Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, SajmonLDZ napisał:

Te mody do f4 już są na ps4?

Nie ma. Na drodze pojawiło się sporo problemów, przez które mody na PS4 zaliczają opóźnienie. Po pierwsze, nie ma jeszcze rozwiązania na optymalizację tekstur dla PS4 - mody wykorzystują tekstury z PC, co wywołuje oczywiście spadki płynności i braki pamięci, czyli crashe. Po drugie, w modach na PS4 nie ma w ogóle dźwięku, ponieważ konsola wykorzystuje format plików, którego GECK (narzędzia do modów) nie obsługuje. Nie wiem jakim cudem Bethesda dopiero teraz zdała sobie z tego sprawę, choć wcześniej całą grę wydali przecież, ale dobra. Po trzecie, okazuje się, że limit przestrzeni dyskowej dla modów na PS4 jest jeszcze mniejszy, niż na X1 i wynosi jedynie 900 MB. Jakieś problemy z zarządzaniem pamięcią na konsoli Sony. Zamknięta beta ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Na oficjalne wydanie tej funkcjonalności będzie trzeba poczekać pewnie do Lipca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto w ogole czekac na to co jest na steam? nie gralem duzo w skyrim na pc ale ponoc mody duzo zmienily a o f4 cos cicho na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam-czy jest jakiś sposób by pozbyć się ograniczenia  budowania w danym miejscu.Widziałem twory tak wielki,że nie ma bata by limit budowy to pomieścił.Dodatek do budowania który właśnie wypuścili też nie wiele wniesie jeśli tego ogranicznika nie da się ominąć.Ale jak?

I pytanie nr.2 :czy mozna odinstalować tylko  jeden dodatek ?Dokładnie  chodzi o "Automatron "? 

Dzięki 

Edytowane przez szalony_szaleniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam-czy jest jakiś sposób by pozbyć się ograniczenia  budowania w danym miejscu.Widziałem twory tak wielki,że nie ma bata by limit budowy to pomieścił.Dodatek do budowania który właśnie wypuścili też nie wiele wniesie jeśli tego ogranicznika nie da się ominąć.Ale jak?

 

Dzięki 

Bardzo prosto,bierzesz sobie z warsztatu jak najciezsze bronie(np 10 fat manow,10 minigunow) po czym idziesz gdzies na plaski teren w obrebie swojego "terenu do budowania" i wyrzucasz to wszystko na glebe. Potem w trybie warsztatu zbierasz to wszystko i wskaznik leci w dol bardzo szybko. I w kolo macieju.

Co by nie byc goloslownym, filmik od mega kolesia,dzieki niemu pobudowalem cuda

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał !! budowanie krypty!! po co to komu? Ile można budować a najpierw nazbierać złomu do tego? Przecież nie na tym miał polegać główny pomysł w tej grze-chyba;)

Wie ktoś jak odinstalować jeden z dodatków ?!Czy w ogóle się da ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szalony_szaleniec napisał:

Łał !! budowanie krypty!! po co to komu? Ile można budować a najpierw nazbierać złomu do tego? Przecież nie na tym miał polegać główny pomysł w tej grze-chyba;)

Wie ktoś jak odinstalować jeden z dodatków ?!Czy w ogóle się da ?

Trzeba odinstalować wszystko. Istnieje ryzyko że bez tego DLC sejwa ci nie wczyta.

Już na wiekowym X360 można było odinstalować osobno dowolne DLC a nawet patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch. Dostosowuje podstawkę do nowego DLC plus kilka poprawek w tym wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co zrobić aby przybywało ludzi do wioski? i w sumie po co mam rozbudowywać wioskę? jakie z tego będą korzyści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc ludzi w wiosce zalezy od charyzmy Twojej postaci, oprocz bazowych punktow mozesz zbierac gazety z bonusem i przede wszyskim alkohol ubrania i narkotyki :1_grinning: Ja mialem raz okolo 40 osob ale nie wiem czy to blad,grajac normalnie mam okolo 25.

Zbuduj i zasil nadajnik(radio beacon) i odczekaj troche a najprosciej utworz kilka osad i wysylaj z nich ludzi do swojej docelowej. Korzysci? Zalezy czego od gey oczekujesz,masz kupcow,jedzenie,karawany i to wszystko przynosi Ci zysk jakis tam ale ja po prostu buduje osady jako miasteczka, nie patrze na to przez pryzmat korzysci, mam jakis ciekawych npcow, mam dla nich ubrania rozne, urzadzam mieszkania, bawie sie tym calym systemem. Taka gra w grze, popatrz sobie na YT filmiki co do budowania.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaby ten najnowszy dodatek i mam wrażenie, ze był pisany na kolanie w dodatku na szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem że modow nie będzie. Napiszę do Sony Poland o zadość uczynienie albo zwrot kasy. Ponoć wina Sony. Ale mnie wk...... Reklamowali że będą mody.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ciekawe co podpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Twinskillers napisał:

 

Właśnie przeczytałem że modow nie będzie. Napiszę do Sony Poland o zadość uczynienie albo zwrot kasy. Ponoć wina Sony. Ale mnie wk...... Reklamowali że będą mody.

 

 

W UE to nie przejdzie ale w Stanach pewnie pójdzie pozew zbiorowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zabraniem Linuxa ludzie wygrali proces zbiorowy. Co prawda należy się tylko 55 dolarów i to pod warunkiem, że masz rachunek z nr seryjnym, ale zawsze. Nie wiem jak to było reklamowane w przypadku Fallouta, ale mnie się wydaje, że nie było to na 100%. Taką gwarancję od początku dawał tylko Xbox i tym się strasznie chwalił i wszędzie o tym trąbili. Jeśli chodzi o PS4 to było bardziej na zasadzie, postaramy się, w późniejszym terminie itd, klasyczne mamienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze lepsze linki wyraźnie zapowiadające mody na PS4 z datą premier:

 

http://planetagracza.pl/fallout-4-mody-na-ps4-i-xbox-one-wkrotce-creation-kit-trafia-na-pc/

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=98372

 

W Stanach ludzie zawiozą Bethesdę do sądów bo to Bethesda obiecywała mody na PS4.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda że modów nie będzie, trzymałem na półce Fallout'a myśląc że jeszcze się pobawię trochę ale w tym wypadku trzeba będzie go oddać.

 

zastanawia mnie dlaczego sony od razu tego nie zablokowało, myślę że zobaczyli że to jest dobre przykro im się zrobiło i zabronili:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Twinskillers napisał:

 

Właśnie przeczytałem że modow nie będzie. Napiszę do Sony Poland o zadość uczynienie albo zwrot kasy. Ponoć wina Sony. Ale mnie wk...... Reklamowali że będą mody.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ciekawe co podpiszą.

 

untitled-11nuc7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, co za bzdura. Sony oczekuje, że Bethesda sprawdzi każdego moda przed upublicznieniem? Toż to jest śmiech. Bezmózgi chyba nie wiedzą, o co chodzi w modach. Użytkownicy dostają dowolność, robią sobie co chcą i instalują co chcą. Bethesda nie musi mieć nic do tego.

 

Sony jest dla mnie zgrają śmieci, którym z braku konkurencji w dupach się przewróciło jakiś czas temu. Mody do Fallouta i Skyrima? Nie. EA Access? Nie. Cross-network multiplayer? Nie. Jak dobrze, że w ostatniej chwili opuściłem ten statek #4thefrajers.

 

Zobaczymy za kilka lat, jak wyjdzie nie żaden remaster, tylko nowiutki tytuł od Bethesdy, czy to nowy Fallout czy Elder Scrolls i od pierwszej zapowiedzi będzie, że mody na start na wszystkich platformach oprócz tych od Sony. Zobaczymy, czy dalej ŚmiećStation będzie drukować kasę jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, spadnie im gwałtownie sprzedaż konsol bo nie będzie modów do jednej gry od Bethesdy raz na kilka dobrych lat...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że nie zgadzają się na zalew śmiecia który psuje gre. Rak lepiej niech nie robi przerzutów. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby te mody były dobre. Większość to jakieś texture packi albo pierdółki pokroju wyrzutnia ananasów z efektem "puf puf". Dobrych modów nie jest tak wiele jakby się wszystkim zdawało. Poza tym Bethesda i Sony mogą się w banalny sposób obronić przed jakimikolwiek pozwami i nigdy nie wypuszczać opcji dodawania modów. Wystarczy że napiszą coś pokroju "niestety premiera możliwości udostępniania modów musiała zostać przesutnięta. Wszystko z winy zbyt małej stabilności gry po zainstalowaniu modów i musimy nad tym jeszcze popracować". Jeden prosty komunikat, pozwy o brak modów idą do kosza ponieważ " to będzie jak to dopracujemy" i nie trzeba nic robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do Skyrima jest sporo świetnych modów przy czym jeśli modować gry to tylko na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na modach czy innych srodach mi nie zależy. Świetna gra według mnie nie potrzebuje takich "bajerów". Dobra decyzja Sony, po co śmiecić tym grę xD

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos w trybie survival? Ja ostatnio zaczalem nowa gre od tego trybu i nie daje mi to zadnej przyjemnosci, latam z pomidorami i butelkami wody, najwiekszym zagrozeniem jest dla mnie pies(przyjmuje "tone" kul na klate ale jak dorwie mnie pies to nie ma zmiluj, urywa reke razem z glowa). Dramat jak to tak ma wygladac. Ktos gra w tym trybie z powodzeniem?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×