Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi się trochę to co zobaczyłem z Mass Effectem skojarzyło (kółko odpowiedzi)? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak zawsze nie będzie można strzelać do dzieci. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo zapowiedź jak dla mnie - świetna.

Heh i te oklaski w momencie jak nasz bohater obcował z tym psiakiem ;) w sumie fajna opcja, że będzie on naszym pomagierem i będzie przynosił różne rzeczy. No i w końcu nie będziemy niemową :D kółko odpowiedzi tak jak wyżej koledze skojarzyło mi się z ME. Wygląda to nie najgorzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie można wyłączyć ten nienormalny HUD i przynajmniej pop-upy interaktywnych obiektów przenieść na dół, tak jak to było w poprzednich Falloutach i Skyrim. Wyskakuje toto na środku ekranu, jest rozpraszające i zlewa się w otoczeniem. Nie podoba mi się koło dialogów, wygląda na uproszczone na maksa. Odpowiedzi protagonisty są poronione. What? Impossible! Thanks. Jak jakiś retard. No udźwiękowienie w ch**, nie ma co. I ostatnia rzecz - czy mi się wydawało, czy tworzenie postaci składało się wyłącznie z przydziału SPECIAL? Czy to oznacza, że zrezygnowano ze skilli? To już by nie był Fallout wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest w końcu gameplay :) Bo każdy gada, a nikt nie wstawi nawet.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bWuwLSFmATI

 

Gra wygląda świetnie wg mnie. Nie jest to super hiper fotorealizm, jakiego co poniektórzy oczekiwali (lol...), ale wygląda bardzo dobrze.

Jeśli ktoś stwierdzi, że to wciąż wygląda jak PS3 to nie mam pytań XD Jak podszedł do strumyka, albo samo chodzenie po swoim domku, wg mnie wygląda to bardzo solidnie.

A pamiętajmy, że materiały są dość słabej jakości póki co.

 

Dla mnie najważniejsze to optymalizacja. Jeśli gra będzie tak wyglądać oraz działać tak płynnie i dynamicznie jak na filmiku powyżej, to naprawdę można powiedzieć, że Bethesda odrobiła lekcje.

W końcu można zobaczyć płynność w tej grze i będzie można walczyć bez ciągłej pomocy VATSa. Bo na PS3 Fallouty były tak drewniane, że walka bez jego użycia była bardzo męcząca.

Liczę, że tutaj w końcu będzie to działać i wyglądać jak należy. Jedynie pies wciąż wygląda na drewno i to jego poruszanie się... Tak jakby to był jeden model zwierzaka w postaci pudełka i po prostu sunie po ziemi. Oby to jakoś ogarnęli do premiery, bo mam wrażenie, że gęba psiaka już lepiej wyglądała niż na pierwszym trailerze jaki zobaczyliśmy.

 

Sam gameplay, to co tu dużo mówić :) Po prostu stary dobry Fallout (od wersji FPP rzecz jasna). VATS wygląda na znacznie dynamiczniejszy niż w poprzednich częściach.

Jeśli przełączanie się między grą, a właśnie VATSem będzie tak płynne to będzie ekstra. Rozwalanie przeciwników również w końcu wygląda sensownie, a nie na zasadzie, że ich rozsadza na kawałki, albo ciało pada na ziemię i tyle.

 

Tutaj udało mi się jeszcze znaleźć filmik z system craftowania, który wygląda i działa mega płynnie :o

 

 

Będzie można budować własne osady, domki, itd. :o Dla mnie bomba!

Jeszcze jak pokazali możliwość łączenia przewodów, terminali, itd... Wyobraźcie sobie co ludzie będą z tego robić, bajka!

Na pewno jest to w jakiś sposób ograniczone, ale mega nowość i cholernie mi się to podoba, że w końcu będzie można swój domek zrobiony po swojemu.

 

Do tego crafting i modyfikacja broni z przedmiotów znalezionych w świecie. W końcu ten cały badziew walający się po świecie do czegoś się przyda.

No i ilość modyfikacji...kwintesencja Fallouta :D Pewnie przy samym craftowaniu spędzę masę godzin, a co dopiero na zabawie z bronią.

Ahh...świetnie to wygląda.

 

Co tu dużo mówić, trzeba czekać na grę do listopada i jedziemy z koksem :)

Wersja z PIpboyem (a raczej tanim chińskim plastikiem, który go przypomina) 120$, czyli u nas 120€, także ja odpadam.

Już przy Destiny pojechali z ceną, za ten chiński badziew, także i tutaj nie mam zamiaru przepłacać.

Jak będzie jakaś wersja pomiędzy, w miarę normalnej cenie to może się zastanowię.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było w pl. Studiowanie tego wszystkiego po ang zabierze mi za dużo sily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie jaralem sie, ale teraz plone jak dziwka na widok szylinga.

 

Szczegolnie patent z budowaniem wlasnego domu czy osady mi sie spodobal, brakowalo mi wlasnie takiego base building w Falloutach, genialny pomysl. Gra tez wygladala lepiej niz na pierwszym trailerze, wszystko pewnie dzieki oswietleniu ktore pokazalo pazur dopiero w ruchu, no ogolnie jest spoko.

 

Byle jako tako dzialalo w premiere i nie chodzilo w 20 klatkach :biggrin:

 

Biere Pip Boy edition i bede wszystko robil na swoim pip boyu xD

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, zapowiada się kolejny nudny Fallout i z tego co widzę od czasów F3 jakoś specjalnie się ta gra nie rozwinęła. Gdyby ktoś mnie zapytał na jaką platformę jest ta gra to z pewnością bym odpowiedział, że PS3. Ogólnie mówiąc - szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biere Pip Boy edition i bede wszystko robil na swoim pip boyu xD

Raczej na swoim telefonie, bo to jest tylko plastik, w który wkładasz swój telefon z aplikacją.

Także 500zł za kawałek plastiku, nice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na swoim telefonie, bo to jest tylko plastik, w który wkładasz swój telefon z aplikacją.

Także 500zł za kawałek plastiku, nice :biggrin:

 

Kto bogatemu zabroni?

Wiem ze tam telefon jest, ale z zwenatrz bedzie wygladac jak pip boy huehuehuhueheuhe.

 

DON'T JUDGE ME!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500pln za plastikowy stojak do telefonu - fani i tak kupią ;-)

Mogli by dać wersję pośrednią - steelbook i figurka Vault Boya. Na coś takiego bym się skusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dadzą, ale najpierw hype i pre-ordery na tani chiński plastik muszą się zgadzać :P

Nie wiem czy w innych branżach jest takie przebicie, ciekawe jaką marżę mają na tym plastiku...kupują za 10$, a pchają za 50$, nice :D

To się nazywa złoty biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, zupełnie się tego nie spodziewałem, ale czekam z niecierpliwością na tego Fallouta. Poprzednie części mi nie podeszły zupełnie, szybko odkładałem na półkę i nie rozumiałem całego podekscytowania i hype'u na tę grę, ale Bethesda mnie kupiła i na pewno dam szansę tej części :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ograłeś poprzednich części to żałuj. Trzeba się przemóc przez wszędobylskie drewno i archaizmy, a wtedy dostajesz fantastyczną grę na masę godzin.

Gdyby zrobili remastera 3 i New Vegas to brałbym go w ciemno w dniu premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili remastera 3 i New Vegas to brałbym go w ciemno w dniu premiery :)

Nie byłbyś jedyny. A gdyby jeszcze dali Skyrim HD to z domu bym nie wychodził.

Ogólnie to jestem na tak z małymi wyjątkami. Elementy Simsopodobne jakoś mi nie leżą. Fallout i budowanie domów? I znowu świat jest martwy. W miastach kilka NPC a poza nimi nic tylko trawa. Wiem że to Pustkowia ale na miłość boską ile można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbyś jedyny. A gdyby jeszcze dali Skyrim HD to z domu bym nie wychodził.

Ogólnie to jestem na tak z małymi wyjątkami. Elementy Simsopodobne jakoś mi nie leżą. Fallout i budowanie domów? I znowu świat jest martwy. W miastach kilka NPC a poza nimi nic tylko trawa. Wiem że to Pustkowia ale na miłość boską ile można.

Tak, bo po wojnie atomowej będzie pełna aglomeracja... Malpa jak ty coś palniesz xD

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo po wojnie atomowej będzie pełna aglomeracja... Malpa jak ty coś palniesz xD

Na pewno w F3, F:NV i na zwiastunach F4 nie ma miast? Ile było NPC w Las Vegas? Ile w Białej Grani albo Imperial City? Widziałeś w którymś RPG od Bethesdy by pomiędzy miastami poruszali się NPC solo lub w grupach? Dopiero mocno zmodowany Skyrim pokazuje jak taki świat mógłby wyglądać. Tego mi brakuje w ich grach i to od czasów Morrowinda.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crafting mnie w ogóle nie grzeje, Fallout to nie minecraft, ale ma być to opcjonalny dodatek, za to kupili mnie tym trailerem:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda jednak mam obawy że nie dostaniemy gry która jest "post apo" a jedynie tytuł który stara się być post apo. 

Dokładnie tak samo było w NV jak i F3 mimo że niektóre miejscówki były bardzo w klimacie postapo tak większość była miałka i bez charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda idzie drogą twórcy gier dla casuali. Wymieszanie motywów z Simsów (tworzenie bohatera), Minecrafta (tworzenie schronienia i customizacja broni), Mass Effecta (sposób prowadzenia konwersacji, kamera podczas dialogów) i Call of Duty (dynamika walki, pies żywcem wyjęty z tej gry) to z jednej strony ogromny powiew świeżości, ale z drugiej strony zmuszający do postawienia pytania: Czy to dalej będzie RPG w postnuklearnym świecie czy może gra akcji z rozbudowanymi edytorami? I o ile nie powiem, wygląda to wszystko bardzo miodnie, to z uwagi na to co zaprezentowano, zastanawiam się czy nie będziemy mieli wstecznego regresu jeżeli chodzi o całą resztę roleplay'owych motywów które powróciły do serii wraz z F:NV a których było jak na lekarstwo w F3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody do F4 stworzone na PC będą dostępne tylko na Xbox one :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody do F4 stworzone na PC będą dostępne tylko na Xbox one :/

Windows 10 pewnie ma na to wpływ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno, ale tutaj mocny punkt dla xone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×