Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to wygląda jak mega odpicowany i wygładzony F3 bez filtra.

Tragedii nie ma, szału też.

Jak ktoś nie widzi różnicy między F3 a F4 to albo nie grał w F3 albo coś dioptrie się nie zgadzają :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super to wyglada jest mega klimatyczna grafika nie ze bronię tej gry bo w fallouta grałem chyba tactics a tak nic nie mam pojęcia ale na zrzutach jest ok a myślałem ze ta gra jest za kolorowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ja nie mogę się doczekać, aż włączę Radio "Falloutowe" i będę przemierzał pustkowia. Bo muzyka w Falloucie też jest ważna, nie tylko grafika.

Kto tego nie pamięta grając w F:NV

 

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze grafa nie wyglada najlepiej ale pisanie ze to poziom wczesnego ps3, utwierdza mnie w przekonaniu ze niektorzy zyja w innej rzeczywistosci, a narkotyki naprawde sa zle

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

To chyba nie widziałeś screena w pokoju z dzieckiem w łóżeczku. Cieni ani oświetlenia tam nie uświadczysz, tzw. plastik-fantastik. Jeśli tak wygląda wg Ciebie typowa gra z PS4, to Wiedźmin jest grą z PS6. Nie mówię już o mimice i animacjach, bo to woła o pomstę do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin pozamiatal. Ja po Wiedzminie na inne gry patrze juz jakos inaczej, wszystkie sa tak strasznie infantylne (Dragon Age Inkwizycja) prezentuja fabularne dno (Assassins Creed) i sa totalnie o niczym ( Cien Mordoru).

Na Fallouta troche sie nakrecilem co jest dziwne bo F3 i NV mnie jakos nie wciagnely. Za to do tej pory gram w F2, ale nie licze ze czworka choc troche zblizy sie poziomem grywalnosci do dwojki juz nie te czasy, inne gry.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje ostatnio dobrej gry post-apo. Mam nadzieję że fallout jakoś wypełni ta lukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasteland jest co najmniej średni a prze kamerę i częste wywalanie do menu powoduje,że można się szybko zrazić do gry.Fabuła słaba,Zresztą jest recenzja na portalu jak kogoś ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to glupia strzelanka fakt, kamera tez pewnie obca sie wydaje, nie ta epoka, dzisiaj tylko kamera FPP jest fajna, no ok, ale fabula slaba? Nie sadze. A co do portalu, wspolczuje kazdemu kto kieruje sie ich recenzjami xD

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię tu o minusach gry które są znaczące.Edytowałeś post więc odpiszę.Kamera jest słaba jak barszcz i nie można nic zmienić widzimy tylko swoich kompanów gdzie gra stawia na zwiedzanie lokacji.Beznadziejny system rozpoczęcia wali musimy wygrać z menu opcje strzał wybrać cel,oddać strzał i dopiero odpali się walka turowa. Mimo silnika gra brzydka i menu czy invertory potrafi przymulić.Nie kieruję się ich recenzją bo jak widać sam grałem a o tym FPP to już nie będę nawet komentował takich żałosnych zaczepek.  

 

 

Co do F4 żeby nie było offa to szkoda,że gra poszła znów w fps z drzewkiem umiejętności bo FPS mamy masę na rynku i w takiej grze z takim widokiem grafika to jest to na co się zwraca uwagę.Zostało czekać na kolejnego x-coma żeby mieć jakaś namiastkę dobrej gry turowej.Chyba,że ktoś wskrzesi Gorky 17 czy Jagged Alliance albo pojawi się całkiem nowy wydawca.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera jest słaba jak barszcz i nie można nic zmienić widzimy tylko swoich kompanów gdzie gra stawia na zwiedzanie lokacji.

 

Majac izometryczna kamere nie mozna nic zwiedzac :yes: Codziennie na forum dowiaduje sie czegos nowego. Najwyrazniej takie gry po prostu nie sa dla ciebie, jestem pewien ze pif paf w falloucie 4 bardziej ci sie spodoba, kamera nie jest izometryczna wiec sporo pozwiedzasz :thumbsup:

 

http://gfycat.com/OrneryObviousBirdofparadise

 

Ultra ustawienia z PC:

 

2015-11-02_00005.jpg

 

No w czlowieku cos po prostu gasnie jak sie patrzy na te okna i tekstury w 2015 roku.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze pomimo tejże grafiki twórcy chyba nie przykładali się z prostego założenia Ze fani w modach sami sobie zrobią nawet jeżeli byłyby lepszy silnik fani i tak przebili by go modem wiec czekamy a wyjdzie mod na ps4 z high end texturami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubiłem Last Ninja, ale Fallouta akurat wolę w fpp. Kwestia gustu ;)

 

Jak już wspomniałem - grafika nie jest na miarę dzisiejszych czasów, ale może serio nadrobią ogromem świata i fajnych miejscówek do zwiedzania.

A przede wszystkim zapewne dlatego gra ukazuje się tak szybko.

Ja lubiłem F3 i bawiłem się dobrze przy tej grze (mimo, że bugi doprowadzały nie raz do rozpaczy), tutaj zapowiada się na więcej (i mimo wszystko ładniej) tego samego.

Jedyne co mnie odtrąca to to, że faktycznie pójdą w stronę głupiej strzelanki.

To, że chcę F4 w fpp nie znaczy, że muszę lubić tępe strzelanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie najbardziej piecze anus z powodu tego co zrobili z dialogami, twoje umiejetnosci np w materialach wybuchowych nie beda dawaly nowych opcji dialogowych [jak np w new vegas], sama charyzma i perswazja wg typa co wrzucal przecieki ma znacznie mniejsze znaczenie na nowe opcje dialogowe, zreszta juz widac po tym ze cale drzewko charyzmy ma praktycznie zwiazek z pacyfikowaniem wrogow za pomoca celowania w nich z BRONI, no jaja jakies.

 

A, no i smuci tez troche fakt ze VATS jest juz praktycznie bezuzyteczny.

 

Myśle ze pomimo tejże grafiki twórcy chyba nie przykładali się z prostego założenia Ze fani w modach sami sobie zrobią nawet jeżeli byłyby lepszy silnik fani i tak przebili by go modem wiec czekamy a wyjdzie mod na ps4 z high end texturami;)

 

Nie wydaje mi sie ze Sony/Bethesda dopuszcza jakiekolwiek mody ktore poprawiaja grafike kosztem wydajnosci, na konsolach jedyne na co bedzie mozna liczyc to pewnie jakies mody od HUDu/UI, nowych zbroi/broni etc.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać bez psa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 cale drzewko charyzmy ma praktycznie zwiazek z pacyfikowaniem wrogow za pomoca celowania w nich z BRONI, no jaja jakies.

 

A, no i smuci tez troche fakt ze VATS jest juz praktycznie bezuzyteczny.

Tymi dwoma stwierdzeniami skutecznie podsycasz moje (na razie malutkie, ale jednak) zniechęcenie do tej gry.

Nie dobrze... Czekałem, chciałem znów wejść w ten klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze pomimo tejże grafiki twórcy chyba nie przykładali się z prostego założenia Ze fani w modach sami sobie zrobią nawet jeżeli byłyby lepszy silnik fani i tak przebili by go modem wiec czekamy a wyjdzie mod na ps4 z high end texturami;)

Zapomnij o modach poprawiajacych tekstury na ps4

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co mi przypomina ten temat - przedpremierowy wątek Bloodborne, gdy do tematu wpładł plebs jadący aliasing, tekstury i sieczkę na ekranie oraz nieprzyjmujący do wiadomości, że to już kolejny tytuł ze specyficznej - mimo wszystko - serii, mają również określonych odbiorców.

 

Podobnie z F4. Płacz, że gra to jedna wielka niewiadoma i "omój boże dużo szczelania i brzydka grafika" mógłbym zrozumieć w przypadku osób, których ostatnią grą Bethsedy był Daggerfall.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zreszta juz widac po tym ze cale drzewko charyzmy ma praktycznie zwiazek z pacyfikowaniem wrogow za pomoca celowania w nich z BRONI, no jaja jakies.

 

A, no i smuci tez troche fakt ze VATS jest juz praktycznie bezuzyteczny.

Jeśli to prawda to już wiem dlaczego wszystkie gra na trailerach wyglądała jak Call of Duty. Obyśmy się mylili.

Tymczasem wyciekła kompletna mapa. Wprawdzie bez lokacji ale pokazuje że teren gry to jakieś 44km kwadratowe.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/fallout-4-wyciekla-kompletna-mapa-swiata-gry-757823

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie chodzi o grafikę w F4.

Tu chodzi, że ta gra jest taką mydelniczką, popłuczyną. Widząc gameplay na YT w F3 to nie wierzyłem czym się ludzie zachwycają. Dla mnie to byłaby męczarnia gry w taki szrot.

Przy f4 jest tak samo, identycznie gra mnie odpycha niesamowicie. Jeszcze nie miałem tak, że jakiś głośny tytuł tak mnie odepchnął. I to ma być gra roku? Te popłuczyny, taka mydelniczka? No ludzie :)

I jak wspomniałem nie chodzi mi o grafikę.

 

Wiesiek bije o sto głów tą mydelniczkę
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w F3 że nazywasz go mydelniczką? Z Twojego opisu wynika że na YT, więc zrób przyjemność fanom gry i nie pisz więcej głupot w tym temacie.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na YT i mi wystarczy.

Nie mów, że poprzez YT nie oglądałeś żadnego gameplaya tylko kupujesz kota w worku?

Ja zawsze spoglądam na gameplay i wiem czy warto kupić grę czy nie. Tak jak widziałem Wieśka, Assasina, Until Down, czy inne gry tak się przekonałem do nich i naprawdę tak było.

Tutaj przy F3 była dla mnie tragedia i męczarnia na to co widzę, to co oglądałem. Nie miałem chyba nigdy przy żadnej grze takiego znudzenia i dramatu jak zobaczyłem F3. Nie rozumiem wielkiej podniety tym tytułem.

Przy F4 jest podobnie, dla mnie byłoby karą granie w taką grę. Gdybym dostał ją na urodziny uznałbym, że ktoś zrobił mi niesmaczny żart lub kpi ze mnie.

 

Oczywiście gdybym nie wiedział z czym to się je to byłoby ok, zobaczyłbym samo pudełko z F4 i bym się uśmiechnął, bo jedynie w tej grze udało im się tylko pudełko ze zdjęciem  :) Nic więcej. Ale gdybym już włożył grę do konsoli bym ją szybko wyłączył i niedowierzał, że ktoś mi zrobił tak okrutny żart wręczając mi w urodziny tą grę.

 

PS. I będę karcił tą grę, bo ona nie zasługuje na miano gry roku i będę bronił inne gry (wielu z Was na tym forum uważa, że to gra roku). Nie podoba mi się podnieta fanów tej serii i uważanie, że to gra roku :) to dla mnie śmieszne. To, że F4 kupi głosy recenzentów 10/10 to jest niesprawiedliwe i nie zasługuje według mnie na 6/10.

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na YT i mi wystarczy.

Nie mów, że poprzez YT nie oglądałeś żadnego gameplaya tylko kupujesz kota w worku?

Ja zawsze spoglądam na gameplay i wiem czy warto kupić grę czy nie. Tak jak widziałem Wieśka, Assasina, Until Down, czy inne gry tak się przekonałem do nich i naprawdę tak było.

Tutaj przy F3 była dla mnie tragedia i męczarnia na to co widzę, to co oglądałem. Nie miałem chyba nigdy przy żadnej grze takiego znudzenia i dramatu jak zobaczyłem F3. Nie rozumiem wielkiej podniety tym tytułem.

Przy F4 jest podobnie, dla mnie byłoby karą granie w taką grę. Gdybym dostał ją na urodziny uznałbym, że ktoś zrobił mi niesmaczny żart lub kpi ze mnie.

Oczywiście gdybym nie wiedział z czym to się je to byłoby ok, zobaczyłbym samo pudełko z F4 i bym się uśmiechnął, bo jedynie w tej grze udało im się tylko pudełko ze zdjęciem :) Nic więcej. Ale gdybym już włożył grę do konsoli bym ją szybko wyłączył i niedowierzał, że ktoś mi zrobił tak okrutny żart wręczając mi w urodziny tą grę.

Mlody jestes, w Fallout 1 i 2 nie grales, dlatego nie rozumiesz i o zyciu nic nie wiesz

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×