Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki mówią, że mapa ma być 4x większa niż w Skyrim. Ile w tym prawdy to się okaże pewnie na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki mówią, że mapa ma być 4x większa niż w Skyrim. Ile w tym prawdy to się okaże pewnie na E3.

Może byc i mniejsza niż w Skyrim bylyby miała kapitalny content... Jakby była 4x wieksza niż w Skyrim i była by świetnie wypelniona, to byłaby potęgą. Zawsze lubiłem w Fallout tą nutkę zguby, ten brak orientacji w terenie. Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie jakaś kolekcjonerka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się wypowiem odnośnie grafiki jeszcze. Widzieli wszyscy Protectrona na trailerze F4? A widzieli wszyscy Protectrony w F3/NV? Jak mi powie ktoś że Fallout 4 wygląda jak trójka, to zabiję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie jakies info czy wyjdzie w pl jezyku ( napisy)?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nas tak olewaja. Licze na to ze jednak dodadza napisy i to bardzo :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również liczę na polską wersję Fallouta 4 na konsole. Brak wydania w języku polskim byłby strzałem w stopę dla samego wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w kwestii grafiki są uczciwi i pokazują jak gra wygląda w rzeczywistości. Powtórki z Wieśka czy Watch Dogs nie będzie.

Tutaj jest za to przegięcie w drugą stronę - bo gołym okiem widać że mechanicznie i graficznie to będzie copy+paste z F3(a o standardach scenariuszowo-fabularnych w grach Bethesdy nawet nie będę sięwypowiadał) czyli znowu Morrowind+guns

 

Prawdziwy Falloutwy klimat na PS4 zawita wraz "Wasteland 2" w wydaniu GOTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest za to przegięcie w drugą stronę - bo gołym okiem widać że mechanicznie i graficznie to będzie copy+paste z F3(a o standardach scenariuszowo-fabularnych w grach Bethesdy nawet nie będę sięwypowiadał) czyli znowu Morrowind+guns

 

Nie przesadzaj. Akurat F3 był najmniej bethesdowym RPG ever. Questy zupełnie do nich nie podobne, lokacje idące w jakość a nie ilość.

Oby miejscówki nie były wyludnione jak to u nich bywa. No i do cholery kiedy do nich dotrze że mamy drugą dekadę XXI w a mocap już dawno wynaleziono.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również liczę na polską wersję Fallouta 4 na konsole. Brak wydania w języku polskim byłby strzałem w stopę dla samego wydawcy.

Nawet jak wydadzą, to pewnie i tak strzelą w stopę, ale nie sobie tylko nam, znów olewając wszystkie dlc.

Wkur... za mnie to, że akurat Cenega to będzie wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dzisiaj raczej takie coś już nie przejdzie. Na pewno zrobią kinowe spolszczenie, dodatki też. Jednak popularność gier w naszym kurwidołku o nazwie Polska nieco wzrosła od tamtego czasu. Ale nie zdziwię się jak to oleja, bo jednak tłumaczenie takiej cegły tekstu jak Fallout to trochę nakładu finansowego jest. Pytanie co na to wydawca i czy mu się to opłaci. Wydaje mi się, że chyba nie są aż takimi idiotami, żeby nie widzieć jaki hype jest na Fallouta. Chociaż...po namyśle cofam to o idiotach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Akurat F3 był najmniej bethesdowym RPG ever. Questy zupełnie do nich nie podobne, lokacje idące w jakość a nie ilość.

Oby miejscówki nie były wyludnione jak to u nich bywa. No i do cholery kiedy do nich dotrze że mamy drugą dekadę XXI w a mocap już dawno wynaleziono.

 

No masz trochę racji, pod względem scenariusza było, jak na standardy Bethesdy wręcz świetnie, co i tak oznacza że w porywach średnio(10% naprawdę świetnych momentów takich jak Tranquility Lane i 90% sucharów takich jak finał) ale reszta to ch@#$wy standard Bethesdy w każdym calu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dzisiaj raczej takie coś już nie przejdzie. Na pewno zrobią kinowe spolszczenie, dodatki też. Jednak popularność gier w naszym kurwidołku o nazwie Polska nieco wzrosła od tamtego czasu. Ale nie zdziwię się jak to oleja, bo jednak tłumaczenie takiej cegły tekstu jak Fallout to trochę nakładu finansowego jest. Pytanie co na to wydawca i czy mu się to opłaci. Wydaje mi się, że chyba nie są aż takimi idiotami, żeby nie widzieć jaki hype jest na Fallouta. Chociaż...po namyśle cofam to o idiotach :)

Dobrze, że cofnąłeś :biggrin:

Ja doskonale pamiętam poprzedniuą akcję i ich zachowanie względem nas - klientów.

Czytałem fora, przeglądałem sieć, sam też prowadziłem z nimi krótką korespondencję.

Sposób w jaki traktowali nas wtedy spowodował, że do dziś są na mojej czarnej liście wydawców i ciężko im będzie odpracować to zaufanie.

Uważam (i nawet  żądałem tego od nich) że powinni mi wtedy zwrócić kasę za wersję PL, bo i tak kupiłem GOTY.

Zasłaniali się Bethesdą i zwalali winę na nich, a finalnie w ogóle przestali odpisywać i olali sprawę po całośći.

Zresztą nawet te zdawkowe odpowiedzi były i tak lakoniczne.

 

Stąd moje obawy względem tej gry. O samą rozgrywkę się nie boję, bo wręcz jestem pewien dobrej zabawy, natomiast wydawca powoduje u mnie drgawki.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto pamięta ale chyba najpierw zrobili podobny manewr przy Prince of Persia. To były czasy gdy nie było Ubisoft Polska a wydawcą była Cenega. PoP wyszedł zlokalizowany a wtedy grałem w niego na X360. Gdy wyszło DLC Epilog Cenega się wypięła. W efekcie grę kupiłem ponownie ale na amerykańskim Marketplace razem z DLC w angielskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta ( bo to chyba oni wydawali) udalo sie przetlumaczyc. Jest krok w dobra strone :). Licze ze nas nie oleja.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA tłumaczyło samo Rockstar, tzn. wynajęli odpowiednie osoby na swoich własnych warunkach. Polski wydawca nie miał z tym nic wspólnego.

Chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale raczej tak było. W przypadku exclusive sprawa wygląda podobnie, tyle że tutaj wszystkim zajmuje się samo Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Maxem 3 i GTA 5 to Rockstar załatwił spolszczenie. Ze Skyrim, które wyszło na PC spolszczone, Cenega chyba się tłumaczyła tym że to przez Sony i MS nie ma spolszczenia. Jakoś Batmany czy Just Cause 3 potrafią zlokalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż pozostaję optymistyczny! Cenega musiałaby być ślepa widząc ile osób rzuciło się na TLoU, GTA5, Dark Souls 2, Bloodborne, The Order 1886,  DA:Inkwizycje dlatego że te tytuły były w polskiej wersji językowej. Teraz większość mocnych tytułów wychodzi spolszczone na nowe konsole. Zresztą zobaczcie co zrobili z Saints Row 4. Oryginalnie na X360 i PS3 nie było wersji PL, na XO i PS4 jest :biggrin:

 

O 4:00 rano zaczyna się konferencja Bethesdy. Jeżeli uda mi się wyrwać z roboty, to będę oglądał :P

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU, GTA5, Dark Souls 2, Bloodborne, The Order 1886,  DA:Inkwizycje

Fatalny przykład. To są gry których wydawcami są Sony i EA. Nie wiem kto u nas wydał DS2. Owszem, Cenega polonizuje np Just Cause 2, Dishonored czy Batmany ale w tych gra tekstu jest relatywnie mało. Ale czasy się zmieniają. Być może Skyrim wydali w oryginalnej wersji językowej myśląc że rynek konsolowy nie jest aż tak duży by koszta się zwróciły. Jakaś tam nadzieja na Pl istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PREMIERA 

10.11.2015

 

MUAHAHHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PS. Patryk bierzesz wersje z Pipboyem?;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najs :biggrin: Dobra konferencja btw Doom też się neźle zapowiada no i nie mogło zabraknąć remastera :D

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie. Widać, że będzie oferowała ogrom możliwości i ogromny świat. Kolejny tytuł po Wiedźminie, który wciągnie na długie tygodnie. To będzie ewidentnie rok rpg-ów :) Jedyne do czego można się przyczepić to grafika, a przede wszystkim moim zdaniem modele postaci. Są takie mało naturalne, powiedziałbym "plastikowe". No i ten nasz burek wygląda jakoś dziwnie, jakby ktoś go z gazety wyciął. No ale nie grafika w Falloutcie jest najważniejsza także można na to przymknąć oko :) Świetna konferencja Bethesedy btw.

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×