Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn widzialem, że czytasz zagraniczne fora. A tam jest jeden wielki lament, odnośnie bramkarzy. Nie wiem do końca o co im chodzi, bo  z jednej strony mówią, że są tragiczni a z drugiej, że nie są gorsi niz w pes 2013... a dla mnie w pesie 2013 byli przyzwoici.

Takze traktuje to jako jedna wielka niewiadomą... Ja na preorder zdecyduje sie jedynie po ograniu dema. Niestety, po tylu latach posuchy nie mam zaufania do konami. Nawet po tak obiecujacych gameplayach bo te... zwalaja z nog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na demo po Gamescomie, czyli na początku września. Nie chce znow dostać jakiś niedopracowanyny produkt i jeszcze w 2 wersjach. Jedno demo, ale solidne!

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak miales 2 dema, to byly niesolidne? Dla mnie byly podobne.... wiec moga byc i dwa dema. I tak demka roznia sie od finalnego produktu, wiec co za różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były beznadziejne bo roznily sie od siebie i znowu dawały furtkę Konami do mówienia w stylu " Bramkarze bedą poprawieni w drugim demie, potem w pełnej wersji, a na koniec,ze wyjda patche". W pierwszym tempo było wolne, natomiast w drugim juz szybsze. Strzały w pierwszym były spoko, a w drugim juz niestety spaprane etc. Czlowiek sam nie wiedział co o tym sadzić. Chce jedno demo, które bedzie jak najbardziej zbliżone do pełnej wersji patrz FIFA :)

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz w demie bramkarza - gniota, to mozesz byc pewny, ze konami znow sie osralo i nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nawet, jakbys mial do czynienia z kodem 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bramkarze w FIFA 13 sa wręcz idealni. Animacje oraz AI sa na najwyższym poziomie. Tego oczekuje w Pes 2014, ale myśle, ze Konami jeszcze w tym aspekcie nie złapie FIFA. Chciałbym sie miło zaskoczyć, ale nie wierze w to, ze bramkarze bedą tacy jak w FIFA.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba możesz być już pewien :) Kwestia, jak bardzo beda niedorobieni i czy bedzie sie dalo to przetrawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze, ze demo pojawi sie jeszcze w tym miesiacu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn widzialem, że czytasz zagraniczne fora. A tam jest jeden wielki lament, odnośnie bramkarzy. Nie wiem do końca o co im chodzi, bo  z jednej strony mówią, że są tragiczni a z drugiej, że nie są gorsi niz w pes 2013... a dla mnie w pesie 2013 byli przyzwoici.

Takze traktuje to jako jedna wielka niewiadomą... Ja na preorder zdecyduje sie jedynie po ograniu dema. Niestety, po tylu latach posuchy nie mam zaufania do konami. Nawet po tak obiecujacych gameplayach bo te... zwalaja z nog.

 

Gdzieś ostatnio czytałem, niestety nie podam Ci źródła, bo nie pamiętam co to była za strona, że bramkarze zostali właśnie poprawieni względem 13. Ale tak jak piszecie, wszystko wyjdzie po zagraniu w demo :)

Zamawiając już teraz preorder po prostu wierzę, że PES 2014 będzie super grą, co wszystko wskazuję że takową będzie :)

Fifa jakoś w tym roku kompletnie mnie nie przekonuje, już 13 mnie po pewnym czasie nudziła i irytowała. Dlatego w tym roku powiedzmy w ciemno daję szansę PESowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby... codziennie odswieżam fora z nadzieja, ze w koncu zobacze date wydania dema ;)

Słuchy chodzą, że gra wjedzie do sklepów 4 października!

http://pesnews.net/pes-2014-data-de-lan-amento-e-mais-novidades.448e92634a02c078b27d83033b8c31b2.htm

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data jest nieoficjalna, wiec trzeba brać poprawke na to.

kolejna data jaka sie pojawia to 16 września w stanach...

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bramkarze w FIFA 13 sa wręcz idealni. Animacje oraz AI sa na najwyższym poziomie. Tego oczekuje w Pes 2014, ale myśle, ze Konami jeszcze w tym aspekcie nie złapie FIFA. Chciałbym sie miło zaskoczyć, ale nie wierze w to, ze bramkarze bedą tacy jak w FIFA.

 

Oby  nie byli tacy jak w Fifie... ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=qy3H-5YG8HQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Rozbawiaja mnie takie filmiki. Gram juz trochę w FIFA 13 i nie spotkałem sie takimi sytuacjami. Szukanie bugow na siłę. Ogolnie bramkarze sa na bardzo dobrym poziomie patrząc pod katem AI oraz animacji.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby skopiowali GK z fify, usunęli sweet spoty i zbalansowali strzały z dystansu - byloby kozak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno, nie potwierdzona informacja, demo ukarze się w ostatnim tygodniu sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh jak doczytałem w ostatnim tygodniu to liczyłem że lipca a tu koniec sierpnia. Strasznie długo trzeba czekać niefajnie. A co do filmiku bramkarzy to troche nieuczciwe to bo takie filmiki można zrobić z każdą jedną grą i uwypuklić takie bugi a nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, na poprawienie bramkarzy czekam od PES 3, bo z tym numerkiem rozpoczynałem swoją przygodę z PES. I co roku to samo... każdy ma wielkie nadzieje, a gdy pojawiają się informacje, że bramkarze nie są ogarnięci to co roku można przeczytać: "poprawią", "dużo czasu", "to był niski poziom trudności" itp. a w pełnej wersji nic się nie zmienia. Oby tym razem było inaczej, chociaż to zwykła naiwność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalezione na innym forum:

 

 

 

tweet dodany 'w kierunku' naszego ukochanego Adama Bhattiego:

"Grałem dzisiaj w PES 2014 we Francji. Jest nieprawdopodobny! Król powrócił!"

oraz inny post już samego Adama:

"Wszyscy wiedzą że lipiec nie ma 24 dni. 'Informacje o demie przyjdą na końcu miesiąca'. Poczekajmy chociaż do 31'ego zanim zaczniemy płakać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Adam, to jest przekomiczna jednostka. Rok w rok wrzeszczy, że król powraca. **uj z nim i jego osądami, że się tak wyrażę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daty premiery:

Europe - September 21, 2012
Americas - September 25, 2012

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaje....fajnie! :D 

 

Jest to oficjalne info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet, nadal ploty na forach ludzie rzucają. Z tym że te wygladaj calkiem pradopodobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×