ciekawe oby nic na szybko nie spieprzyli znowu. A Hearts to tak jak mówię i zdania nie zmienię to po tym artykule jak nic napawa handicapem i momentum. Proste Hearts może urozmaicić grę jeśli nie przesadzą albo ją całkowicie zniszczyć jeśli pójdzie coś nie tak z implementacją tego dziwnego handicapa. Eh napalonym się już jest strasznie na tego PES rok temu to się już grało w demo a tu czekać do końca lipca na ogłoszenie dema dopiero coś wolno to idzie ale niech dłubią i nas sponiewierają pełną wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :)

 

Możliwe że gra jest już w większości skończona, a w to co grali mogło być wersją z E3 skoro dostępne były tylko dwie drużyny (Bayern i Santos).

Ale nic sie nie poradzi, trzeba czekać najpierw do dema (obstawiam sierpień), a potem już do pełnej wersji w październiku.

Chyba dawno nie czekałem tak za grą jak za nowym PESem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepokoją mnie plotki na temat bramkarzy. Podobno nadal nie jest z nimi najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega pozytywne zaskoczenie. Hovak w kwestii fizyki to dalej dla mnie top topów. Niech już ogłaszają tą datę dema i mogli by zaskoczyć że góra tydzień po ogłoszeniu dema mogło by owe wyjść. Eh no jest podnieta nową odsłoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder zamówiony :) pan z ultimy zapewniał że przyjdzie do mnie gra dzień lub dwa przed premiera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 ostatnich latach z Fifą szykuje się mój powrót do PES'a. Bardzo się cieszę, że Konami się zbroi. Najwyższa pora zrobić psikusa EA i utrzeć im nosa ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to lojalność, czy naiwność? :)

Tzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×