Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja baza  :P znudziło mi się chodzenie i zabijanie, więc gram w simsy  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś porady gdzie można znaleźć karabin snajperski ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie, najczęściej od strzelców lub bandziorów, było nawet jakieś zadanie w którym musimy znaleźć karabin na dnie jeziora. Większość jest goła, więc trzeba je trochę dopieścić na stole rusznikarskim. A takie normalne to u handlarzy, musisz szukać panie, eksploracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi brakuje takich smaczków jak przespanie się z zona gangstera :biggrin: Wyrosła już komuś dodatkowa kończyna albo palec?

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś porady gdzie można znaleźć karabin snajperski ;) ?

Pisze z pamięci. Po rawej stronie mapy, gdzieś po środku chyba przy takim cyplu, jest miasteczko Salem, niedaleko jest muzeum magii czy coś takiego - oznaczone kapeluszem czarodzieja. W tym miasteczku jest duża chata i na jej dachu siedzi kolo ze snajpą, daje on questa gdzie nagrodą jest niezła snajpa, coś ponad 80 dmg z lunetą noktowizyjną i bonusem 50% dmg przeciwko zwierzakom. Jakoś tak ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam buga albo robię coś źle skradam się do wroga wkładam minę do ekwipunku i nic.

A masz dwie gwiazdki na pickpocketing? Jak nie to miny i granaty nie wybuchną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz dwie gwiazdki na pickpocketing? Jak nie to miny i granaty nie wybuchną.

 To pozamiatane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś porady gdzie można znaleźć karabin snajperski ;) ?

Nie ma tutaj snajperki jako osobnej broni - snajperkę to robisz sobie sam, zakładając snajperską lufę i lunetę na dowolny hunting rifle, laser rifle, pipe bolt-action rifle albo pipe revolver rifle. Tak jakbyś nie mógł znaleźć już gotowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To pozamiatane :biggrin:

Jeśli chodzi ci tylko o trofeum to najlepiej zrobic to na początku przygody: zbierasz 2 punkty -> zapisujesz grę -> pakujesz w tą umiejętność do podkładania(musi być drugi poziom) -> wkładasz jakiemuś NPCowi granat, minę do 'kieszeni' ->zdobywasz trofeum -> wczytujesz zapis->rozdajesz dwa punkty w to, co chcesz :biggrin: Najłatwiejszy i najmniej bolesny sposób(dla nas, dla NPCa niestety już nie :biggrin:)

 

Sam mam pytanko: jak rozumiem limitu poziomów nie ma? Trochę się rozpędziłem z eksploracją i mam już 47 level, a dopiero zacząłem robić coś z fabuły :(

Edytowane przez mackowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi brakuje takich smaczków jak przespanie się z zona gangstera :biggrin: Wyrosła już komuś dodatkowa kończyna albo palec?

Nie w F4. Tutaj promieniowanie tylko skraca pasek HP. I tyle. Nawet kończyny nie można złamać dlatego też brak toreb lekarskich w grze.

Pytanie z innej bańki: czy towarzysze dają questy? Piper tylko coś tam wspomniała o siostrze. Ta gadka się rozwinie w jakąś większą fabułę czy to już koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 questy od towarzyszy. Od Curie i MacCready. Z resztą nie chciało mi się bawić.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi strasznie podoba się motyw burzy radiacyjnych. Kojarzy mi się z emisjami ze Stalkera, które potrafiły przyprawić o zawał. Szkoda tylko, że nie pociągnięto tego motywu bardziej - obligatoryjne powinno być znalezienie jakiegoś schronienia, bo inaczej zgon na miejscu. A tak promieniowanie troszkę podokucza i na tym koniec.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piznę to grę o ścianę zaraz. 

Czy ktoś ma pomysł co tu zrobić ? Może ja czegoś nie wiem, bo tutoriala żadnego niema do rozbudowy osady, ale ten pedał w zamku, co siedzi i nadaje przez megafon muzykę nie chce siąść do radia, bo twierdzi, że nia ma podłączone zasilania, a jest podłączone, bo wcześniej normalnie nadawał, i nie mogę teraz korzystać z artylerii. Dodatkowo wszyscy wieśniacy zeszli mi się w kupę na środek i żaden nie chce pracować. Wrzuciłem filmik. 

No widzę, że to częsty problem posiadaczy gry na PS4 

https://www.reddit.com/r/Fallout/comments/3sqhma/need_help_with_radio_freedom_possible_spoilers/

https://steamcommunity.com/app/377160/discussions/0/496881136912463892/

 

 

Kurde dziwne... u mnie po podłączeniu zasilania nic więcej nie musiałem robić.

 

Nie wiem gdzie zostawiłem ochłapa, jak go najszybciej odnaleźć ?, bo nie chce mi się łazić teraz po każdej miejscówce i go szukać. Wcześniej zadawałem już to pytanie ale nikt nie odpowiedział :)

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi strasznie podoba się motyw burzy radiacyjnych. Kojarzy mi się z emisjami ze Stalkera, które potrafiły przyprawić o zawał. Szkoda tylko, że nie pociągnięto tego motywu bardziej - obligatoryjne powinno być znalezienie jakiegoś schronienia, bo inaczej zgon na miejscu. A tak promieniowanie troszkę podokucza i na tym koniec.

Mi również się to bardzo podoba, ale zgon na miejscu by nie przeszedł - dla zachowania sensu gry musiałoby to zostać zaimplementowane też do AI każdego NPC, inaczej to już byłby absurd kompletny (wystarczy że większość NPC już teraz nie reaguje na promieniowanie ze środowiska). Natomiast więcej, dużo więcej radów - jak najbardziej. Kiedy pierwszy raz trafiłem na tę burzę, moja pierwsza myśl "o k****, uciekam", a kiedy zobaczyłem że to po 1 radzie, to tylko "eeeeee, co to ma być". Jakby było tak ze 30 - 40 radów, to byłoby idealnie. Z zachowaniem logiki gry, ale już na tyle dużo, że wolałbym jednak gdzieś się schować. Będą mody, będzie konkretna burza :)

 

Nie wiem gdzie zostawiłem ochłapa, jak go najszybciej odnaleźć ?, bo nie chce mi się łazić teraz po każdej miejscówce i go szukać. Wcześniej zadawałem już to pytanie ale nikt nie odpowiedział :)

 

Niestety nie ma sposobu na lokalizowanie towarzyszy, dlatego pewnie nikt nie odpisał wcześniej :) Jeżeli zapomniałeś, to musisz odwiedzać osady i szukać. Z tego właśnie powodu ja mam zasadę, że wysyłam towarzyszy tylko tam skąd przyszli. W New Vegas lokalizacja została dodana w łatce, może i tu tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowny watek ukonczony. W sumie z zabawa w simsy i poboczne misje gralem lacznie 59h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mam pojęcia co zrobić

. Zatrzymałem się na zadaniu formowanie szeregów gdzie mam sprawić by więcej osad poparło Minutemanow

. Kompletnie nie wiem jak to zrobić...jakieś rady?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj:

 

Zlecenia  typu odbij zakładnika albo rozpraw się z bandytami, po tych zadaniach więcej osad się do Ciebie przyłączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drodze miales lub bedziesz mial zadanie gdzie bedziesz musial wybrac ktora frakcje poprosic o pomoc w prwnym zadaniu i jesli nie wybrales minutemanow to chyba ich watku dalej nie pociagniesz

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu perka w prydwen statek znikł i spadłem w dół sejwujac

Juz widziałem gre w sprzedaży bo teraz rzadko zapisuje a auto powylaczalem bo trzaskał sejwy jak szalony

Na szczęście coś mnie podkusiło i zapisałem chwile wczesniej

Dziwny bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu perka w prydwen statek znikł i spadłem w dół sejwujac

Juz widziałem gre w sprzedaży bo teraz rzadko zapisuje a auto powylaczalem bo trzaskał sejwy jak szalony

Na szczęście coś mnie podkusiło i zapisałem chwile wczesniej

Dziwny bug

 

No tak BARDZIEJ czytelnie (tj. zrozumiale) już się napisać nie dało... Wybierz Perka "Miszcz" komunikacji ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów mnie gra dobija. Muszę wybudować nadajnik radiowy by zwabić osadników ale brakuje mi ceramiki zbieram sobie ją mam 3/3 zaczynam budować a tu znowu 1/3. Gdzie się to podziało!? :sad:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumacze Ci to na przykladzie. Masz np wazon ktory po rozlozeniu na skladniki daje 2 szt ceramiki. Jesli rozlozysz go sam w trybie budowy to dostaniesz te dwie sztuki. Ale jesli zaczniesz stawiac jakas budowle lub strukture ktora wymaga jednej sztuki ceramiki a tym masz tylko ten wazon (nie rozlozony recznie) wtedy zostanie on rozlozony automatycznie, ale do budowy zostanie uzyta jedna sztuka ceramiki druga przepadnie. Jest to albo bug albo niedopatrzenie, mam nadzieje ze w patchu to poprawia bo wczoraj ponad godzine rozkladalem recznie wszystkie smieci.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumacze Ci to na przykladzie. Masz np wazon ktory po rozlozeniu na skladniki daje 2 szt ceramiki. Jesli rozlozysz go sam w trybie budowy to dostaniesz te dwie sztuki. Ale jesli zaczniesz stawiac jakas budowle lub strukture ktora wymaga jednej sztuki ceramiki a tym masz tylko ten wazon (nie rozlozony recznie) wtedy zostanie on rozlozony automatycznie, ale do budowy zostanie uzyta jedna sztuka ceramiki druga przepadnie. Jest to albo bug albo niedopatrzenie, mam nadzieje ze w patchu to poprawia bo wczoraj ponad godzine rozkladalem recznie wszystkie smieci.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

A więc. Np. Rozłożyłem kibelek w Sanktuarium mam 3 ceramiki. Daje szybka podróż do nowej osady a tam wbijam do warsztatu i już mam 1/3. Nic nigdzie nie używałem. To chyba jakiś bug, gorzej bo bez niego nie ukończę głównego wątku. Jutro jeszcze sie pobawię może to tylko chwilowy błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co rozkladasz w obozie automatycznie trafia do schowka. Mozliwe ze poprostu te 3 sztuki ceramiki zostaly w schowku w sanktuarium.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×