Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga GT5

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Się stawię....... z HS....

W razie problemów z łączem mogę hostować - u mnie spokojnie uciąga 16 zawodników na maksymalnej jakości wyścigu i z maksymalnym czatem głosowym..... (się nie chwalę - tak jakoś wyszło, że spoko loto) :ok:

===========================================================================

A jak ze "wspomagaczami" ?

Dozwolone ? Czy wszystko off prócz ABS ?

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcialem strasznie pojechac, ale nie dam rady. Jutro mam 2 kolokwia wiec dzis jeszcze ucze sie.

Przepraszam i zycze wam powodzenia i licze na filmiki z wyscigu.

Patricko, Ty sie lepiej ciesz, ze dzis nie startuje, bo jestem w wielkiej formie i pewnie wygralbym, a tak masz szanse na zwyciestwo:)

W przyszla sobote jedziecie?

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko sie w to jeździ po F1, nie wiem czy mi sie podoba :) za każdym razem ostatnie miejsce. No ale cóż jak będą zapisy do ligi to mnie wpiszcie na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemniaj nascara wygrałeś raz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bylo... teraz trzeba bedzie poustalac troche wiecej szczegolow i mozna gnac w nastepna sobote..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było genialnie! Panowie, nie tworzymy tego po to, żeby cisnąć po 1 miejsce, a właśnie po to, żeby było tak jak dzisiaj.

Zero jakiekolwiek planowania, czysty spontan i zabawa. Ubawu miałem po pachy, szczególnie na starcie z miejsca na Nascarze, myślałem że pęknę ze śmiechu.

Przy BWM też świetnie się jechało. Gdyby Error mnie nie zgarnął to świetna walka z Kowim by tam była.

Ale mimo wszystko testy uznaję za bardzo udane. Jedynie na filmik ciężko będzie cokolwiek wrzucić, bo naprawdę trudno ogarnąć co się gdzie dzieje i to nagrać jeszcze potem

Musiałbym chyba z pół godziny nad jednym wyścigiem siedzieć, a tego to mi się nie chce.

Mimo wszystko pozgrywałem to co uznałem za ciekawsze i postaram się kiedyś wrzucić, ale kiedy to nie wiem.

Przyszła sobota musowo :) Jakie fury? Proponuje znowu spontant, ale ten limit max 500 PP wydaje mi się spoko.

BMKami jechało się już znakomicie i jako taka prędkość była. Ale polew przy Priusach również był nie do pobicia :P

Tyle tylko, że jak teraz coś ustalimy, to już tego spontana nie będzie, bo każdy będzie wiedział jaka fura i może testować, a nie o to tutaj chodzi :)

Myślę, żeby zrobić tak, że do piątku ustalamy np. 10 różnych fur + torów, do max 500 PP i potem robimy losowanie przed samym startem.

Np. 3 wyścigi różnymi furami z tej listy i 3 różne tory. Co sądzicie?

Fury rzecz jasna jakieś z salonu, żeby nie było problemu z zakupem, np. Mazda MX-5, Nissan S13, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta, start Nascara był genialny. Komuś w ogóle udało się niepostawić auta bokiem? :biggrin:

Co do samej jazdy - było super, ale myślę, że trzeba jeszcze popracować nad kulturą jazdy. Wiadomo, że na więcej można sobie pozwolić niż w f1, ale często ludzie przesadzali (ja też, żeby nie było) a wcale nie jest miło dostać w dupę albo bok na zakręcie tak że wylatujesz na trawnik. Jeśli się ludzie opamiętają pod tym względem nie będę potrzebował nic więcej do szczęścia. Inna rzecz, że czasami z kokpitu ciężko czasem ocenić gdzie się kto znajduje. Te strzałki w F1 to chyba jedyna rzecz która im się udała. A jeśli ktoś korzysta z innej kamery to szczerze współczuję :) Dla mnie kokpit w GT5 to must have.

PS Patricko, powiedz, że masz nagrany ten start i byłeś gdzieś z tyłu :)

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa :P Jako jedyny się tam przebiłem bez spina XD

Co do kultury jazdy to spoko, trzeba się rozegrać. Ja i pewnie większość innych ligowców z F1 dawno w GT5 nie jeździła.

Teraz to taka typowa zabawa i zadyma. Ale też nie ma się co spinać i pienić na nie wiadomo co.

To będą typowe niedzielne wyścigi do śmiechu i relaksu. Ktoś wyleci czy coś się stanie to nie ma co rozpamiętywać.

W następną sobotę proponuje coś dłuższego, aby do boksu trzeba była zjechać. Tak z 20 lapsów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 lapsów jak najbardziej, ale mam nadzieję, że nie Priusami, bo będziemy jechać do niedzieli :D Te beemki były całkiem fajne i w coś takiego bym celował osobiście. Albo ciut szybszego nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.youtube.com/watch?v=puRKkkMFCL0



Starty nascar to ja miałem oba udane, tylko tuż po ruszeniu ktoś we mnie się ładował :biggrin:

Kolejna edycja "Mała Liga Destruction Derby" już w sobotę :biggrin: Z każdym kolejnym ściganiem myślę, że trzeba będzie trochę więcej wymagać odnośnie w miarę bezkolizyjnej jazdy. Śmiechy, śmiechami ale dużo większy fun jak uda się czysto wyprzedzić, niż jak się strzeli kogoś w zad.

Furki to ja każdą mogę pojechać byleby zabawa dobra była, a raczej jej braku to nie uświadczymy w sobotnim ściganiu.

Na przyszłe ściganie może sprawdzilibyśmy jak wyglądają wyścigi jak ktoś inny stawia, bo nie powiem ale trochę lagów było, szczególnie jak nascarami śmigaliśmy. Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój filmik z wszystkich testów zajmuje koło 13 minut :) Przez noc mam nadzieje go wyrenderować i wrzucę go w poniedziałek pod wieczór :)

Starałem się wrzucić najlepsze akcje, ale przy oglądaniu idzie dostać oczopląsu, szczególnie jak wszyscy tymi samymi furami jadą.

Więc jak kogoś pominąłem i w ogóle go w filmiku nie było to przepraszam najmocniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości filmów i osób nie sposób wszystkiego wyłapać. Jak będziemy dłuższe wyścigi ogarniać to wtedy można się pokusić większość akcji umieścić ale tak to czasu byłoby potrzeba na prawdę w pytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac filmik KOWI'ego stwierdzam ze trzeba bedzie odkurzyc GT5 i powaznie pomysle o przygotowaniach do nowej ligi! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pokoju to może niech INO postawi, jak mówi, że wszystko mu na Very High przy pełnym pokoju śmiga :)

I tak każdy może wejść sobie w ustawienia tam, więc nie widzę różnicy kto to postawi, więc wychodzi na to, żeby ktoś z dobrym i stabilnym łączem.

Także INO jak możesz to postaw już w sobotę serwa koło 20, tak jak dzisiaj i będziemy dalej testować.

Kto co ustawia to się dogadamy. Mogę ja znowu, bo nawet mi to frajdę sprawia, takie grzebando w ustawionkach :) Więc jak nie masz nic przeciwko, to możemy się tak ustawić.

Można się pokusić o jakąś trasę w deszczu :) Szkoda, że nie można zablokować widoku z kokpitu. To by była jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A powiedzcie mi, bo nie jestem za bardzo jeszcze w temacie. Jak to jest z samochodami? Musze miec przygotowany garaz na wszystkie mozliwosci? Czy mozna wybrac sobie samochod w jakis inny sposob? Co w przypadku kiedy samochodu ktorym bedzie trzeba jechac nie mam w garazu?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz wyżej opisane, ale napiszę jeszcze raz :)

Masz garaż standardowy w trybie online, jest tam kilkanaście fur, od najsłabszej do najmocniejszej.

Dzisiaj graliśmy tylko z tego garażu więc nie sposób, żeby ktoś czegoś nie miał :)

Ale na przyszłość będziemy właśnie robić jakieś pule fur, więc trzeba będzie jakoś je ogarnąć, czy coś w tym stylu.

Będziemy się starać, żeby to były fury z salonu, jako że są tam non-stop i kwestia tylko kupienia ich.

Róbcie kasę na sezonówkach, żeby inni nie musieli Wam potem fur kupować w ostatnim momencie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z furami nie bedzie zamieszania, gorzej z ogarnieciem F1 i GT5 naraz bo styl jazdy w obu tych grach rozni sie drastycznie.. co moze wplynac niekorzystnie na obie serie wyscigowe! :) Ale mimo wszystko.. na kolejnych testach pojawie sie i ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy w gt5 fury prowadzą się na tyle intuicyjnie i są na tyle przewidywalne, że na spokojnie da radę to wszystko ogarnąć.

Niekwestionowaną gwiazdą dzisiejszego ścigania zdecydowanie był Sarewo :D Chłopak dobijał się, do nas i nie mógł pozostać w pokoju, ale jego determinacja i upór zasługują na wyróżnienie. Walczył, nie poddawał się, niestety przegrał z grą i nie udało mu się nawet jednego kółka przejechać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to była moja wina, że miałem hosta czy jego. Inni nie mieli problemu z dołączeniem...

No nic, sprawdzimy za tydzień jak INO założy. Niech tylko da znać czy mu pasuje taka opcja.

Ewentualnie KOWI, bo Ty też chyba masz dobrego neta z tego co mi wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajmy w gt5 fury prowadzą się na tyle intuicyjnie i są na tyle przewidywalne, że na spokojnie da radę to wszystko ogarnąć.

Jasne ze tak, nie bedzie innego wyjscia. Seoja droga wystarczy 5 kolek w poszczegolnej grze zeby sie przestawic z jednej na druga. Od Poniedzialku trzeba bedzie ruszyc "kupke wstydu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to była moja wina, że miałem hosta czy jego. Inni nie mieli problemu z dołączeniem...

No nic, sprawdzimy za tydzień jak INO założy. Niech tylko da znać czy mu pasuje taka opcja.

Spoko.... w sobotę przed 20:00 bankowo będę online :start: a nawet duuuużo wcześniej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę jeszcze raz renderować, bo mi ten efekt Interlaced się pojawił na filmiku i niezłe paski były :/

Jedyny plus, że nauczyłem się to eliminować w miarę możliwości. A filmik i tak bym dopiero jutro wrzucił.

Co by nie było, to jak oglądałem efekt końcowy to mega zaciesz na gębie :P

Będę musiał dać też trochę głośniej muzyke z replaya, bo non-stop tylko piski gum słychać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy w gt5 fury prowadzą się na tyle intuicyjnie i są na tyle przewidywalne, że na spokojnie da radę to wszystko ogarnąć.

Niekwestionowaną gwiazdą dzisiejszego ścigania zdecydowanie był Sarewo :biggrin: Chłopak dobijał się, do nas i nie mógł pozostać w pokoju, ale jego determinacja i upór zasługują na wyróżnienie. Walczył, nie poddawał się, niestety przegrał z grą i nie udało mu się nawet jednego kółka przejechać.

Jestem ciekaw czy to była moja wina, że miałem hosta czy jego. Inni nie mieli problemu z dołączeniem...

No nic, sprawdzimy za tydzień jak INO założy. Niech tylko da znać czy mu pasuje taka opcja.

Ewentualnie KOWI, bo Ty też chyba masz dobrego neta z tego co mi wiadomo :)

Wiecie co, o dziwo jak w pokoju został Sharent to pośmigałem z nim przez chwilkę i nie było problemu.

Jak gospodarzem pokoju był Paricko to wyskakiwał mi komunikat o braku kompatybilności z gospodarzem pokoju 768. Nie mam pojęcia co mogło być nie tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×