Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie brak niemieckiego calkiem dyskwalifikuje ta gre 1/10

A serio WTF? Niedlugo bedziecie krytykowac gry bo nie lata sie emerytka na desce surfingowej po kosmosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - ile jest misji w singlu? I co oznaczaja te ikonki po wykonaniu misji? Ja mam przy kazdej tylko taka srebrna piesc co mozna jeszcze zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na normalu stąd srebro. Na hard będzie złoto. Za każdy poziom masz inną kase do zgarnięcia. Jest 9 poziomów, które zaliczyć można na 4 sposoby. Ogólny, dyskretny, precyzyjny i demolka. Wymagane do platyny jeśli zainteresowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie brak niemieckiego calkiem dyskwalifikuje ta gre 1/10

A serio WTF? Niedlugo bedziecie krytykowac gry bo nie lata sie emerytka na desce surfingowej po kosmosie

To tylko moja ocena, ale bierz pod uwage, ze kolejnym minusem jest dosc krotka kampania. Swoja droga i tak ja wysoko ocenilem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko moja ocena, ale bierz pod uwage, ze kolejnym minusem jest dosc krotka kampania. Swoja droga i tak ja wysoko ocenilem. :)

Może i krótka, ale za to świetnie poprowadzona fabularnie. No i należy też dodać, że polski dubbing wypadł znakomicie i naprawdę nadaje tej grze klimatu. Poza tym 8 godzin na hardzie, to też wcale nie tak mało jak na kieszonsolkę, a jest też przecież możliwość rozegrania kontraktów na 4 sposoby. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sie nazywa mapa która była na beta testach?

 

I w ogole ile jest wszystkich map? Dostepne są gdzies ich podglady w necie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ktoś chętny na wspólne granie w multi,moje id; Artete84-pl.

Edytowane przez artete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i krótka, ale za to świetnie poprowadzona fabularnie. No i należy też dodać, że polski dubbing wypadł znakomicie i naprawdę nadaje tej grze klimatu. Poza tym 8 godzin na hardzie, to też wcale nie tak mało jak na kieszonsolkę, a jest też przecież możliwość rozegrania kontraktów na 4 sposoby. ;)

Gdyby miala kiepska fabule, to napisalbym o tym. :) Jak ogram wszystko co mialem ograc przejde na hardzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy jaką dostaniemy karte dnia? I jakie karty beda nam przyznane po walce na multi?

Są jakieś sposoby żeby dostać konkretną karte której nam brakuje?

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta dnia jest indywidualnym odznaczeniem i nie wlicza się do talii, jej numer oznacza ilość kasy jaką zarobiłeś danego dnia (im więcej tym wyższy numer), natomiast kolor oznacza jakiego typu broni używałeś. Karty do talii otrzymuje się w multi zbierając je po zabitych wrogach i awansując na wyższe poziomy, w singlu za różnego rodzaju osiągnięcia np. zebranie wszystkich intelów na danym poziomie. Jeśli brakuje ci powiedzmy jednej karty do całej talii dobrym sposobem jest właśnie zebranie wszystkich intelów wtedy dostaniesz 3 karty których jeszcze nie masz w talii.

Edytowane przez kes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkich inteli ze wszystkich misji czy z kazdej dostajemy po 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdej pojedynczej misji. Kartami się nie martw, na pewno z czasem wpadnie Ci chociaż jeden komplet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czym sie martwic? :) mam cos ponad 40% trofek, jakos szczegolnie nie gralem pod ich wbijanie ale bedzie trzeba powoli zaczac. Wpadła mi np. chyba dosyc trudna "śpiąca królewna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś gość to 10 killi pod rzą w multi nie sprawi problemu. Dla mnie w zasadzie to było najtrudniejsze. Sama gra na hardzie nie jest jakimś wyzwaniem, tak jak i wyzwania 'specjalne' na niskich poziomach trudności. Trofek do przeoczenia brak, więc i zmartwień niewiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje cię platyna to z pewnością najwięcej czasu zajmie zdobycie brązowego pucharka za 10 000 zabić. W moim przypadku po ukończeniu wszystkich kontraktów na poziomie normalnym i weteran i rozegraniu 100 meczów w multi miałem na koncie około 4,5 tys zabić. Pozostałe trofea nie są specjalnie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę liczbę zabić ewidentnie wywindowali na chory poziom, żeby zatrzymać graczy przy grze. Tak samo debilny pucharek był w Resistance 2, przy czym tam liczyły się same kille w multi, więc było jeszcze trudniej. Ja mam za sobą dopiero kampanię na hardzie i kilka meczy w multi, a progresu killi nie sprawdzałem. Jeśli jednak wpadają w takim tempie jak u Ciebie kes, to nie brzmi zachęcająco...

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam blisko 5tysi, a za zostało mi tylko dograć do 100 meczy (mam jakieś 40) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea są raczej łatwe wiec poziom windują tylko te dwie trofki - 10000 killli i 100 meczy, no i troche milion dolarów, ale to wpada po drodze do tych dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny do gry w multi to dodajcie mnie do znajomych. PSN ID - Cuki1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam każdemu posiadacza konsoli,grafa że aż szczęka opada po pierwszym odpaleniu gry.

Tytuł już mam od dawna,lecz single wystarczy na 7/8 godzin,na razie ukończyłem grę tylko raz ale nie raz będę zbierać staty do platyny :)

Co do multi,grałem krótko ze względu że mam kiepski net,wręcz przypomina mnie rozgrywke z Killzone 2,i bez problemu zagramy o każdym czasie.

Więc tytuł obowiązkowy,a gra najwięcej zużywa mocy z konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jedynym sposobem aby gra sie zasejvovala jest przejście rozdzialuu ? nie zauwazylem zadnych checkpointow ajak wychodze w trakcie to mnie cofa po powrocie do poczatku levelu...

 

czyli jak bateria pdnie w zlym momencie t nievma przepros, trzeba lvl od nowa cisnac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra zapisuje się dopiero po przejściu całego rozdziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×