Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma piernik do wiatraka? To, że nie grałem w Fallout 1 i 2 nie oznacza, ze macie wychwalać 3 lub 4. Co to ma do rzeczy? :)

Dużo jest przykładów gier, gdzie 1 czy 2 były i są lepsze od nowszych. z filmami jest tak samo.

 

głupie jest wychwalanie F4 z tego powodu, że jesteście fanami serii i F1 i 2 były cudowne ;) Były, z tym się zgodzę. Ale F4 już nie jest i nie będzie. W końcu zrozumcie to a nie krzywo zachwalacie tą mydelniczkę pod nazwą Fallout 4 :)
Dla mnie to mydelniczka, gra jedna z wielu, jedna z niewielu na które popatrzyłem i od razu mnie zniechęciły i odepchnęły. Popatrzcie na rzeczywistość, na realia jakie są obecnie :)

 

Wiele gier miażdży na śniadanie Fallout 3 i 4. Zjada ich jednym kęsem :) Jeżeli ta gra będzie chociaż nominowana do gry roku to nie mam pytań.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na YT i mi wystarczy.

Nie mów, że poprzez YT nie oglądałeś żadnego gameplaya tylko kupujesz kota w worku?

Ja zawsze spoglądam na gameplay i wiem czy warto kupić grę czy nie. Tak jak widziałem Wieśka, Assasina, Until Down, czy inne gry tak się przekonałem do nich i naprawdę tak było.

Tutaj przy F3 była dla mnie tragedia i męczarnia na to co widzę, to co oglądałem. Nie miałem chyba nigdy przy żadnej grze takiego znudzenia i dramatu jak zobaczyłem F3. Nie rozumiem wielkiej podniety tym tytułem.

Przy F4 jest podobnie, dla mnie byłoby karą granie w taką grę. Gdybym dostał ją na urodziny uznałbym, że ktoś zrobił mi niesmaczny żart lub kpi ze mnie.

 

Oczywiście gdybym nie wiedział z czym to się je to byłoby ok, zobaczyłbym samo pudełko z F4 i bym się uśmiechnął, bo jedynie w tej grze udało im się tylko pudełko ze zdjęciem  :) Nic więcej. Ale gdybym już włożył grę do konsoli bym ją szybko wyłączył i niedowierzał, że ktoś mi zrobił tak okrutny żart wręczając mi w urodziny tą grę.

 

PS. I będę karcił tą grę, bo ona nie zasługuje na miano gry roku i będę bronił inne gry (wielu z Was na tym forum uważa, że to gra roku). Nie podoba mi się podnieta fanów tej serii i uważanie, że to gra roku :) to dla mnie śmieszne. To, że F4 kupi głosy recenzentów 10/10 to jest niesprawiedliwe i nie zasługuje według mnie na 6/10.

Cholera jasnowidz, już wie co i jak, wie jakie oceny dostanie gra i że będą one kupione, gry przechodzi na YT i mu to wystarcza. Zrób wszystkim przyjemność i nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Jak obejrzę sobie jak ktoś jedzie nowym focusem to będę wiedział jak się prowadzi? Idąc takim tokiem rozumowania widząc filmiki z Feza mógłbym powiedzieć że to idiotyczna gra z pikseliozą i jakimiś idiotycznym "przerzucaniem" widoku, a grając w nią człowiek wie że to coś więcej. Nie chcę gloryfikować tutaj Falloutów bo za grafikę w "nowych" odsłonach należy się firmie solidny kopniak w dupala, ale tutaj też chodzi o coś więcej. Nie odpaliłeś nawet gry, widziałeś szczątki gameplayu i screeny oraz system perków i już wiesz że ta gra jest żartem, że nie chciałbyś jej dostać nawet w prezencie. Dla mnie jesteś kolejnym ignorantem żeby nie powiedzieć więcej nie narażając się na bana. Doczekał się człowiek czasów że ignorant oglądający gry na YT będzie mi mówił że wie wszystko najlepiej, ba wystawi nawet grze ocenę przed premierą, oceni gameplay, wypowie się nawet na temat kupowania recenzentów. Poza tym zrozum geniuszu że każdy ma prawo lubić co innego dla jednego GOTY będzie genialny Wiedźmin 3, ale już dla drugiego już Black Ops 3, dla jeszcze innego Halo 5 czy nowy Tomb Raider, albo Bloodborne, a dla niektórych którzy czekali na powrót na pustkowia grą roku będzie gra ze słabą grafiką, ale genialnym klimatem i klimatyczną muzyką czyli Fallout, nawet pomimo tych wszystkich minusów nawarstwiających się przed premierą.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spinania się, te gry które wymieniłeś biją o głowe ten twór zwany F4 :)

Konic, kończę w tym temacie. Miłego grania w mydelniczkę nie wartą więcej niż 140 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spinania się, te gry które wymieniłeś biją o głowe ten twór zwany F4 :)

Konic, kończę w tym temacie. Miłego grania w mydelniczkę nie wartą więcej niż 140 zł :)

Biją bo? Grałeś w te gry czy widziałeś na YT? Fallout już wyszedł i ukończyłeś? Kończ bo człowieka krew zalewa na widok takiego osobnika nie widzącego różnicy pomiędzy zagraniem w grę, a obejrzeniem na YT. Najgorsze że takich jak Ty jest coraz więcej, kiedyś żeby wypowiedzieć się na temat gry trzeba byłą w nią zagrać dziś byle pajac obejrzy fragment na YT i będzie ci smrodził opinią bo stawia = pomiędzy obejrzeć i zagrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi 5 minut gameplayu i umiem stwierdzić czy gra jest kozacka, czy warta zagrania, lub przereklamowana. I stwierdzam, że ten F3 i F4 jest zdecydowanie przereklamowane.

Mnie krew zalewa jak czytam, że to ma być gra roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rafallo to zwykly troll jest. Specjalnie podkreca atmosfere aby pojawial sie flame, wiec dajmy juz spokoj. Gra jeszcze nie wyszla wiec poczekajmy z ocenami do premiery :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie troll, tylko umiem stwierdzić fakty ;) To, że wielu z Was nazywa F4 grą roku to mnie krew zalewa. Bez powodu bym tu nie pisał. I będę bronił innych gier, bo na grę roku zasługuje kilka gier, ale na pewnie już nie F4.

Gdybym nie zobaczył tych herezji pisanych w tym temacie nawet bym się nie udzielał tutaj. Wiele jest gier gorszych od F4 i tematów na tym forum, ale ja tam nic nie komentuje, bo tam nikt nie nazywa, że to będzie gra roku, że to coś niesamowitego.

Tutaj wiele ludzi nie może się pogodzić z faktem, że F4 to już nie ten sam co 1 i 2.
Spojrzycie na świat obiektywnie, zobaczcie że są inne lepsze gry w 2015r (nawet z 2012), które zjadają F4 na dzień dobry nie tylko gameplayem, ale grafiką, itd.

 

Na tym kończę w tym temacie do dnia premiery. Kupujcie z rozmachem kota w worku i grajcie w tą mydelniczkę :) Cieszę się również z Waszego szczęścia.
Bywajcie :)
 

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafalala nie brnij w to dalej, bo Ci nie idzie. Meliski sobie zaparz i pooglądaj youtube.

Wyraziłeś swoje zdanie i luz, ale drążeniem tematu za wszelką cenę tylko osiwiejesz pod pachami :)

 

Swoją drogą ja jestem jakiś dziwny bo f3 mi się podobał, w 1 i 2 nie grałem i nigdy nie oglądałem żadnego gameplaya na youtube żeby ocenić czy warto kupić grę.

Wolę poczytać reckę w extrimie i wejść na nasze forum, potem odsiać tych co oceniają po youtube i wtedy decyduję.

Albo jakąś grę bardzo chcę i po prostu kupuję.

A grą roku jak najbardziej powinien zostać Wiesiek - tu pełna zgoda.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytać kupioną reckę? To się mija z celem.

Lepiej zobaczyć w praniu jak gra wygląda niż czytać czasami herezje na różnych portalach, które zostały zaproszone na jakiś bankiet i kupione przez różne studia.

Już było wiele takich przypadków.

nie ma to jak własny ogląd sytuacji, czy to gdzieś na YT, czy na targach w Wawie, Poznaniu, czy u kolegi. To jest według mnie najważniejsza recka a nie przekupionych portali.

 

Koniec już w tym temacie,

Do premiery. Przyjdę tu i na pewno ocenie tą grę jeszcze raz jak zobaczę ją na YT, na żywo na targach lub gdzieś u kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem wyciekła kompletna mapa. Wprawdzie bez lokacji ale pokazuje że teren gry to jakieś 44km kwadratowe.

 

Tak z ciekawości - ile miał Skyrim bez dodatków?

 

Ja nie kupuje F4 na premierę, trochę poczekam, aż ten kurz opadnie i pojawią się pierwsze oceny oraz konkretne recenzje. Chciałbym, aby F4 był jakimś ciekawym shooterem co odróżniałoby tę produkcje od innych fps-ów (nie wliczając w to klimatu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafallo z was robi beke. Albo to troll albo jakiś dzieciak. Ignorujcie go a nie jeszcze dyskutujecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się "trójka" oraz NV bardzo podobała, dlatego nie mogę się doczekać nowej odsłony.

 

rafallo bardzo mi się podoba co napisałeś w ostatnim akapicie swojego postu: "Na tym kończę w tym temacie".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - ile miał Skyrim bez dodatków?

 

Ja nie kupuje F4 na premierę, trochę poczekam, aż ten kurz opadnie i pojawią się pierwsze oceny oraz konkretne recenzje. Chciałbym, aby F4 był jakimś ciekawym shooterem co odróżniałoby tę produkcje od innych fps-ów (nie wliczając w to klimatu). 

 

skyrim mial 37 km także bez szału mapa- na pewno nie 2x większa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w Skyrimie dużą część stanowiły różnego rodzaju niedostępne góry, których tutaj pewnie za wiele nie będzie, tym niemniej szału i tak nie ma. Z drugiej strony kwestia tego jak twórcy zagospodarują tę przestrzeń.

 

Sam się specjalnie nie napalam na tego Fallouta, bo marzy mi się raczej nacisk na RPG a nie shootera, ale na pewno obejrzę grę na youtubie żeby wiedzieć czy jest dobra. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki Skyrim + woda ktora wypelnia pewnie reszte tych 44km

 

A propos palacego sie psa na gifie z wczoraj xD

 

Edytowane przez Juliusz Cezar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W prawym dolnym rogu znajdziecie skalę i podaną w stopach wielkość całego obszaru. 145.800 stóp, to w przeliczeniu nieco ponad 44 km2. Jeśli popatrzymy na liczbę, to może ona faktycznie wydawać się spora, jednak warto zwrócić uwagę, że wielkość Novigradu oraz Ziemi Niczyich w Wiedźminie 3 zamyka się w około 136 km2.  W Falloucie 4 zwiedzimy mniej niż 1/3 tego terenu, a trzeba pamiętać, że w grze CD Projekt RED wędrowaliśmy także w inne miejsca, takie jak Skellige."

 

grafika słaba, mapa nie taka duża jak zapowiadali, filmiki na razie dołują -to już tylko mityczny "klimat" został

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wiekszosci z was pewnie to bedzie pierdoła, ale moze niektrych to interesuje - w poprzednich falloutach jak chowales bron to byla widoczna na postaci, np hunting rifle na plecach lub pistolet na biodrze, w tej czesci chowamy bron do innego wymiaru niestety, a potem oczywiscie z innego wymiaru ją wyciagamy jak sie walka zaczyna.

 

Mam nadzieje ze mody szybko trafia na konsole...

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, wygląda na to, że terminy gonią i gniota chcą wypchnąć na minutach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie o takie opcje dialogowe walczyłem !

mass-effect-dialog.png

Liczę że te dialogi chociaż na modłę Mass Effecta będą zrobione.

Niestety, na filmikach mamy tylko walkę więc trudno się zorientować.

 

Aczkolwiek hełm naszego bohatera mnie rozwalił na tym screenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mass Effecie też miałem sytuacje, że wybierałem jedno, a bohater mówił coś całkowicie odwrotnego. Kumpel przez te opcje dialogowe, przez przypadek spedalił Sheparda :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dosyć tylko same oszczerstwa nieczytany już nic więcej pójdę 10 do sklepu i kupię jak faktycznie będzie aż tak złe to po godzinie czasu wystawie na aukcje i sprzedam i po kłopocie, nie wiedzieć czemu twórcy pokazalywalibod początku jaka będzie grafika a wszyscy tylko jadą tera coś z gameplayem ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news/39782/sprawdzcie-jak-przez-lata-zmienilo-sie-uniwersum-bethesdy-fallout-4-vs-fallout-3.html

 

Wszyscy jadą po gameplay'u bo póki co jest pokazywana tylko rozwałka. Na szczęście został tydzień do premiery i wszyscy się przekonamy jaki jest Fallout 4.

Ja liczę wciąż na dobrą zabawę i mam nadzieję że pomimo kastracji, ta gra wciąż będzie miodnym, postapokaliptycznym sandboksem.

Fallout4_graph01.jpgDla mnie to wygląda bosko :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×