Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przyjaciele, która grę trzeba przejść by zrozumieć F4 :biggrin:

Każda z gier stanowi odrębną całość. Łączy ją tylko i wyłącznie setting świata. A że zaczynasz grę jako (najprawdopodobniej) ostatni ocalały ze schronu 111, który (najprawdopodobniej) został wybudzony z 200-letniej hibernacji to absolutnie nie wymagane jest od Ciebie cokolwiek jeżeli chodzi o znajomość świata. Ominął Cię pewne niuanse, na pewno będziesz się zastanawiał dlaczego świat przyszłości wygląda jak żywcem wyjęty z lat 50 i 60 ale jak tutaj kolega powyżej napisał, wystarczy odpalić falloutową wiki o nazwie "Krypta" żeby zorientować się co i jak. 

 

Polecam jednak zagranie w Fallouty bo to świetne gry są po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie...byle trzymało stałe 30 klatek a nie jak w New Vegas. Tam czasami wejście do pokoju z jednym krzesłem powodowało spadek klatek do poziomu słabej prezentacji w power point'cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eric jak zawsze w formie :)

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie stary dobry F3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wrzucił gameplaya? Szok.

 

Oby ten filmik był pod publiczke bo inaczej to FPS z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie stary dobry F3 :)

A mi koszmarek jakim był F3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oceniać książkę po okładce, mi akurat najbardziej podobał się f3 ale fnv przeszedłem również z dużą przyjemnością. Trzeba czekać cierpliwie do premiery. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oceniać książkę po okładce,

Dokładnie. Może akurat to będzie część, w którą się zagłębimy jak za starych dobrych czasów. F1 przeszedłem 2 razy, F2 kilkanaście, F3 już tylko raz, a F:NV do połowy. Im później tym gorzej. Mam nadzieję, że tendencja się odwróci. O ile na powrót do grywalności z dwóch pierwszych części nie ma szans, o tyle na powrót do grywalności niezłego F3 już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i wygląda to jak dopieszczona i poprawiona trójka, ale mi się na razie podobają te wszystkie patenty, które dodali.

Bardzo lubiłem F3, więc mam nadzieję że i tu się szybko odnajdę.

Budowanie własnej "twierdzy" zapowiada się świetnie, oby tego nie spieprzyli, bo zapala mi się ostrzegawcza lampka, że tutaj pojawią się mikropłatności ;)

Trochę jest za kolorowo, podobał mi się ten brudno-zielonkawy filtr z trójki.

No i mam nadzieję, że nie zrobią z tego zwykłego shootera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam F3 i F:NV i czekam jak cholera. Jest tylko jeden mały problem - Wiedźmin 3 :P. Do tej pory tłumaczyłem sobie, że nijaki wątek główny i beznadziejne postaci w grach Bethesdy to koszt, jaki trzeba ponieść za wielkość świata, mnogość różnych szczegółów, historii i zadań pobocznych. Redsi pokazali jednak, że można stworzyć olbrzymi i przebogaty świat, nie rezygnując jednocześnie z wciągającego i spójnego scenariusza oraz wielu wyrazistych i zapadających w pamięci postaci. Da się? Da się.

 

Boję się trochę, że w wypadku F4 powyższe będzie mnie mierziło bardziej niż do tej pory. Na bank będzie to mega klimatyczna podróż po świecie post-apo, ale jednak fajnie by było, gdyby tym razem Bethesda większą uwagę skupiła na elementach, które dotychczas olewała. 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten gameplay a dokładnie jego pierwsze dwie minuty, ten klimat post-apo oraz podróżowanie, szkoda tylko że poźniej jest taka sieka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje z pokazu na Quakeconie (niestety tylko za zamknietymi drzwiami dla tych co tam byli), oto moje luzne tlumaczenie na podstawie roznych informacji ktore byly pisane na zywo przez osoby ogladajace ten pokaz:

 

-Skille [barter, male bronie, duze bronie etc.] i cechy ktore wybieramy na poczatku gry zostaly przerobione i polaczone z nowym systemem perkow ktory jest jakos zwiazany z atrybutami SPECIAL, w zaleznosci od ilosci punktow w danym atrybucie bedziesz mial do wyboru coraz to nowsze/lepsze perki.

 

-Perki maja rozne rangi/poziomy, wiec bedzie mozna je wzmacniac

 

-Wracaja ksiazki dodajace punkty do skilli [ciekawe na jakiej zasadzie beda dzialac z tym nowym systemem perkow]

 

-Lootowanie zwlok czy skrytek nie powoduje juz pauzy gry, wszystko odbywa sie w czasie rzeczywistym

 

-W grze znajdzie sie okolo 12 kompanow, bedzie mozna romansowac wiekszosc z nich [bethesda i romans XD]

 

-Jesli ktos lubi grac bez kompanow [np ja] bedzie mial do wyboru specjalny perk ktory sprawi ze samemu ponoc bedzie mozna rownie efektywnie grac co z kompanem [napisalbym dokladniej ale dosc sprzeczne informacje lataja na ten temat]

 

-Koniec ze spamowaniem kilku stimpakow naraz, Bethesda wprowadzila animacje ich wstrzykiwania

 

-Mozna uderzac z kolby broni, mozna tez zamocowac bagnet dla wzmocnionego efektu i innej animacji

 

-NPCe beda roznie reagowac na nas, wszystko bedzie zalezec od naszej karmy [fuuj, system karmy wraca :f]

 

-Legendarne wersje potworow pojawia sie w Falloucie 4, nie wiadomo jednak czy za ich zabicie dostaniemy specjalne bronie jak w NV

 

-Super Mutanty w wersji BEHEMOT wracaja kiss.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytam, tym coraz większe mam ciśnienie na tę grę, a do listopada jeszcze szmat czasu.

Tutaj trochę więcej informacji i rozwinięcie tego co napisał Banzai:

http://www.ppe.pl/news-37534-quakecon_2015__nie_moglo_zabraknac_nowych_szczegolow_z_fallout_4.html

 

edit: i jeszcze ciekawostka, szkoda że tylko na pc. Przygarnąłbym taką kolekcję:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest GOTY, nie inaczej. Znów przez długie lata gra będzie ogrywana przez miliony ludzi. Nie mówiąc już o modach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu takie cudeńka zawsze omijają konsole? :sad:

Ubolewam szczerze.

Już samo wydanie genialne.

Chociaż mi zostało pudełko śniadaniowe po F3, figurkę niestety kot skasował.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu takie cudeńka zawsze omijają konsole? :sad:

 

Za duzo jeb*nia z portem , zeby to dac na konsole.

Wszystko poza new vegas mam na pc.

Patryk Ty generlanie sie fascynujesz i oddasz dusze za fallouta.

Co oni mowili na modach na ps4 ( or konsole generlanie)?

Bo zastanawiam sie czy brac na ps4 czy pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie powiedzieli, że Xbox dostanie mody, które będą na PC, oczywiście zatwierdzone przez nich, więc nie wiadomo o co chodzi.

Powiedzieli też, że nie ma problemu, żeby pojawiły się mody i na PS4, tylko ktoś coś tam musi wyrazić zgodę, czyli mówiąc krótko, jak będzie hajs, to będą mody.

Zresztą ograłem wszystkie Fallouty bez modów, więc jakoś nie czuję ich wielkiej potrzeby i w kolejnej części. Wiadomo, fajnie pogrzebać w grze i usprawnić kilka elementów, ale przeżyję bez tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tu nie do końca chodzi o kasę, ale też jakieś tam zasady Sony. Nie chcę mędrkować, bo spory czas temu o tym czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będą mody z gatunku dodatkowa broń lub Chatka Puchatka. Bardziej skomplikowane wpłyną na płynność działania oraz stabilność gry. Sam nad ponad 120 modami do Skyrim spędziłem ponad 50 godzin by całość działała bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam zgryz. Chciałem brać preorder na PSN US bo wychodzi taniej. Ale tam nie będzie wersji PL.

Z drugiej strony pamiętam że Cenega pierwotnie zapowiadała wersje PL Skyrim i Bioshock Infinity na konsolach. A wyszło jak wyszło.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie polska wersja na PC to nie widzę problemu, żeby zrobić i na konsolach. To tylko napisy, w dodatku to nie jest początek generacji, żeby robić ściemy ala EA, że nie zdążyli czy inne gówniane wymówki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×