Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No jak przeciez mozna wybrac z jakiej broni zrobic te cale Kill Them All wiec jest multum opcji

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Hmm odkąd gram na ps4 (tlou, unchrted, bloodborne, wiedzmiń, dsII i wiele innych gier) trzeba zabić ;) chodzi o ilość frakcji i sposobów na ile można to zrobić. Ok gram też w PES 16  tam się zabić nie da przynaje wam haha

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam miałem chyba z 15 zadań gdzi mailem wybór zabić albo dać wolność po czym jak dałem wolność, to z tym wolnym miałem zabić tych co to zlecili ;) a jeszcze mogłem skłamać w niektórych przypadkach, ogólnie co bym nie robił jeszcze nie widziałem gry co to miała jakieś wybory, No jedynie w wieśku ale tam ten system dopiero raczkował wiec nie był dorobiony do końca a sam koniec pozostawiał wiele do życzenia jak i rożne typy zakończeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F2 i F:NV były questy które można było skończyć na wiele sposobów.

Kto tego nie wie lub nie pamięta niech koniecznie przewinie ten film do 14.00

 

http://tvgry.pl/?ID=5889

 

Z kolei na stronie głównej ukazał się felieton pod którym podpisuję się obiema rękami.

 

http://www.pssite.com/publicystyka/1804/felieton-kelner-w-moim-fps-ie-sa-elementy-rpg-czyli-co-sie-stalo-z-gatunkiem-fallouta-4.html

 

Strach się bać jak będzie wyglądał F5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w F1 oraz F2 .. swietne gry.. i w F4 tez gra mi sie wysmienicie  :biggrin: Nie zamulajcie chlopaki, ostatnie wasze posty sa takie same, a to raczej nie jest watek 'gorzkie żale" .. Wyraziles swoje zdanie jakie to badziewie i juz wiecej tego powtarzac nie musisz.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamulajcie chlopaki, ostatnie wasze posty sa takie same, a to raczej nie jest watek 'gorzkie żale" .. Wyraziles swoje zdanie jakie to badziewie i juz wiecej tego powtarzac nie musisz.

 

Szkoda bardzo żebyś jeszcze komukolwiek miał zabrać wyrażania swojej opinii ;) Od tego jest forum,nie umiesz przyjąć krytyki ?  albo BOLI ciebie tak to że twoją "super zajebistą grę coraz więcej ludzi hejtuje ?" Niestety ale to twój problem.Dobrze wiedzieć że nie każdy ma tak  jak TY KLAPKI na oczach.

 

PS.Z Destiny robiłeś podobnie,ale po co mam CI przypominać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bardzo żebyś jeszcze komukolwiek miał zabrać wyrażania swojej opinii ;) Od tego jest forum,nie umiesz przyjąć krytyki ?  albo BOLI ciebie tak to że twoją "super zajebistą grę coraz więcej ludzi hejtuje ?" Niestety ale to twój problem.Dobrze wiedzieć że nie każdy ma tak  jak TY KLAPKI na oczach.

 

PS.Z Destiny robiłeś podobnie,ale po co mam CI przypominać.

Człowiek raz powiedział i starczy, po co powtarzać jak mantrę? Nigdy nie bylem zwolennikiem chodzenia i pierniczenia bez sensu dla samego pierniczenia...  Ma ktoś listę postaci z którymi można romansować?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mała pierdoła o której nie miałem pojęcia. Wbijam dziś do Diamond City, a tam poubierane choinki i ludzie komentujący Święta. Zerkam na datę w Pipboy'u - 25.12 :P Ciekawe czy jest więcej tego typu zależności.

 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek raz powiedział i starczy, po co powtarzać jak mantrę? Nigdy nie bylem zwolennikiem chodzenia i pierniczenia bez sensu dla samego pierniczenia... 

 

Żle  zrozumiałeś,mój poprzedni post jest związany z tym że coraz więcej ludzi zaczyna krytykować Fallouta,a sądząc po twoim poście można wywnioskować że jak ktoś napisał jedną opinię to starczy i każda kolejna nic nie wnosi...

 

Negatywnych opinii  nie piszę jedna osoba...

 

A co do romansowania,najłatwiejsza jest

Piper

Wystarczy że będziesz hakować terminale i otwierał zamki,wtedy na każdym kroku jej się to będzie podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi o to ze ta sama osoba w kazdym kolejnym poscie pisze to samo :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ty w każdym poście się zachwycasz.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

119494d1391033692-pomoc_przy_zakupie_ar1

 

 

Nie znudzi się Wam.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to zabrońmy też pisać co chwilę, że gra jest zajebista ;)

Zluzujcie trochę. Dobrze, że sa różne opinie. Fakt jednak, ze pisanie co chwilę tego samego przez te same osoby jest nużące.

I to bez względu na to, czy są to hejty, czy pochwalne peany.

Ja gry jeszcze nie mam, więc staram się raczej z Waszych wypowiedzi wyłapywać jakies smaczki odnośnie gameplayu niż subiektywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadania "kwatermistrzostwo i za czystość wspólnoty" kończą się kiedyś ? Chciałem je wszystkie porobić, ale ciągną się one bez końca, a są to strasznie durne questy idź zabij, przynieś... co już mnie męczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To questy losowe jak w Skyrim. Można je sobie darować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam buga albo robię coś źle skradam się do wroga wkładam minę do ekwipunku i nic...

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie wkurza, to ze ciagle znajduje co raz lepsze giwery i zamiast robic questy to tylko przebieram, wybieram, sortuje, modyfikuje, ide na dwie misje i od nowa..   :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie wkurza, to ze ciagle znajduje co raz lepsze giwery i zamiast robic questy to tylko przebieram, wybieram, sortuje, modyfikuje, ide na dwie misje i od nowa..

No ale przeciez od przybytku glowa nie boli

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja doszedlem do odpowiedniego poziomu i moje giwery zadaja dmg srednio od od 50(10mm pistolet) do 130 -160 ( snajperki, strzlba, pistolet ) plus laser z mozliwowcia zaladowania pieciu strzalow, oraz laserowy pistolet (50+50dmgu). Nie uzywam bronii autometycznej i rakiet.

Co wazne wszystkie bronie znalazlem w grze. Gram Bez rozwoju odpowiedniej perki do modyfikacji bronii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piznę to grę o ścianę zaraz. 
Czy ktoś ma pomysł co tu zrobić ? Może ja czegoś nie wiem, bo tutoriala żadnego niema do rozbudowy osady, ale ten pedał w zamku, co siedzi i nadaje przez megafon muzykę nie chce siąść do radia, bo twierdzi, że nia ma podłączone zasilania, a jest podłączone, bo wcześniej normalnie nadawał, i nie mogę teraz korzystać z artylerii. Dodatkowo wszyscy wieśniacy zeszli mi się w kupę na środek i żaden nie chce pracować. Wrzuciłem filmik. 




No widzę, że to częsty problem posiadaczy gry na PS4 

https://www.reddit.com/r/Fallout/comments/3sqhma/need_help_with_radio_freedom_possible_spoilers/

https://steamcommunity.com/app/377160/discussions/0/496881136912463892/ Edytowane przez Aptekarz10
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piznę to grę o ścianę zaraz. 

Czy ktoś ma pomysł co tu zrobić ? Może ja czegoś nie wiem, bo tutoriala żadnego niema do rozbudowy osady, ale ten pedał w zamku, co siedzi i nadaje przez megafon muzykę nie chce siąść do radia, bo twierdzi, że nia ma podłączone zasilania, a jest podłączone, bo wcześniej normalnie nadawał, i nie mogę teraz korzystać z artylerii. Dodatkowo wszyscy wieśniacy zeszli mi się w kupę na środek i żaden nie chce pracować. Wrzuciłem filmik. 

No widzę, że to częsty problem posiadaczy gry na PS4 

https://www.reddit.com/r/Fallout/comments/3sqhma/need_help_with_radio_freedom_possible_spoilers/

https://steamcommunity.com/app/377160/discussions/0/496881136912463892/

Jeżeli chodzi o nadajnik to na czerwono świeci Ci się ludzik co oznaczałoby, że musisz chłopka przypisać do nadajnika w trybie budowy. Oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja mam rozkmine jak stworzyć taki wysoki budynek:) tworzę ściany i podłogi wyżej juz dać nie mogą a jak dam sufit to ściany prosto postawić nie mogę:p i drzwi do cholery wsisnac też nie mogę :p który perk dale możliwość korzystania z zasobów każdej osady aby nie biegać i nie przenosić? Mam dwa pod burmistrza ale to nic nie dało:p po przejściu głównego wątku mam ochotę w końcu zbudować jakąś konkretną osadę :d i które miejsce polecacie? Sanktuarium narazie rozwijam:p a w tym kinie na środku jest woda która promieniuje. Teraz czas na bloodborna ale wrócę i wybuduje pieporzone miasto:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja chetnie dowiem sie jak polaczyc zasoby osad zeby nie przenosic wszystkiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nadajnik to na czerwono świeci Ci się ludzik co oznaczałoby, że musisz chłopka przypisać do nadajnika w trybie budowy. Oczywiście mogę się mylić.

O to chodzi właśnie, że nie da się nikogo przypisać do tego stanowiska, tylko ten facio powinien automatycznie siąść po tym, jak podłączę zasilanie. Sam widzisz w linkach poniżej, w sieci "huczy" od  tego problemu, i jedyne co można zrobić ,to wczytać save, gdy było dobrze. Problem leży prawdopodobnie przy puszczaniu świec dymnych dla artylerii, ale nie wiem dokładnie co.. Jestem calutki dzień grania w plecy (12 godzin). Robię jeden twardy save dziennie a podczas gry nadpisuje 3 quick save. Wyszło tak, że tylko ten twardy save miałem sprzed tego buga. Jeszcze jeden taki błąd i odkładam grę na półkę do czasu wydania patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i które miejsce polecacie? Sanktuarium narazie rozwijam:p a w tym kinie na środku jest woda która promieniuje.

 

Taaa wchodzisz w TRYB BUDOWY i jazda biegiem do jeziorka, rozkładasz beczki na części i już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×