Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga GT5

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a czy ktoś w ogóle jeździ z wyższą wartością ABS? :P

Przecież jak jest nawet na 1 to i tak spowalnia samochód, a co dopiero na wyższych wartościach. Przykład? Nascar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie można zablokować wyższych stopni ABSu, ale za to gdy ktoś jest na torze i najedzie się na jego nicka to od razu widać na ile ma ustawiony więc łatwo takiego osobnika, który ustawiłby na więcej można wyłapać :)

Co do wyboru samochodu i toru to myślę, że samochód na dany weekend można podawać nawet kilka dni wcześniej, tylko tor zostawić losowy, bo i tak bez wiedzy na którym torze będzie wyścig to informacja o samochodzie nic nie da. Chyba nie będzie takich masochistów, którzy danym samochodem będą na każdym torze testować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow rzeczywiscie namiachane z tym PO. Dawno nie jezdzilem, odpalilem teraz gt i mysle zrobie sezonowki zeby kasy troche zarobic. Limit 400 PO, to wlazlem do garazu i biore bmw z4. Przejechalem jeden wyscig na ustawionym bmw na 400 PO. Na koniec 40 sekund przewagi na autumn ringu.

Jako ze za mniejsza ilosc PO niz limit w danym wyscigu dostaje sie wiecej kasy to mowie co tam sprobuje obnizyc. Wlasnie zjechalem do 325 PO i dalej pierwsze miejsce tylko ze 7 sekund przewagi, ale za to zamiast 160k wpada 1 mln...

Sprobowalem ten sam wyscig pojechac lancia 400 PO. Efekt nie da sie tego wygrac...

Fajnie PD namiachalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho, to jutro chyba też kilka takich rundek machnę, bo cienko z gotówką stoję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią dołączę i ja..... W GT5 online gram ostatnio tylko "losowo" bo prawdziwe/poważne ściganie już dawno mi się znudziło.

A losowo jest chociaż ubaw i nie ma tej "spiny" i nerwów....

W razie czego mogę pomóc z autami, mam 100%, a nawet kilkaset powtórek bo od dłuższego czasu muszę na siłę wydawać Cr. przez ten chory limit PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INO - zawsze możesz kupować auta po 20 mln i je sprzedawać za grosze - bardzo szybko pozbędziesz się nadmiaru gotówki. Ale pewnie tak już robisz.

Jeśli to nie problem - poproszę jakieś szybkie auto do 69' z PO powyżej 700. Potrzebne mi jest do Pucharu Samochodów Zabytkowych bodajże w klasie eksperckiej. Coś nie mogę trafić na takie na giełdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany, apropos Academy edition...

tu jest w dobrej cenie...

http://shopto.net/search/?platform=&newsearch=gt5

Ja mowiac szczerze kupiilem ja za 12 funciakow... a stare gt5 (to zwykle) sprzedalem za 10... Czyli w sumie dodatki ktore dostajesz wszystkiego! z academy mam za 2 funty.. podczas gdy przy normalnym kupowaniu wynosza ok 24...! Polecam goraco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, aby stworzyć kilka lig:

Liga 1 - do 600 PO

Liga 2 - do 400 PO

Liga 3 - do 200 PO

itd.

Wtedy by uniknięto tylu osób. Można by było zrobić jak w ligach piłkarskich, mistrz do ligi do góry, 2-3 miejsce baraże :D.

(oczywiście pomysł jest głupi i niepoważny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to liga 5 by musial na rowerach smigac...

Z tego co widze masz pomysl na stworzenie czegos... a tutaj nam chodzi o jazde wspolna a akcja i ewentualne reakcja wyjda same... Wlasnie dlatego zapraszamy do nas ale na naszych warunkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Liga 3 - do 200 PO...

Ty tak na serio? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że dział F1 to głównie dział Małej Ligi, a w GT5 będą jeździli głównie jej członkowie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie ludzie... Jak już będziemy tworzyć ligę tak oficjalnie to powstanie w dziale GT5 odpowiedni temat. Tutaj dyskutujemy jakby to wszystko miało wyglądać.

NA TEN MOMENT NIE MA ŻADNEJ OFICJALNEJ "MAŁEJ LIGI" W GT5.

W sobotę są zapowiedziane testy z myślą przetestowania sposobu wyboru auta, wyboru toru, możliwości jakie da nam gra.

Jeszcze żeby ten temat założył jakiś ogórek na forum to rozumiałbym obiekcje, ale skoro Patricko stwierdził, że jest to odpowiednie miejsce na rozmowę o przyszłym UTWORZENIU ligi, z ludźmi ze wszystkich obecnych lig F1, to po co ta dyskusja?

Sobota 20:30 widzimy się na torze i nie wymyślać tutaj niepotrzebnych rzeczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wstępnie wyczyszczony z postów, które nic nie wnosiły do dyskusji. Na poprzednie strony już nie patrzyłem nawet.

Jak ktoś nie potrafi ogarnąć, dlaczego ten temat tutaj jest, to niech się w ogóle nie odzywa, bo posty będą lecieć po prostu do śmietnika.

Wątek jest dla zainteresowanych i tyle. Jak komuś to nie pasuje to już po prostu jego problem.

Wystarczy mieć coś między uszami, żeby ogarnąć o co tutaj chodzi, albo najzwyczajniej w świecie zerknąć do pierwszego postu...

Resztę już ładnie wytłumaczył Pan Kowal :)

Chcecie gadać na luzie o Gran Turismo 5 to zapraszam tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/47690-paddock/

Jak macie coś do dodania odnośnie przyszłej ligi w GT5 to chętnie posłuchamy i podyskutujemy.

Również chętnie pogadamy o różnych opcjach na testy, wskazania, przeciwwskazania, itd.

Pierwsze testy to Sobota o 20:30, a ściganie zaczynamy o 21:00.

Ja będę hostem wstępnie, także pijcie kawę z moim profilem :)

PS.

Sharent, mimo że sentymentalnie to usunąłem Twojego posta, żeby zaraz inni nie zaczęli spamować linkami.

Także "no hard feelings" jak to mówią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę zabawę od przyszłego tygodnia jak dostanę gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... liste osob ktore sie zglosily mialem dac wczoraj ale daje ja dzis...

Testy Gt5:

Error,

Patricko,

Rholek,

mataman,

werdus,

KOWI,

Kasper,

sharent,

myrcus,

Geared,

Zapraszamy oczywiscie innym rowniez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zaznaczę, że ja się też zgłosiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa tylko nie do mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrcus z tajniaka :D Jak miło :)

Dość mało osób, myślałem że będzie komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem byc :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do gry, ale nie mam wszystkich licencji :) Czy musze pojeździć i porobić licencje czy jakoś da się ścigać online np z A i B ?

Oczywiście nie wspomnę że w garażu stoi tylko yaris ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, licencja do online nie ma nic. Możesz spokojnie dołączyć.

Zaznaczam, że ustawka jak i cała liga jest kierowana pod czysty spontan i zabawę.

Żeby ktoś nie zaczął narzekać, czemu takie wolne fury, a zmieńmy coś, itd.

Wszystko będzie losowe, jedyny stały punkt to że maksymalnie nasze fury będą mieć około 400 PP, ale granica jeszcze do przedyskutowania.

Im bardziej dziko tym potem większy polew na torze jak się ludzie sypią :biggrin:

Dzisiaj myślę, że będziemy wybierać jakieś furki ze standardowego onlineowego garażu, bo sporo nowych osób w GT5 jest.

Także nie stresujcie się za bardzo, że nie macie fur, tylko przychodźcie, bo to w końcu będzie liga, gdzie nie wyniki, a wielkość banana na gębie wygrywa :biggrin:

Przypominam, że o 20:30 założę grę, także kto mnie nie ma w znajomych i chce grać to niech doda.

Jak będą problemy to się przeniesiemy najwyżej do kogoś innego.

PS.

No mało jak mało...przy takim Nascarze to i tak będzie już tłum :P

PS2.

Naładujcie hsy i zapamiętujcie replaye, bo coś czuję, że będzie się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z miłą chęciał też dołączę jak znajdzie się miejsce :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, dzisiaj testy i każdy jest mile widziany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem wcześniej, dzisiaj jestem na testach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×