Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Kłócicie się jak małe dzieci w piaskownicy, a i tak 95% piszących w tym temacie albo już zamówiła pre order, albo kupi Wieśka na premierę :laugh:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem już dawno, zapłaciłem zresztą też :)

 

Nie nakręcam się że będzie to gra która zbawi świat i zakończy wojnę na bliskim wschodzie, ale jestem pewny że będę zadowolony i będę się super bawił :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była mi obojętna, ale najnowszy trailer świetnie zmontowany, mają dobrych speców od marketingu. Przyjrzę się recenzjom, ale wydaje mi się, że to będzie jeden z tych tytułów, które warto będzie kupić dopiero kilka miesięcy po premierze, spodziewam się tony bugów, patchy i problemów na premierę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była mi obojętna, ale najnowszy trailer świetnie zmontowany, mają dobrych speców od marketingu. Przyjrzę się recenzjom, ale wydaje mi się, że to będzie jeden z tych tytułów, które warto będzie kupić dopiero kilka miesięcy po premierze, spodziewam się tony bugów, patchy i problemów na premierę.

obyś się mylił :) ... a dodam gra jest w świetnej cenie w polsce na start 206-209 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu liczę na jakąś promocje w dniu premiery jak było z W2 na PC. W dniu premiery był po 80 zł w Tesco

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 to nie PC. Tutaj ceny klarują się trochę inaczej i na żadne promocje nie licz zwłaszcza w dzień premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, dopuscili sie zbeszczeszczenia najswietszego Wiedzmina .. podlozyli parszywa muzyke pod gameplay!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wam przeszkadza dubstep w materiale o grze komputerowej to ja się nie dziwię, że HBO ma obawy kręcić serial o jagiellonach właśnie z powodu takiego, że Polacy głównie starszej daty mieli by pretensje o byle pierdułkę :) rządając aby byli czyści, mądrzy, z białymi zębami, dobroczynni i broń Boże brutalni :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem pewien ze te niecale 1,500 dislike'ow sa od polakow, podobnie jak prawie ze kazdy komentarz ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wam przeszkadza dubstep w materiale o grze komputerowej to ja się nie dziwię, że HBO ma obawy kręcić serial o jagiellonach właśnie z powodu takiego, że Polacy głównie starszej daty mieli by pretensje o byle pierdułkę :) rządając aby byli czyści, mądrzy, z białymi zębami, dobroczynni i broń Boże brutalni :)

 

W jednym masz kolego racje, ja naprawdę jestem już starszej daty :P

Możecie sobie wyobrazić że za moich młodzieńczych lat o gimnazjach nich nie słyszał??? Szok co nie? :P

A jak pomyślę sobie jaki ja mam stary pesel :P 

 

A to moja ulubiona definicja Dubstepu – "muzyka wymyślona przez reggae-owców, którzy byli znudzeni swoim brzdękaniem o prędkości żółwia i chcieli czegoś więcej. Więc zaczęli okradać wojskowy demobil i puszczać muzykę od tyłu chińskim magnetowidem. Potem brzmienia zaczęły się rozwijać, dodawali basy od tyłu, dźwięki wydobyte z ulicznej toalety, ryki hipopotama, zaczęli to wszystko obrabiać tajwańskim mikserem podłączonym pod 400V. Obecne jednak brzmi to jak piłowanie kaloryfera. Większość wykonawców nie dożyło trzydziestki z powodu rachunku za prąd. Obecnie bogiem dubstepu jest Skrillex, bo kupił żarówki z Osram." :P

 

A tak na poważnie to jasne że są różne gusta, każdy sobie słucha czego chce itp. Ale do Fantasy ta "muzyka" po prostu nie pasuje wyobraża sobie ktoś "Bitwę pięciu armii" w dubstepowych klimatach??? Toż to by było barbarzyństwo :P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to jasne że są różne gusta, każdy sobie słucha czego chce itp. Ale do Fantasy ta "muzyka" po prostu nie pasuje wyobraża sobie ktoś "Bitwę pięciu armii" w dubstepowych klimatach??? Toż to by było barbarzyństwo :P

Ta muzyka do niczego nie pasuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka? lol

 

Ponoc dubstep zatruwa Geralta jak leci w tle, oto efekt:


Witcher3ToxicityGI.jpg

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o waszych gustach tymczasem:
 

 

Muzyka? lol

 

 

Ta muzyka do niczego nie pasuje :)

 

 

A to moja ulubiona definicja Dubstepu – "muzyka wymyślona przez reggae-owców, którzy byli znudzeni swoim brzdękaniem o prędkości żółwia i chcieli czegoś więcej. Więc zaczęli okradać wojskowy demobil i puszczać muzykę od tyłu chińskim magnetowidem. Potem brzmienia zaczęły się rozwijać, dodawali basy od tyłu, dźwięki wydobyte z ulicznej toalety, ryki hipopotama, zaczęli to wszystko obrabiać tajwańskim mikserem podłączonym pod 400V. Obecne jednak brzmi to jak piłowanie kaloryfera. Większość wykonawców nie dożyło trzydziestki z powodu rachunku za prąd. Obecnie bogiem dubstepu jest Skrillex, bo kupił żarówki z Osram." :P

 

A tak na poważnie to jasne że są różne gusta, każdy sobie słucha czego chce itp. Ale do Fantasy ta "muzyka" po prostu nie pasuje wyobraża sobie ktoś "Bitwę pięciu armii" w dubstepowych klimatach??? Toż to by było barbarzyństwo :P

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podp*erdol nas do moderacji za pomoca opcji zglos, zrobia z nami porzadek, mam nadzieje ze pomoglem.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ludzi z Sosnowca nie pod*pierdalam, nawet dla Ciebie nie zrobię wyjątku :biggrin:

A propos filmiku, to ten queen to nawiązanie do star warsów czy co? Geralt wygląda jak te turlające się drony, i co ta ręka. Kolejny JEDI powstał 

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

youtube.com/watch?v=6lWhhPxL3lk

 

Jestem pewien ze te niecale 1,500 dislike'ow sa od polakow, podobnie jak prawie ze kazdy komentarz ;)

Bo to gówno i taka prawda (jak na IGN? Przecież ten film wygląda jak produkcja 5 latka...) To już jakiś fan zrobił lepszy zwiastun/materiał z rozgrywki (zwał jak zwał). 

Edytowane przez Starh
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie cdp.pl już można finalizować zamówienia.

Pre-order opłacony. Teraz pozostało tylko czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teraz można już finalnie opłacić i wybrać formę dostawy

 

Ps.

"Wybierz opcję dostawy w Paczkomacie inPost, a odbierzesz grę tuż po północy 19 maja!" :)

"Zamówienie nieopłacone do 27.04.2015 zostanie automatycznie anulowane, bez możliwości jego przywrócenia."

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×