Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugie z góry mamy pokazana grafikę jaka będzie w grze. Nie ma szału, ale jak ktoś mówi, że to PS3 to chyba rzeczywiście nie widział poprzednich wersji na oczy.

 

Nikt raczej nie mowi ze wyglada tak samo jak poprzednie wersje, ale to:

 

TVHVY5a.gif

 

Krzyczy do mnie PS3, nie PS4, tym bardziej po ograniu takiego Wiedzmina czy DA:I (mowa tylko o grafice rzecz jasna), mozna napomknac tez o GTA ale to w sumie nie jest rpg.

 

Kocham te serie ale jak dla mnie mocno w chuya polecieli tym razem, znowu ten stary silnik (czyli to juz bedzie 4 generacja ktora ten silnik przezyje pewnie), tylko lekko przypudrowany, cudow nie oczekiwalem, ale tym mission packiem na pewno jarac sie nie bede. Kupic pewnie kupie bo to fallout i troche godzin sie przy tym bankowo posiedzi, jednak lapia karnego kutasa do geby za to ze kolejną generacje nie chce im sie nic usprawnic.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem nowy trailer FallOuta i pierwsze co rzuca mnie się w oczy toooo....że będzie to kontynuacja F3 i to dosłowna. Na samym końcu F3 mieliśmy scene gdzie odchodziliśmy z psiakiem w siną dal. 

Czuć tutaj ducha poprzednich części ale nie czuć postapo co mnie najbardziej smuci. Mam cichą nadzieję że dodadzą do F4 tryb HC gdzie trzeba brać pod uwagę współczynniki takie jak sen,pożywienie itp itd.

 

Graficznie nie zaszaleli ale no cóż...Falllout zawsze był tak wystylizowany że nie ocierał się o fotorealizm ani nawet nie starał się do tego dążyć.

Jeżeli to co nam pokazali jest faktycznym stanem grafiki w grze to nie będę narzekał. Od teraz może być już tylko lepiej a jak będzie tak jak teraz to przeżyjemy to na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że to tylko "zaklepana" data żeby cokolwiek było. Chociaż jeżeli dadzą na koniec tego roku to byłoby świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer narobił ogromnego smaka - chociaż trochę zdziwienie że ma wyjść również na PS3. 

Wiadomo - grafika nie powala ale tu raczej chyba chodzi o powalający klimat - chyba czas w końcu odpalić New Vegas kupione kilka miesięcy temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm przecież zapowiedzieli tylko dla XO, PS4 oraz PC. Poprzednia generacja nie jest brana pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ktoś podawał jakieś info odnośnie konsol poprzedniej generacji - może już nieaktualne info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś grzebał w jakimś starym kodzie, albo coś.

Nie zdziwię jak były plany wydania F4 dużo wcześniej i właśnie na wszystkie generacje, ale dzięki siłom nieczystym, zrezygnowali z tego.

Żałuję tylko, że Bungie nie poczekało, bo mam wrażenie, że to przez te trupy ze starej generacji gra dostała tak po dupie jeśli chodzi o content, ale o tym to już mi się nie chce prawić po raz milionowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim pokazal ze content mozna tez miec na PS3 .. wiec to nie to ;) Po prostu byli zachlanni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno liczę na jakiś gameplay na E3.

Ta gra jest moim #1 na ps4 póki co jeśli chodzi o czekanie.

Mam nadzieje na jakieś fajne niespodzianki od Bethesdy na targach.

Jeszcze tylko tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jednak podają datę 31.12.2015 oby oby! Post apo na kacu w Nowy Rok, to byłoby coś :biggrin:

Czekam jak na mało którą grę.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 gier wychodzi w takim razie 31 grudnia każdego roku. 

 

Bethesda słynie z arcy, uber, ultra brzydkich gier. Oczy bolą. ALE. Wolfenstein oraz The Evil Within uważam za ubiegłoroczne perełki. Co mnie, że tekstury pamiętają wesołe lata 2000. 

 

Przyznaję się bez bicia, że nigdy nie grałem w żadnego Fallouta. Hype związany z tą zapowiedzią minął mnie o dwie długości stadionu. Mimo tego ta zbiorowa euforia nakazuje mi zwrócenie uwagi na to to. Może nawet kupię. No. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda nie zrobila ani Wolfa ani TEW, oni je tylko wydali. Swoja droga Wolf brzydki imo nie byl, no i dzialal w boskich 60 klatkach na sekunde.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten trailer śmierdzi PS3, widać jakby tą grę robili już długie lata z myślą o starej generacji, w końcu się rozmyślili i puszczą ją na PS4.

Jeżeli to ma wyjść w tym roku to tylko potwierdza tezę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że info o grze wyciekło na kilka miesięcy przed premierą. Dzisiejsze standardy są niestety odmienne, vide Deep down czy The Division 

Może faktycznie przymierzali się do wersji PS3  :blink:

No nic, pozostaje czekać na jakiś gameplay. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w kwestii grafiki są uczciwi i pokazują jak gra wygląda w rzeczywistości. Powtórki z Wieśka czy Watch Dogs nie będzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo taki już jest Polaków naród, malkontentów  ;)

Jak pokazują jakieś nierealne zajawki jak przytoczony Wiedźmin czy WD to wychodzi gra i  zaczyna się shitstorm, że oszuści, że złodzieje itp.

Jak pokazują faktyczny wygląd gry to znowu, że wygląda jak PS3, wczesne lata 2000, co za crap.  :)

Nie dogodzisz  :pardon:

 

Trochę czasu jeszcze mają, może coś podciągną. Pamiętam np demo GoW3 i finalny produkt. Niby kilka miesięcy odstępu a różnica w odbiorze grafiki  IMO znacząca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo wygląda na PS3, to nie żadne narzekanie tylko stwierdzenie.

Gdyby chcieli aby gra wyglądała super trzeba by wyrzucić wszystko do kosza i by wyszła w 2018

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, z tym, że gra piękna nie jest ciężko polemizować. Tyle tylko, że takie Watch Dogs początkowo wyglądało jak na PS5 a efekt finalny był jednak trochę inny.  ;)

Z dwojga złego wole widzieć jak gra się będzie prezentować i nie kupować, jeżeli mi ten wygląd nie pasuje niż  być mamiony pięknymi filmikami, a o faktycznym wyglądzie przekonać się po wydaniu kasy. 

W przypadku Fallouta mam nadzieje, że wygląd zostanie zrekompensowany przez fabułę  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer dobitnie pokazał, że gra miała być jeszcze na zeszłą generację.

Została słabsza grafika, ale jeśli kosztem tej grafiki mam dostać w końcu porządnie zoptymalizowaną grę, bez zwiech, spadków, itd. to biorę to zamiast pięknych bullshotów ala Watch Dogsy czy nasz Wiedźmin.

Po drugie fajnie, że nie bali się pokazać tego co mają. Nie robili jakiś cudów na kiju, live action trailerów, itd. Od początku wiemy na czym stoimy, a teraz czekamy na prawdziwe mięso, czyli świat, questy, loot i genialną otoczkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.ppe.pl/news-36360-bethesda_odpowiada_na_krytyke_grafiki_fallout_4__gra_ominie_ps3_i_x360.html

 

 

"Gra wygląda wspaniale. Nie wiem co oni oglądali. (...) Nie mam zamiaru tracić czasu i energii na zajmowanie się takimi komentarzami".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko świat żył jak w Wiedźminie: w miastach było więcej niż 8 NPC a na pustkowiach występowało coś ponad kilka stworów do ubicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×