Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to spoko ale...walka wygląda tak samo jak w dwójce, nie wiem jaki gość miał poziom trudności, wyglądało to na bardzo łatwy. Po drugie te drzewa, konkretnie liście,latają na wszystkie strony jakby tam huragan cały czas hulał. To drugie to pierdóła oczywiście, ale walka no taka se.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te machajace sie drzewa i liscie sa przesadzone, bujaja sie na wietrze niemilosiernie - zwrocilem uwage na to ju zjakis czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi drzewami to na powaznie czy podwójny troll bo sie pogubiłem :D

ah te czasy gdy kazdy jest sarkastyczny do bólu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to spoko ale...walka wygląda tak samo jak w dwójce, nie wiem jaki gość miał poziom trudności, wyglądało to na bardzo łatwy. Po drugie te drzewa, konkretnie liście,latają na wszystkie strony jakby tam huragan cały czas hulał. To drugie to pierdóła oczywiście, ale walka no taka se.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

a jak masz w Batmanach? zrobili jeden system walki, i potem co część dodają jakieś nowe ciosy, nowe comba, finishery itd .. tutaj jest tak samo, czyli baza ta sama co w dwójce ale jest więcej kombinacji, dodali ten wymyk w tył albo w bok, można walić mieczem jadąc na koniu, odbijać strzały, no i jest jak powiedzieli kilkadziesiąt animacji walki mieczem więcej  .. da się rozczłonkować typa :D 

 

pizga jak cholera w tym wiedźminie, ale jakby było spokojnie to by wszyscy narzekali nic się nie rusza ... ;) 

 

nowe kawałki .. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi drzewami to na powaznie czy podwójny troll bo sie pogubiłem :D

ah te czasy gdy kazdy jest sarkastyczny do bólu ;)

Poważnie.

Gra misie podoba, ale drzewa są komiczne. Myślę że po to piszemy uwagi na forum aby twórcy gry mogli zobaczyć co się podoba, co nie i wypuścić patch. No chyba że chcą wypuścić DLC gdzie walczymy z drzewami ala władca pierścieni i dlatego jest tak ożywiona natura ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moj post tez na serio - az tak bujajace sie drzewa wygladaja po prostu smiesznie :P

 

 

Ok 12 sekundy, drzewo na wprost... co to jest? :biggrin: Sa tez drzewa ktore wyginaja sie po kilka metrow na boki ;)

 

 

A tego kolesia "rozlozonego dyspozycyjnie" ktos zauwazyl?  :laugh: Niezly szpagat na kamieniu :P

 

uJ576h.png

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)



Wiedźmin zbyt kolory i wiatr za duży a może to kulturowe odniesienie! Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można doszukiwać się takich głupot jak "zbytnio kołyszące się na boki drzewa" ??? Przecież nie zapominajcie, że jest to gra fantasy a nie stricte realizm wczesnego średniowiecza. Po za tym jakby drzewa były nieruchome to byłby żal, że stoją jak słupy a przecież "natura powinna się ruszać". Już naprawdę niektórzy przesadzają z tym doszukiwaniem się błędów: im bliżej do premiery tym co niektórym do głowy uderza zbyt mocno.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to zróbmy temat ala BF. Piszemy tylko o zaletach, jak ktoś chce napisać coś negatywnego to wypad.

Szczerze nie pamiętam w książkach aby drzewa były ożywione a każdą przeczytałem.

Nadal twierdzę że gra mi się podoba ale czy to znaczy że nie mogę powiedzieć co mi nie pasuje?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zauważyłem, bandziory po lasach chowają w kieszeniach kanapki z szynką? Powodzi się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że drzewa są ożywione, ale doszukiwanie się rzeczy typu: "coś jest za bardzo, zbyt mało, za często" są głupie. Tak grę zrobili twórcy i zawsze znajdą się osoby, którym się coś nie spodoba. I jest różnica między: "nie podoba mi się downgrade gry i np. ogólna gra świateł i cieni, gra stała się zbyt kolorowa" od "nie podobają mi się zbytnio rozłożone drzewa przypominające Enty z Władcy Pierścieni". Jeśli nie widzisz różnicy między tymi porównaniami to nie mamy o czym pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@czacha79

 

Ej, rzeczywiście hahaha gdy to zauwazylem nie daje mi to spokoju. No niestety są szalone drzewa, jest też jakiś tam downgrade, nie ma co walczyc z faktami z sila maniaka. 

 

ilo8ZEuf1yn7w.gifW2475ee.gif

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że drzewa są ożywione, ale doszukiwanie się rzeczy typu: "coś jest za bardzo, zbyt mało, za często" są głupie. Tak grę zrobili twórcy i zawsze znajdą się osoby, którym się coś nie spodoba. I jest różnica między: "nie podoba mi się downgrade gry i np. ogólna gra świateł i cieni, gra stała się zbyt kolorowa" od "nie podobają mi się zbytnio rozłożone drzewa przypominające Enty z Władcy Pierścieni". Jeśli nie widzisz różnicy między tymi porównaniami to nie mamy o czym pisać.

No szczerze nie wiedzę różnicy między narzekaniem na kolory a narzekaniem na drzewa. To jest jakaś lista na co można narzekać a na co nie???

Ktoś pisał że Geralt chodzi sztucznie, tzn sztucznie się zatrzymuje, to na to można narzekać czy nie? Trzeba zwrócić uwagę bo gość który wyraził taką opinię może nie spojrzał na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gran Turismo drzewa były zbyt płaskie, w Wiedźminie za bardzo tańcują na wietrze, plus koński ogon zapierdala jak szalony, a na dodatek kucyk Wieska się giba na wszystkie strony :P  ogłośmy żałobę narodową :laugh:  jak mogli to tak spartolić :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ch*j z lasem, ale żeby Geralt nie przypominał Zebrowskiego! SKANDAL!

 

zebro-f80cf82b9ebb2822e07c9ca422,0,920,0

 

A tak na serio, to najlepiej będzie zamnkąć temat do dnia premiery :P

Edytowane przez Laptok
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi z tymi drzewami. Jak dla mnie wyglądają super. Screen z ostatecznego buildu.

 

13.jpg

 

Przy takich cieniach to nawet komputery z NASA nie odpalą tej gry na low...istny killer sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można doszukiwać się takich głupot jak "zbytnio kołyszące się na boki drzewa" ??? Przecież nie zapominajcie, że jest to gra fantasy a nie stricte realizm wczesnego średniowiecza. Po za tym jakby drzewa były nieruchome to byłby żal, że stoją jak słupy a przecież "natura powinna się ruszać". Już naprawdę niektórzy przesadzają z tym doszukiwaniem się błędów: im bliżej do premiery tym co niektórym do głowy uderza zbyt mocno.

A co mam robic majac 5 minutowy gameplay ktory znam juz na pamiec? :P Ogladam go i ogladam i dostrzegam co raz to nowsze smaczki ;) Ja bym jednak apelowal abys zluzowal i pozwolil pisac ludziom to na co maja ochote. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Laptok

tylko nie niesympatyczny wzrok! do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też nie jestem zwolennikiem szukania na siłę minusów, ale co do miotania drzewami jak szatan to się zgodzę. Trochę to przesadzone jednak.
A co do downgrade - ja sobie nie przypominam gameplayów z PS4 sprzed roku czy dwóch lat, żeby teraz wołać, że "downgrade na PS4!" PC mnie nie interesuje ;)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mam robic majac 5 minutowy gameplay ktory znam juz na pamiec?

Wyjdź na dwór i przewietrz się, bo hype uderzył Ci i wielu tu osobom do główki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrza mam az nadto z racji zawodu - dzis znowu sesja w plenerze  :biggrin: Poobserwuje drzewa czy sie tez tak wyginaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×