Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mocny bym powiedział...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody polepszające audio i video raczej odpadną. XOne nie ma zapasu mocy obliczeniowej. To nie PC gdzie wymieni się procek.

Ale plus dla MS.

Ale w klimatach prawdziwego postapo dla mnie nic poza Mad Maxem w tym roku.

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale w klimatach prawdziwego postapo dla mnie nic poza Mad Maxem w tym roku.

 

 

Wasteland 2 jeżeli nie ogrywałeś na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasteland 2 jeżeli nie ogrywałeś na PC.

Oczywiście że mam. Za chiny nie wiem kiedy zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę tony npców, bo to mają być cholerne pustkowia.

Mam też nadzieję, że nie zrobią z tego fps'a z małymi dodatkami rpg.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę tony npców, bo to mają być cholerne pustkowia.

Mam też nadzieję, że nie zrobią z tego fps'a z małymi dodatkami rpg.

 

Nawet byłbym w stanie przełknąć FPS'a z elementami RPG gdyby to było tak dobre jak Mass Effect ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet byłbym w stanie przełknąć FPS'a z elementami RPG gdyby to było tak dobre jak Mass Effect ;)

 

Bluźnisz.... Porównując grę od EA, z Falloutem...

 

A ja nie chcę tony npców, bo to mają być cholerne pustkowia.

Mam też nadzieję, że nie zrobią z tego fps'a z małymi dodatkami rpg.

 

Przypominam, że w 1 i 2 było w ch... postaci niezależnych, więc nie rozumiem o co Tobie chodzi... Grałeś w 1 i 2 w ogóle??

 

A poza tym to fakt TRZA to mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital jakoś nie widzę w tej grze i jej klimatach tony zaludnionych miast i pustkowi pełnych "szkolnych wycieczek".

Dla mnie trójka nie była taka zła pod tym względem, w 1 i 2 nie grałem, bo nie były na konslolach ;) ale nie sądzę, by to miało mnie pozbawiać prawa wyrażania włansej opinii :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith

 

Jak będziesz miał okazje zagraj w 1 a w szczególności w 2. Polecam. Jedne z lepszych gier a już na pewno erpegów jakie wyszły. Przynajmniej IMO.  :P

W obecnych czasach to pewnie i na kalkulatorze je odpalisz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith

 

Jak będziesz miał okazje zagraj w 1 a w szczególności w 2. Polecam. Jedne z lepszych gier a już na pewno erpegów jakie wyszły. Przynajmniej IMO.  :P

W obecnych czasach to pewnie i na kalkulatorze je odpalisz  ;)

Hehe wiem, czytałem o tym uniwersum wszystko co możliwe i nawet gdzieś na kompie mam instalkę, ale jakoś nie ma czasu.

Jednak nie wzbraniam się przed zagraniem, może kiedyś to się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluźnisz.... Porównując grę od EA, z Falloutem...

 

 

A co do gry ma jej wydawca? 

 

Hehe wiem, czytałem o tym uniwersum wszystko co możliwe i nawet gdzieś na kompie mam instalkę, ale jakoś nie ma czasu.

Jednak nie wzbraniam się przed zagraniem, może kiedyś to się stanie.

 

Oj chłopie, nawet nie wiesz ile bym dał żeby znowu się znaleźć w Twojej sytuacji. Fallouty to gry mojego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerz napewno straciłem kawał fajnej przygody, ale....

...wszystko ma swoje plusy i minusy.

Moje granie, to Atari XE, potem Pegasus, Nintendo 64 i wszystkie Playstation.

PC jakoś jak się pojawił posłużył tylko do Championship i Football Managera...

Co do Falloutów i tych wspomnianych plusów i minusów:

Minus już wymieniłem, a plus - może dzięki temu cieszyłem się trójką bez "skrzywienia" jakie mają najzagorzalsi fani Falloutów i z tym też mi dobrze :)

Bo jak czytam gdzie niegdzie, to są tacy, dla których trójka to gniot i koniec tematu i nawet nie chcą podjąć dyskusji ;)

 

edit: zgrzeszyłem, bo pominąłem jedną (dokładnie dwie, bo dwie części) grę, którą jeszcze grałem na pc - Knights of The Old Republic... ale to tylko domyka całą historię mojego grania, bo tak naprawdę to były pierwsze rpg w które grałem, wcześniej omijałem ten gatunek i dzieki KOTOR się wciągnąłem w to całe rpgowe szaleństwo.

Bzik na punkcie SW zrobił swoje :biggrin:

 

Ale to było już po Falloutach, może dlatego też pominąłem 1 i 2.

 

Jednak jak wspomniałem - wszystko jest do nadrobienia :)

Czwórkę napewno ogram na maksa. Fajnie, że wychodzi w listopadzie, bo w grudniu mam urodziny, to się żonka nie będzie martwić prezentem :laugh:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że 1 i 2 można odpalić na kompie w full hd. Wprawdzie w 1920x1200 wygląda trochę dziwnie ale przynajmniej pixele wielkości kafli z WC nie walą po oczach. Na szczęście F3 i F:NV stawiam na równi z 1 i 2. Choć widok fpp jest idealny w tego typu grze. Aczkolwiek brakuje tej swobody choćby w kwestii rozwalania wszystkich z dziećmi włącznie.

Preorder na F4 złożony. Pozostaje czekać i modlić się o brak obsuwy.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman, bo F3 to gówno :D To znaczy, ja rozumiem ludzi którzy po raz pierwszy zetknęli się z Falloutem przy okazji premiery 3 części. Z tymże że dla tzw. betonu zagrywającego się w F1&2 to co zrobiła Bethesda to profanacja. Określenia Fallouta 3 mianem "Obliviona ze spluwami" nie wzięły się z niczego. Najbardziej bolą trzy rzeczy: nastawienie na rozwałkę, kastracja RPG'owego charakteru produkcji oraz mierność fabuły i zadań pobocznych. Nie bez powodu w konsolowych magazynach grę porównywano do Call of Duty czy Medal of Honor. Kto grał w pierwsze dwie części przed F3 i należy do grona fanów Opadu Radioaktywnego, zawsze będzie twierdził że ta gra jest słaba. Dopiero Fallout: New Vegas naprawił część grzechów trójki, na ile oczywiście pozwoliła mechanika i silnik gry (pal perspektywę TPP/FPP). Rozumiem osoby którym się trójka podobała, bo ogólnie to dobra gra ale niekoniecznie dobry Fallout.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek brakuje tej swobody choćby w kwestii rozwalania wszystkich z dziećmi włącznie.

 

Weź się idź zbadaj, tak profilaktycznie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ponoc jak sie kupi F4 na xbox one to 3 jest za friko. :D Takie promocje to ja rozumiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki wstecznej kompatybilności

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest stara 3, żaden Remaster czy coś.

I tak bedzie mozna odpalic na one :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczere mówiąc to mam cichą nadzieję, że twórcy tym razem zrobią dobre post apo. Chce żeby było więcej miejscówek jak Vault 22 który był jedynym miejsce gdzie czuło się motyw post apo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na reakcje żeby zrozumieć że twórcy zrobią dokładnie to samo co w F3 tylko więcej, bo tego chce większość. I gdyby nie to że szumnie nazywają to Fallout 4 to nie miałbym z tym żadnego problemu, ale nazwanie kontynuacją jednego z najdoskonalszych i najbardziej epickich RPGów wszechczasów, wtórnej do bólu piaskownicy Bethesdy na enginie który pamięta Pentium MMX to jakaś kpina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjaciele, która grę trzeba przejść by zrozumieć F4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umm co? Ograj poprzednie i już, ale nie uważam żeby to było konieczne. Fabuła w każdym jest inna, ale to nie ona gra główne skrzypce, tylko świat i możliwości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ci się nie chce grać to zawsze można poczytać fallout wiki. :) Ba, nawet więcej się dowiesz bo zawarte są informacje z terminali, notatek itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×