Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z grafiką F4 Bethesda w ogóle już na łatwiznę poszła - Pustkowia są kompletnie puste, zero NPC i przechodniów. Drzewa w bez liści, jakieś proste badyle, byle nie obciążać silnika - ehh, odwłuję preorder  :thanks:

I jeszcze zerowy ruch pojazdów na ulicach Bostonu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem tego F4 i nie mam pojęcia czym tutaj koledzy się podniecają? :)

Przecież ta gra nie zasługuje na miano gry roku, Wiesiek bije ją o 100 głów.

 

Obejrzałem sobie wyrywki gameplay F3 i to jakiś horror, męczarnia. Co jak co ta seria jakoś mi nie podchodzi.

 

Ale sa gusta i guściki :) Dla mnie gra jest warta najwyżej 150 zł.

Nawet pokazuje to zainteresowanie tematem - 21 stron tylko, gdzie przy innych grach jest masa opinii, podnieceń i zainteresowania.

Zapewne jedynie tutaj siedzą zagorzali fani ;)

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy jestesmy zagorzalymi fanami mamy kubki z vault boyem i pizamki w nuklearne grzyby

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jako falloutowy laik... Grafika ssie, fabuła ssie, to o co ten wielki hype?

Zagraj w 1 i 2 na PC - tam też grafika ssie, fabuła szału nie robi, strzelania jako takiego nie ma w ogóle a obie części do tej pory deklasują wszystkie pseudo rpgi. Ludzie pewnie liczą, że czwórka nawiąże do tych kultowych części. Ja szczerze mówiąc w to wątpię, ale nieśmiałą nadzieję mam, stąd też czekam na premierę i pierwsze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko będzie zależało od całej reszty. Jak inne elementy gry będą na najwyższym poziomie, to na grafikę przymkną oko, natomiast jak się okaże, że gra niedomaga w wielu elementach to zjadą ją niemiłosiernie.

Tapnięte z Oneplus One

 

Jak dla mnie nawet jak reszta bedzie ssala [szczegolnie system dialogow, ktory zostal "zdałniony" mocno] to i tak 10/10 beda sie sypac bo to kolejny fallout, ojezu hajp, nie mozemy dac nizej niz 9/10 bo nas fanatycy bethesdy zezrą na sniadanie.

 

#takbedzie

 

edit: nowy filmik: https://vid.me/gePS- AI towarzyszy dalej ma downa

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet pokazuje to zainteresowanie tematem - 21 stron tylko, gdzie przy innych grach jest masa opinii, podnieceń i zainteresowania.

Huh? Gdzie masz tę masę opinii, podnieceń i zainteresowania w innych tematach? Na forum w zasadzie tylko dyskusje o czterech grach żyją i wszystkie już wyszły - kolekcja Uncharted, MGSV, Bloodborne i Wiedźmin. Spośród wszystkich nadchodzących premier, Fallout 4 ma akurat największą dyskusję. Forum od jakiegoś czasu mocno się uspokoiło ogólnie.

 

Ale z tymi przeciekami to już tak działa internet. Ciemna masa zobaczy grę na 4-minutowych filmikach flv i już łapie za widły, bo przecież ssie. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Jak następnym razem Bethesda nie wyśle nikomu kopii recenzenckich przed premierą kolejnej gry, to będzie, że "przedłużają embargo, bo wiedzą że ich gra ssie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://vid.me/gePS

 

Obczajcie co się dzieje z tym durnym psem :) (na początku 00:04 i potem przy końcu 4:03) Pierwszy pies który też zawsze spada na cztery łapy.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://vid.me/gePS

 

Obczajcie co się dzieje z tym durnym psem :) (na początku 00:04 i potem przy końcu 4:03) Pierwszy pies który też zawsze spada na cztery łapy.

 

2 posty wyzej xD

https://vid.me/ebrR- 35 sekunda, budynek z przodu, zwroccie uwage na cien, serio xD

 

No i bonus, swietne animacje, bo leszczom z bethsedy dalej sie nie chce kupic studia od motion capture:

 

Ip0jqHQ.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zauważyłem twojej edycji, szkoda że takie rzeczy mają miejsce bo dla mnie to totalnie rozwala klimat, albo robimy ogarniętego towarzysz albo nie robimy go wcale. Mamy 2015, a w kwestii AI wciąż jesteśmy w głębokim tyłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po reakcji graczy są gry i "gry". Pod jedną masa komentów, że "nie po to kupowałem nową konsolę by grać w kwadraty", a pod Falloutem - "grafika w grze nie jest najważniejsza". Rozdwojenie jaźni wśród graczy zadziwia. To jak z Plusem. Jednego miesiąca poziom masturbacji przekracza dozwolony poziom, a drugiego wszyscy razem na niego srają i nie przedłużają. Środowisko graczy strasznie zdziecinniało...a tak btw Fallout mnie nie interesuje. Gra nie dla mnie...tylko dziwi mnie takie zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co ograli całe F3 i Vegas , dużo się to różni od tego co teraz pokazują ? Bo jakoś nie mogę się przekonać do tego engine , żadnej gry jeszcze na tym nie ukończyłem choć prób było mnóstwo ( jeżeli to ten sam co Eldersy ) , to jest ten sam silnik tak ? Z tym vatsem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale z tymi przeciekami to już tak działa internet. Ciemna masa zobaczy grę na 4-minutowych filmikach flv i już łapie za widły, bo przecież ssie. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Jak następnym razem Bethesda nie wyśle nikomu kopii recenzenckich przed premierą kolejnej gry, to będzie, że "przedłużają embargo, bo wiedzą że ich gra ssie".

 

Wystarczyło mi jak zobaczyłem gameplay z F3 i dla mnie nie podchodzi ta seria i chyba nigdy nie podejdzie do gustu. Nie wiem dlaczego taka wielka podnieta F4. Widziałem na filmikach również F4 i dla mnie nie zrobiło to ani wrażenia, wręcz przeciwnie. Jakoś zniechęciła mnie ona.

Czasem wystarczy spojrzeć 2 minuty na zapowiedź lub gameplay, przykład Assasin, Wiedźmin, MGS lub wiele innych gier. Tutaj było zupełnie inaczej. Więc F3 i F4 są zupełnie przereklamowane, dużo gier bije na głowę tą serię.

 

Ani F3 ani F4 mnie nie kupi nawet za 80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zależy od nazwy gry- ta nazywa sie fallout to grafika nie jest najważniejsza itp bzdury

Nic nie jest ważne ,fabuła i klimat tez, posypią sie opłacone 9 i 10 i bedzie gra roku:)

Jakby gra nazywała sie " post apo 2075 " to poszłyby gromy jaka kupa, skok na kasę max 4/10 i co najwyżej do kupienia w biedronce

Mnie te filmiki powyżej odrzuciły po całości

Jak mam spędzić w tej grze 200h jak na nią patrzeć nie mozna 4 min- drętwo,plastikowo,wręcz chu..wo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy jestesmy zagorzalymi fanami mamy kubki z vault boyem i pizamki w nuklearne grzyby

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Mam koszulkę! I nieśmiertelniki! I figurkę paladyna Bractwa Stali! :P

 

 

Wystarczyło mi jak zobaczyłem gameplay z F3 i dla mnie nie podchodzi ta seria i chyba nigdy nie podejdzie do gustu. Nie wiem dlaczego taka wielka podnieta F4. Widziałem na filmikach również F4 i dla mnie nie zrobiło to ani wrażenia, wręcz przeciwnie. Jakoś zniechęciła mnie ona.

Czasem wystarczy spojrzeć 2 minuty na zapowiedź lub gameplay, przykład Assasin, Wiedźmin, MGS lub wiele innych gier. Tutaj było zupełnie inaczej. Więc F3 i F4 są zupełnie przereklamowane, dużo gier bije na głowę tą serię.

 

Ani F3 ani F4 mnie nie kupi nawet za 80 zł.

Kiedy z samej gry to może obecnie udostępnione jest z 30 minut materiału video. W zasadzie nikt nic nie widział.

 

Kurde, dlaczego na tych filmikach pokazują tylko walkę? Daliby trochę dialogów!

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra odrzuciła od razu :)

Przy gameplayach na YT przy F3 było tak drętwo, nudno, że masakra. Przy F4 wystarczyły mi 2 minuty by stwierdzić, że takiego szrotu to ja dawno nie widziałem.

 

Takie są fakty, o których należy dyskutować merytorycznie a nie zachwalać F4, bo to nazwa gry :)

Ta gra odrzuca, dla mnie godzina gry byłaby niezłą męczarnią i karą. Wszystko jest dla ludzi ok. Ale jak czytam w tym temacie, że to gra roku, must have to załamuje ręce. Gra roku? A gdzie Wiesiek? Gdzie inne cudowniejsze gry od tego... no właśnie nie wiadomo czego ;)

 

Dla mnie F3 F4 to gra o niczym i nie wiadomo co to jest. Razi po oczach i odrzuca. Jeżeli ona zdobędzie ocenę 7/10 to będę w wielkim szoku. Zapewne posmarują tym co trzeba i będzie 10/10 i gra roku :)

 

PS. W jednym musze przyznać się bez bicia ;) Screen z F4 robi wrażenie. Tzn screen z okładki gry :) Tylko to nic więcej. Tylko to im się udało.

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz gra roku byc może ale Wiesiek raczkuje dopiero w sumie redzi raczkują a czasem jest tak Ze drużyna gra nie fair play brzydko i w ogóle ale wygrywa doświadczeniem ;) przy tej grafice f4 musi nadrobić grywalnością ja po wstępnym filmiku wiem Ze grę kupie to nie będzie, może interaktywny film po atomowej a bardziej piaskownica w post apo i tyle miłej zabawy dla tych którym wystarczy grafika ze skyrima i Fun z gry;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nazwa Fallout jest kultowa głównie dla osób, które grały w pierwsze dwie części. Sam ogrywałem F3 na PC i bardzo szybko uznałem, że Fallout z pierwszej osoby to niestety zupełnie nie to czego od serii oczekuję, ale jednak Vault Boy i cała reszta charakterystycznych elementów sprawia, że przynajmniej dowiem się po premierze jak gra się będzie prezentować. Dla mnie może wrócić i 2D o ile będzie to szło w parze z klimatem pierwszych Falloutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że jest hejt na grafikę, bo taką grafikę może mieć gra od małego developera a nie gra AAA od wielkiego studia w 2015 roku za 250 zł. Szanujmy się. Bo dojdziemy do etapu, że po co mocapy, Chińczycy do robienia assetów, jak graczom w grze w pełnej cenie wystarczy że "chłopkowi' się kolana i łokcie zginają ;)

Sama uważam, że są ważniejsze rzeczy niż grafika, ale jakieś minimum w 2015 roku musi być. F4 wygląda jak na wczesnych latach PS3.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni na forach falloutowych wszyscy o tej grafice. Jedni, że brzydka jak z Fallout 3, postępów brak ;) drudzy, że grafika ma drugorzędne znaczenie i liczy się fabuła, świat, questy i bóg wie co jeszcze. A moim zdaniem i jedno i drugie ma znaczenie i wpływa na imersję. Od Fallouta 3 i New Vegas odrzuciła mnie właśnie grafika, a w szczególności animacja, która była tragiczna. Z tego co widziałem (bardzo krótki fragment, bo nie chcę sobie niczego spoilować ) animacja podczas biegania jest o wiele lepsza - trudno żeby nie była, gdyby tego nie poprawili to byłby kryminał :) Grafika moim zdaniem jest ładna, nie top ale ładna. Ale najważniejsze to projekty lokacji pod względem artystycznym. Dla mnie to jest  najważniejsze jeśli mówimy o oprawie. Mam nadzieję, że pod tym względem Bethesda da radę. Klimat w Falloutach jest niepowtarzalny i niesamowity, tylko aby go doświadczyć potrzeba wielu składowych. O grafikę jestem raczej spokojny, ważne żeby Bethesda wypełniła ten cały otwarty świat ciekawą i wielowątkową treścią.  Jeszcze tydzień i wszyscy, a przynajmniej część z nas przekona się jaką grą jest nowy Fallout 4.  

Edytowane przez hudiny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te nerwy? jak ktos chce porzadnej klasyki w klimacie postapo to polecam wasteland 2. Gra jak dla mnie mega, pochlonela mnie w calosci. Cos tak czuje, ze moim przypadku, Fallout bedzie musial uznac wyzszosc wasteland :)

Edytowane przez (L)egionista
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama grafika mnie tak nie denerwuje jak te dziwaczne animacje, postacie idąc, ślizgają się jak na lodowisku.
Motion Capture nic tu nie da, co widać po naszym psim kompanie, silnik jest już przestarzały.

Co do klimatu z Fallouta to każdy czuję to inaczej, ja kompletnie nic nie czułem grając w 3 i New Vegas, przy czym New Vegas miał trochę więcej iskry jeśli chodzi o czarny humor z którego seria jest tak znana(głównie dzięki obsidianowi). Nie ukrywam że gry bethesdy traktuje jako wesołe piaskownice w których wolę sam pisać sobie historię, niż brać udział w tej którą dla nas przygotowali.
Nie wiem jak będzie z tą częścią, ale po dostępnych materiałach mogę sobie już z góry powiedzieć że Bethesda nie daje rady, po prostu nie czuje tego klimatu. Trzecia część to była ich pierwsza falloutowa gra więc nie zakładałem z góry że następna będzie równie jałowa, ale to co widzę nie nastraja zbyt pozytywnie. Aż dziw bierze, że filmiki z serii specjal tak fajnie im wyszły.
Z tego co czytam to całkiem nieźle wyszedł im ten system budowy swojej osady, ale co mnie naprawdę interesuje to kwestia czy budować można w każdym miejscu, czy tak jak w przypadku Hearthfire dostaniemy jakieś z góry ustalone poletko, jeśli tak to nawet w tej kwestii nie dali rady :D

Jeszcze chciałem coś napisać o psie, matko jedyna, tak jak przewidywałem, za ciężko było ogarnąć sztuczną inteligencję, dlatego pies jest nieśmiertelny. A obrazek z płonącego laboratorium który widziałem na poprzedniej stronie dosłownie niszczy wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że jest hejt na grafikę, bo taką grafikę może mieć gra od małego developera a nie gra AAA od wielkiego studia w 2015 roku za 250 zł. Szanujmy się. Bo dojdziemy do etapu, że po co mocapy, Chińczycy do robienia assetów, jak graczom w grze w pełnej cenie wystarczy że "chłopkowi' się kolana i łokcie zginają ;)

Sama uważam, że są ważniejsze rzeczy niż grafika, ale jakieś minimum w 2015 roku musi być. F4 wygląda jak na wczesnych latach PS3.

Ja rozumiem ze grafa nie wyglada najlepiej ale pisanie ze to poziom wczesnego ps3, utwierdza mnie w przekonaniu ze niektorzy zyja w innej rzeczywistosci, a narkotyki naprawde sa zle

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem tego F4 i nie mam pojęcia czym tutaj koledzy się podniecają? :)

 

A to wyszła jakaś książka/komiks/papier toaletowy czy cokolwiek innego, co mogłeś "przejżeć" i już wystawić ocenę?

 

Obejrzałem sobie wyrywki gameplay F3 i to jakiś horror, męczarnia. Co jak co ta seria jakoś mi nie podchodzi.

ProTip - ocenę gry najlepiej i najciekawiej wystawiać po ograniu jej, a nie obejrzeniu filmików z YT.

Edytowane przez Numinex
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ludzie co Wy do tej grafiki ? nie jest super ale pamietajmy Ze oceniamy filmik z yt w 480 bo nawet w fhd nikt nie upnął wiec dajcie na luz :(

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×